לא רק צחצוח- הכירו את המכשיר הביתי שמטפל ביעילות בדלקת החניכיים

אם אתם רואים דם בכיור במהלך צחצוח השיניים, או שיש לכם כאבים בזמן לעיסה, ככל הנראה שאתם סובלים מדלקת בחניכיים. החמרה במצב הדלקת עלול לגרום לנסיגת חניכיים ובמקרים קיצוניים אף לאיבוד שיניים. לכן זה הזמן להכיר את המכשיר הביתי שישמור לכם על החניכיים על הפה ועל הגוף כולו

מנגנון האחיזה של השיניים שלנו בעצם הלסת הידועות בכינוין חניכיים, שומרות על מיקומן של השיניים בתוך הפה שלנו. לכן, יש חשיבות רבה בשמירה על היגיינת הפה, שכן היגיינת פה לקויה עלולה לגרום לדלקת בחניכיים. התפתחות של דלקת חניכיים עלולה לגרום לכאבים, דימום, נסיגת חניכיים ובמקרים קיצוניים אף איבוד שיניים.

בשונה מרקמות חיצוניות בגופנו כמו העור או הציפורניים, אשר מגנות על הרקמות הפנימיות מחדירתם של חיידקים, רקמת ההגנה של החניכיים אינה אטומה לחלוטין. למעשה, החיבור בין השיניים לחניכיים מהווה מקור דרכו יכולים לחדור רעלנים ומזהמים לתוך מערכת הדם שלנו. זאת הסיבה ששמירה על בריאות החניכיים חשובה לא רק לבריאות הפה אלא לבריאות הגוף כולו.

דלקת חניכיים- ממה היא נגרמת?

כאשר אנחנו לא שומרים על היגיינת הפה, נוצרת שקיעה של אבנית בעיקר באזור של פתחי בלוטות הרוק. כפי שכולנו זוכרים מהביפורים שאנחנו שומעים מגיל קטן, אבנית משמשת כמצע נהדר להתיישבות חיידקים ורעלנים הגורמים לגירוי ולדלקת. כאשר הדלקת אינה מטופלת כראוי, המצב יכול לגרום לחניכיים לסגת ולגרום לחשיפה של השן באזורים בהם היא אינה אמורה להיחשף.

הנסיגה תחילה גורמת לרגישות יתר בשיניים לחום וקור ולאחר מכן עלולה להביא לכך שהשן תאבד את אחיזתה ותנשור. מחקרים רבים שנעשו בתחום הראו שדלקת חניכיים אינה גורמת נזק רק לפה אלא עלולה לגרום לחדירתם של חיידקים לגוף, לפגוע בחולים כרוניים, להביא ללידה מוקדמת, לגרום לנזקים ללב, לעודד דמנציה, לפגוע באיזון של חולי סוכרת ולהזיק למערכת החיסונית.

צחצוח זה כבר לא מספיק

הפתרון הברור לבעיות חניכיים הוא כמובן צחצוח השיניים ושמירה על היגיינת הפה. אבל רבים מאיתנו הסובלים מדלקות בחניכיים יודעים שיש להן נטייה לחזור, גם אם מקפידים על הצחצוח. לכן, היום אנחנו מציעים לכם פתרון חדשני לטיפול בבעיות חניכיים בכלל ובדלקת חניכיים בפרט. בי קיור לייזר- מכשיר רפואי לשימוש ביתי שידוע ביכולות הטיפול הרבות שלו בכאבים ודלקות, כן גם בדלקות חניכיים.

טפלו בדלקת החניכיים שלכם בלי לצאת מהבית! לפרטים על תנאי תקופת ההתנסות לחצו

השימוש במכשיר הוא פשוט מאוד ומבוצע על ידי המטופל בנוחות, בזמן ובמקום המתאימים לו. רק 6 דקות, פעמיים ביום, בכל נקודת טיפול על פי פרוטוקול הטיפול בחניכיים. מכשיר הבי קיור לייזר פועל באמצעות טכנולוגיית הלייזר הרך אשר עובד על מערכות הגוף הטבעיות, מזרז את תהליך ההחלמה וכל זה ללא תופעות לוואי כלל. הלייזר הרך נמצא בשימוש של רופאים עוד משנות ה-80 ויכולותיו הרבות מפתיעות בכל פעם מחדש רופאים מכל העולם.

גם  ד”ר דולינסקי רינה, סגנית מנהל מחלקה פנימית, בית חולים גליל מערבי נהריה, סיפרה על השימוש במכשיר הבי קיור לייזר לדלקת חניכיים ממנה סבלה: ” סבלתי מדלקת חניכיים שהחמירה והייתי זקוקה לטיפול שיניים נרחב.  לאחר הטיפול המכשיר שימש אותי לקיצור תהליך החלמת החניכיים בהצלחה רבה.” וד”ר דולינסקי היא לא היחידה, מטופלים רבים שרכשו את מכשיר הבי קיור לייזר לטיפול בכאבים אורתופדיים שונים, שמחו לגלות שהמכשיר יעיל לטיפול בדלקת חניכיים ממנה סבלו.

 

עוד אין לכם בי קיור לייזר? מהרו וקחו את המכשיר ל- 60 ימי התנסות במחיר מיוחד ותראו את השינוי בעצמכם! 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: