גם שיאן ישראל בקפיצה במוט אלכס אברבוך ממליץ על בי קיור לייזר: "מטפל גם בכאבים וגם במקור הבעיה"

גם לאחר שתלה את המוט, הקופץ לשעבר שייצג את ישראל בשלוש אולימפיאדות ממשיך להשתמש במכשיר שמפחית כאבים בצורה משמעותית: "בתקופה שלי היה סיפור לעבור טיפול כזה. בי קיור לייזר עזר לי והוא פשוט מאוד לשימוש"

ספורטאים רבים מייצגים את מדינותיהם בענפי ספורט שונים, כולל כאן אצלנו בישראל כמובן; מדובר בספורטאים בכל הרמות והגילים – מילדים כישרוניים בענפי ספורט קטנים יחסית שזוכים לקחת חלק בתחרויות בינלאומיות ועד לספורטאים מקצוענים, כמו כדורגלני וכדורסלני הנבחרות השונות, אצנים ושחיינים, אתלטים ולוחמים וגם ספורטאים אולימפיים, הנחשבים לאתלטים מזן אחר.

ספורטאי אולימפי, שמתחרה על הבמה הגדולה מכולן – האולימפיאדה, חושב ומתחרה בצורה אחרת. בניגוד לספורטאים אחרים שנאבקים על תארים, מדליות וגביעים לעתים קרובות, במשחקים האולימפיים חלון ההזדמנויות צר למדי; במדליה באולימפיאדה אפשר לזכות רק אחת לארבע שנים, וזו אחת הסיבות שהאימונים וההכנות שעוברים אותם ספורטאים ארוכים, קשים ואינטנסיביים בהרבה. במקרים רבים, הלחץ, העומס והאימונים הקשים מובילים גם לפציעות ולכאבים חוזרים בקרב אותם יחידי סגולה, שממשיכים לסבול גם שנים אחר כך מדלקות וכאבי שרירים בעקבות העבודה הקשה שהשקיעו לאורך השנים.

אלכס אברבוך מצא את הפתרון

תשאלו את הקופץ במוט לשעבר, אלכס אברבוך, בעברו ספורטאי אולימפי שייצג את ישראל בשלוש אולימפיאדות שונות (מקום 10 בסידני 2000, מקום 8 באתונה 2004 והשתתפות בבייג'ין 2008, אז נשר בשלב המוקדמות), וכיום, שנים לאחר מכן, נראה שמצא את הפתרון לכאבים החוזרים, הנקרא בי קיור לייזר – מכשיר חדשני שמפחית כאבים בצורה משמעותית, גם בקרב ספורטאים אולימפיים.

בי קיור לייזר הוא מכשיר פורץ דרך, המפחית כאבים ודלקות בגוף שנגרמות מפעילות ספורטיבית. המכשיר, שמשלב את טכנולוגיית הלייזר הרך בעוצמה קלינית יעילה, חודר דרך רקמת העור ללא כל פעולת חימום, פועל על פני השטח ובכך למעשה לא פוגע בעורנו. התוצאה: המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף, מה שמוביל לירידה משמעותית בכאבי שרירים.

 

"ספורטאים עובדים קשה מאוד, דבר שעלול להוביל לפציעות", אומר אברבוך, שזכה פעמיים ברציפות בתואר אלוף אירופה בקפיצה במוט. "כדי לטפל בפציעות, עוברים טיפולי פיזיותרפיה, אך אם הם לא עוזרים השלב הבא יכול להיות ניתוח, שזה לא כל כך טוב ונכון עבור ספורטאים", הוסיף הקופץ לשעבר שעושה שימוש קבוע במכשיר בי קיור לייזר.

"רוצה להגיד תודה": מה חושב אברבוך על בי קיור לייזר?

"אחד הטיפולים שלי הכי עזרו בתור ספורטאי היה טיפול בלייזר", הוסיף שיאן ישראל בקפיצה במוט, שרשם 5.93 מטר, ומשתמש עד לימים אלו בטיפול בלייזר, אך כיום עושה הוא זאת באמצעות בי קיור לייזר הנוח והידידותי לשימוש. אברבוך לא לבד.

לא מעט ספורטאים נעזרים כיום במכשיר – מקצוענים וחובבנים כאחד, בניהם: ירדן ג'רבי, שחר צוברי, פיטר פלצ'יק, אלמוג בוזגלו ועוד. אחרי שעוד ועוד רופאים הצטרפו לרשימת הממליצים על המכשיר היעיל, שמציע טיפול טבעי לגמרי, ונחשב בטוח מאוד לשימוש. בי קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת מה שמוביל לזירוז הליך ההחלמה ומיתון של כאבי שרירים. "בתקופה שלי היה סיפור לעבור טיפולי לייזר", נזכר אברבוך. "הייתי צריך להגיע למקום מיוחד ורק שם היה מכשיר לייזר. הבעיה הייתה שמדובר היה במכשירים גדולים מאוד והיה לוקח הרבה מאוד זמן להפעיל אותם".

כיום, שנים לאחר שתלה את המוט ופרש מהחיים הספורטיביים, אברבוך מצא פתרון נוח וטוב בהרבה. "לפני כמה שנים הכרתי את מכשיר בי קיור לייזר, ועכשיו, כשיש לי כאבים חוזרים, אני משתמש בבי קיור לייזר. הוא פשוט מאוד לשימוש; לוקחים אותו, שמים בנקודה הכואבת, מפעילים לפי המלצת המומחים וכך המכשיר מטפל גם בכאבים וגם במקור הבעיה. אני רוצה להגיד תודה לבי קיור לייזר – השתמשתי במכשיר והוא עזר לי".

רוצים להצטרף לספורטאים האולימפיים וליהנות מהטיפול המתקדם ביותר בכאבים? השאירו פרטים עכשיו ויועץ של בי קיור יחזור אליך עם כל הפרטים 

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: