הטיפול שהציל את קפטנית נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית מפציעה שלושה ימים לפני אליפות אירופה

פציעות הם דבר שבשגרה עבור ספורטאים רבים, אבל שום דבר לא הכין את אלונה קושבצקי, קפטן נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית, לפציעה הקשה לפני אליפות אירופה. רק בעזרת נחישות והתמדה בטיפול חדשני במכשיר הבי קיור לייזר שהיה ברשותה של אלונה, היא הצליחה להתגבר על הכאבים והובילה את הנבחרת הישראלית ל-3 מדליות באליפות.

כל ספורטאי חולם להגיע לתחרות הגדולה בעולם, האולימפיאדה. אבל בדרך לשם הם עוברים אימונים קשים, תחרויות ואליפויות כדי שיוכלו להיבחר ולקבל הזדמנות באירוע הספורט הגדול בעולם. כך גם אלונה קושבצקי שכבר לפני 4 שנים ב2016 זכתה לייצג את ישראל יחד עם נבחרת ההתעמלות האומנותית במשחקים האולימפיים בריו שם הגיעו למקום ה-6. אבל החלום של אלונה להשתתף במשחקים האולימפיים כמעט נקטע בעקבות שבר בשורש כף היד שגילו לה 3 ימים לפני אליפות אירופה.

“חשבתי שכבר לא אוכל להתחרות אבל לא הסכמתי לוותר, היה לי בבית מכשיר בי קיור לייזר והשתמשתי בו באופן רציף”

הצוות הרפואי של אלונה לא האמין שהיא תוכל להתחרות באליפות אירופה, אבל אלונה הייתה נחושה ולא ויתרה. בזכות שימוש אינטנסיבי ורציף במכשיר הבי קיור לייזר, שהיה מוכר לאלונה בעקבות בחירת הועד האולימפי בו כמכשיר המלווה הרשמי של המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים, הצליחה אלונה להתגבר על הפציעה ולהוביל את הנבחרת הישראלית לזכייה ב-3 מדליות באליפות אירופה ולמקום באולימפיאדת ריו 2016.

המכשיר הקטן שמנצח את הכאבים הגדולים

הכירו את בי קיור לייזר, מכשיר רפואי לשימוש ביתי שמציע טיפול בלייזר רך, זהה לזה שניתן בעבר ע”י המכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים, רק במכשיר בגודל של שלט טלוויזיה. הבי קיור לייזר מציע טיפול מלא בלייזר רך עם שטח טיפול של כ- 4.5 ס”מ. גודל שטח הטיפול של הבי קיור לייזר מאפשר לו לפרוס את הטיפול על שטח רקמות רחב יותר ובכך לטפל בדלקות, בכאבים ובפציעות הספורט בצורה אפקטיבית יותר.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם:

  היתרון של הבי קיור לייזר הוא שמדובר במכשיר קטן, קל ונוח לשימוש ונסיעה והכי חשוב הטיפול בבי קיור לייזר הוא ללא תופעות לוואי בכלל. “לפעמים אנחנו יושבות יחד לעשות טיפולים לפני ואחרי אימון או תחרות” מספרת אלונה. המכשיר החדשני מטפל במגוון פציעות כאבים ודלקות ומומלץ על ידי מיטב הרופאים והמומחים בתחום הכאב. זו הסיבה שהבי קיור לייזר נבחר בפעם השנייה ברציפות ללוות את הספורטאים הישראלים בדרכם לאולימפיאדת טוקיו 2020.

  איך עובד הלייזר הרך

  הלייזר מעביר אנרגיה לרקמות מבלי לגרום לצריבה של הרקמה או פגיעה בה. אנרגיה זו מעוררת תהליכים ביוסטימולנטים בגוף המאפשרים לו להאיץ את תהליך הריפוי הטבעי, בנוסף לטיפול בכאבים הנלווים לפגיעה ברקמה. תהליכים אלו של שיכוך הכאב וטיפול בדלקת פועלים ב- 3 דרכים:

  הראשונה היא הטיפול בכאב ובה השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של אנדורפינים שהם הורמונים המצויים באופן טבעי במוחנו ומסייעים לשיכוך הכאבים. במקביל לשיכוך הכאב מטפל הלייזר הרך גם בדלקת שמהווה לרוב את המקור העיקרי להופעת הכאבים.

  הלייזר שחודר דרך העור אל הרקמות מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה. בנוסף, השימוש בלייזר מגביר את שחרור האנזימים המטפלים בדלקת עד לפתרון הבעיה.

   

  צפו בסיפורה של אלונה

   האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: