ג'ון בארנס

זו ההמלצה של אגדת הכדורגל ג'ון בארנס (ליברפול, אנגליה) לטיפול מתקדם בכאבים

כבר 20 שנה עברו מאז שאגדת הכדורגל האנגלית ג'ון בארנס תלה את נעליו. היום, כשהוא מתקרב לגיל 60, מבין בארנס שהוא כבר לא יכול להתמודד לבד עם הכאבים אותם סחב עוד מעברו ככדורגלן מצליח. לכן הוא בחר לעצמו את הטיפול המתקדם ביותר לכאבים אורתופדיים בבית

ג'ון בארנס נחשב עד היום לאחד השחקנים הגדולים ששיחקו באנגליה בסוף שנות ה80, והוא היה אחראי ללא מעט רגעים גדולים בכדורגל. למרות שככדורגלן לא היה צריך להתמודד עם פציעות רבות, מספר בארנס, כמו אצל כולנו עם הגיל באים הכאבים.

לאורך השנים סבל בארנס מכאבים בכתפיים, ובצוואר, לעיתים ברגליים ובגב, אך עם כל אלו רגיל בארנס להתמודד בעצמו. " ככדורגלן אני רגיל לכאבים ורגישות אחרי משחק, אז השלמתי עם העובדה שאני בן 57 עכשיו, ובגילי כולם מרגישים כאבים"

אך היה זה דווקא משחק כדור עף תמים בחתונתו של בנו שגרם לברנס להבין שצריך לטפל בכאבים ולדאוג יותר לגוף. "בחתונה של הבן שלי בטוסקנה, בטיפשותי שיחקתי כדור עף. כשאתה מגיע לגילי יש דברים שכבר לא כדאי לעשות". במהלך המשחק בעקבות קפיצה אחת שגויה, הוא קרע את גיד פיקת הברך.

פגיעה שכזו בגיד המיישר, גורמת לפגיעה ביכולת של המטופל ליישר את הברך וגורמת לנפיחות באזור, וכמובן לכאבים. הפציעה הזו הביא את ג'ון לחפש אחר טיפול לכאבים שיוכל לעזור לו באופן טבעי ולא פולשני. אז הוא נתקל בפרסום לבי-קיור לייזר שבחודשים האחרונים הפך למוצר מבוקש בבריטניה.

 

צפו מה יש לג'ון בארנס להגיד על בי-קיור לייזר

 

"אני ממש מרוצה מהבי קיור לייזר" מספר בארנס, "פרשתי בגיל 36, ובין אז להיום (57) היו לי בעיות אחרות שפשוט התמודדתי איתן. אבל עכשיו אני יודע שאם יש לי כאבי גב או שרירים תפוסים אני יכול פשוט לטפל בבי-קיור לייזר"

ג'ון בארנס לא לבד והוא מצטרף ללמעלה מ 200 אלף מטופלים בארץ ובעולם שכבר עברו לטפל בכאבים שלהם בעצמם, איפה ומתי שנח להם. בניהם גם ספורטאים מקצועיים כמוהו כמו: ירדן ג'רבי, שחר צוברי, אלמוג בוזגלו ופיטר פלצ'יק ולאחרונה גם חברו למגרש האנגלי ג'ון הארסטון.

הבי קיור לייזר הוא המכשיר הביתי המתקדם ביותר לטיפול בכאבים! בעזרת פטנט ייחודי הצליחו בבי קיור לייזר לרתום את יכולותיו של הלייזר הרך, למכשיר בגודל של שלט טלוויזיה. הבי קיור לייזר הוא היחיד כיום שהוכח מחקרית כיעיל ב-6 מחקרים קליניים, נמצא בשימוש בבתי חולים ומומלץ על ידי מיטב הרופאים.

 

גם אתם מחפשים פתרון לכאבים שלכם? נסו את בי קיור לייזר ל 60 יום במחיר מיוחד ותראו בעצמכם למה רופאים מומחי כאב כבר קוראים לו "פלא טכנולוגי" השאירו פרטים עכשיו! 

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: