הכירו את מכשיר המתקדם שנבחר ללוות את המשלחת הישראלית לאולימפיאדה בטוקיו 2020

בזמן שכל העולם מחכה 4 שנים לאולימפיאדה, הספורטאים לא עוצרים לרגע ועושים הכל כדי להגיע מוכנים לאירוע הספורט הגדול בעולם. אבל בין האימונים לתחרויות סובלים ספורטאים רבים מלא מעט פציעות וכאבים שעלולים לסכן את הסיכוי לחזור הביתה עם מדליה. זאת הסיבה שהצוות הרפואי המלווה את המשלחת הישראלית, לא לוקח סיכונים ודואג לספורטאים לליווי של הטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בפציעות ספורט, דלקות וכאבים.

האולימפיאדה, פסגת חלומותיהם של הספורטאים המקצועיים. האולימפיאדה נחשבת לאירוע הספורט הגדול ביותר בעולם ומצליחה להביא פעם ב 4 שנים את כל הספורטאים הטובים ביותר, במגוון תחומים, להתחרות זה בזו. ההכנות של הספורטאים לאולימפיאדה מתחילות הרבה לפני האירוע הגדול. אימונים יומיים, תחרויות מסביב לעולם והרבה עבודה קשה הם השגרה היומית של ספורטאים מקצועיים שרוצים להגשים את החלום.

אבל חשוב לזכור שבספורט, לא הכל ורוד, פציעות וכאבים גם הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים של הספורטאים באימונים ובתחרויות. פציעות הספורט והדלקות עלולות לסכן את היכולת של הספורטאים להתחרות ואף לגרום לנזק ממשי בתפקוד שלהם. לכן הועד האולימפי של ישראל לא לוקח סיכונים ודואג לספורטאים לטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטיפול בפציעות, כאבים ודלקות שתלווה אותם בפעם השנייה ברציפות כל הדרך לאולימפיאדה בטוקיו.


פציעות ספורט נפוצות

שין ספלינט- הינו שם נפוץ לכאבים בשוק בין הברך לבין הקרסול. כאבים בעצם השוקה נובעים מעומס יתר המאפיין פציעות ספורט. הכאבים נובעים מנזקים למעטפת עצם השוק, נזק לרקמות החיבור בין השרירים לעצם או משבר מאמץ. שין ספלינט וכן בעיות שוקיים נוספות, כולל שברי מאמץ, מתרחשות בקרב אנשים הנחשפים לעומסי פעילות גבוהים, ללא זמני התאוששות או בגין פעילות לא נכונה.

גיד אכילס- בחלקו האחורי של השוק ממוקם שריר מרכזי (התאומים) המסתיים בגיד רחב וחזק המשתרע על חלקה האחורי והתחתון של השוק ועד לעצמות כף הרגל, גיד אכילס. הגיד נחשב לארוך ביותר בגוף האדם, אורכו אצל אדם בוגר מגיע לכ-15 ס”מ. את הגיד ניתן להרגיש בבירור בנגיעה בחלקה האחורי של הרגל מעל העקב, זו היא לא עצם אלא גיד אכילס בכבודו ובעצמו. ברוב המקרים דלקת בגיד אכילס היא תוצאה של פעילות מאומצת של הגיד שבעקבותיה נגרמו קרעים בגיד עצמו שיצרו את הדלקת.

נקע בקרסול- נקע בקרסול הוא פגיעה ברצועות הקרסול המתרחשת לרוב כתוצאה מהטיה פתאומית חזקה של הקרסול פנימה, או בעת מעידה או נחיתה מקפיצה. פציעה זו מאפיינת ספורטאים חובבים ומקצוענים, כאשר ספורטאי הישג עשויים לסבול מנקעים חוזרים ונשנים, המגבילים את יכולתם להתאמן ולהתחרות.


מרפק טניס (טניס אלבו)- זהו שמה העממי (והמוטעה לרוב) של דלקת בגידים שמחברים את שרירי הזרוע למרפק.הדלקת נובעת מקרע במוצא הגידים המיישרים של שורש היד והאצבעות אשר ממוקם בצד החיצוני של המרפק. דלקת במרפק גורמת לכאבים בחלק החיצוני של המרפק. שרירים וגידים אלו מועדים לשחיקה ופגיעה עקב עומס יתר המאפיין את הפעילות של ספורטאים העוסקים בטניס או גולף, התופעה מופיעה לאחר שימוש מאומץ באמה וביד בפעילויות שהמבצע אינו רגיל אליהן.

המכשיר המתקדם שמלווה את הספורטאים הישראלים

הכירו את בי קיור לייזר, מכשיר רפואי לשימוש ביתי שמציע טיפול בלייזר רך, זהה לזה שניתן בעבר ע”י המכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים, רק במכשיר בגודל של שלט טלוויזיה. הבי קיור לייזר מציע טיפול מלא בלייזר רך עם שטח טיפול של כ- 4.5 ס”מ. גודל שטח הטיפול של הבי קיור לייזר מאפשר לו לפרוס את הטיפול על שטח רקמות רחב יותר ובכך לטפל בדלקות, בכאבים ובפציעות הספורט בצורה אפקטיבית יותר.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם:

  “היתרון של הבי קיור לייזר, זה שהוא קטן, נייד ואין שום תופעות לוואי.” מספרת ירדן ג’רבי, זוכת מדליית ארד בג’ודו באולימפיאדת ריו, 2016 שבזכות הבי קיור לייזר זכתה גם באליפות העולם לאחר שסבלה מפציע בעצם הבריח, והוסיפה “בזכות הקומפקטיות שלו והנוחות, יכולתי אפילו לטוס איתו לחול וטפל בתדירות גבוהה”


  איך עובד הלייזר הרך

  הלייזר מעביר אנרגיה לרקמות מבלי לגרום לצריבה של הרקמה או פגיעה בה. אנרגיה זו מעוררת תהליכים ביוסטימולנטים בגוף המאפשרים לו להאיץ את תהליך הריפוי הטבעי, בנוסף לטיפול בכאבים הנלווים לפגיעה ברקמה. תהליכים אלו של שיכוך הכאב וטיפול בדלקת פועלים ב- 3 דרכים:
  הראשונה היא הטיפול בכאב ובה השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של אנדורפינים שהם הורמונים המצויים באופן טבעי במוחנו ומסייעים לשיכוך הכאבים. במקביל לשיכוך הכאב מטפל הלייזר הרך גם בדלקת שמהווה לרוב את המקור העיקרי להופעת הכאבים.

  הלייזר שחודר דרך העור אל הרקמות מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה. בנוסף, השימוש בלייזר מגביר את שחרור האנזימים המטפלים בדלקת עד לפתרון הבעיה.

   

   האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: