הכירו את הטיפול החדשני שעזר לאלוף אירופה פיטר פלצ’יק להתגבר על הפציעה במרפק

פיטר פלצ'יק שהביא הרבה כבוד לישראל בזכייתו במדליית הזהב באליפות אירופה, מתכונן במרץ לאולימפיאדה שנדחתה. אך גם פיטר יודע שהוא צריך להגיע אליה לא רק בכושר שיא, אלא ללא פציעות וכאבים שיקשו עליו. מזל שהצוות הרפואי של וינגייט דואג לו לטיפול במכשיר המתקדם ביותר

בין ענפי הספורט הרבים בהם מתחרים ועוסקים ישראלים, בולט בשנים האחרונות הג’ודו. הסיבה ברורה, יותר ויותר זכיות בתארים עולמיים, מדליות ואולימפיאדות שמסוות גאווה לא רק לאותם הספורטאים אלא למדינה כולה.

האחרון בין אותם ההישגים הוא נצחונו של פיטר פלצ’יק באליפות אירופה בג’ודו בחודש שעבר. אבל לא הכל בג’ודו זוהר כמו מדליה: “פציעות הן חלק מהעניין והן יכולות להרוס הכל, את כל השאיפות את כל החלומות” מספר פלצ’יק.

כשפיטר מספר על פציעות, הוא יודע על מה הוא מדבר. רק בשנה שעברה פיטר נפצע בידו בגראנד סלאם באקו ולא המשיך להתחרות. זה קרה כבר בקרב הראשון שלו באזרבייג’אן, ובעקבות זאת הקרב הופסק ופלצ’יק סיים את התחרות.

צפו בסיפורו של פיטר

 

 

 

פיטר, כמו ספורטאים רבים לא התכוון לוותר על החלום להגיע לאולימפיאדה ולהתחרות בכל הכוח. בטיפול בפציעה ובכאבים, בהמלצת הצוות הרפואי של הספורטאים האולימפיים של ישראל, השתמש פיטר במכשיר הבי-קיור לייזר.

“סבלתי מכאבים כתוצאה מהפציעה שלי במרפק ולאחר שימוש בבי קיור לייזר הכאב פחת וחזרתי להתאמן כרגיל”

בי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי ואישי אשר מטפל במגוון רחב של כאבים ופציעות באמצעות פטנט ייחודי בטכנולוגיית הלייזר הרך. לא במקרה פיטר השתמש במכשיר, מאז שיצא לשוק, הבי קיור לייזר עורר עניין רב בקרב רופאים ומטפלים.

לאחר בדיקה קפדנית ובחינה על מטופלים, החליטו בצוות הרפואי של וינגייט להרים את הכפפה ולהפוך את הבי קיור לייזר למכשיר הרשמי לטיפול בספורטאים האולימפיים של ישראל. בין היתר עזר המכשיר גם לירדן ג’רבי, שחר צוברי, יעקב תומרקין ואפילו לאלופת העולם בג’ודו קלריס אגבגננו.

 

לא מאמינים? נסו את הבי קיור לייזר בעצמכם למשך 60 יום במחיר מיוחד ותראו איך גם אתם יכולים לנצח את הכאבים1 השאירו פרטים עכשיו

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: