הכירופרקט הבכיר ד”ר בן קיקי ממליץ על הטיפול החדשני בכאבים – ולכם יש את ההזדמנות להתנסות!

כשד"ר דיויד בן קיקי נחשף לפני 10 שנים לטיפול החדשני בלייזר רך הוא הבין שזה הדבר שהוא חיפש כל הזמן. היום ד"ר בן קיקי כבר משתמש במכשיר כחלק מפרוטוקול הטיפול שלו וממליץ לכל מטופליו לטפל בעצמם במוצר החדשני.

ד”ר דיויד בן קיקי טיפל בסוגים רבים של כאבים ב37 שנותיו ככירופרקט. במסגרת עבודתו טיפל במטופלים עם כאבים שמקורם בעמוד השדרה אשר מוקרנים לאזורים אחרים בגוף, כמו ברגל או בלסת, פריצות דיסק, וכן בשרירים תפוסים, כאבי גב תחתון, כאבי גב עליון בחגורת הכתפיים ובשכמות, כאבי צוואר וכאבים הנובעים מיציבה לקויה.

לפני כ- 10 שנים נחשף ד”ר בן קיקי למכשיר חדשני הפועל על טכנולוגיית הלייזר הרך לטיפול בכאבים. חדשנותו של המכשיר הייתה בכך שהוא הצליח לרתום את הטכנולוגיה שהייה זמינה עד אותו הזמן רק במכונות גדולות ונייחות, שהיה ניתן למצוא במרפאות הכאב בבתי החולים והשימוש בהן היה מסובך ומותר לרופאים במחלקות בלבד, לתוך מכשיר נייד, קל ולשימוש ביתי ואישי.

“אני ממליץ לכולם להשתמש בזה, זה כמו מרפאה בבית”

איך עובד המכשיר החדשני?

ד”ר בן קיקי מסביר: “הבי קיור לייזר עובד ברמה התאית, הוא גורם לתא לייצר יותר חומר שנקרא ATP, שזה החומר האנרגטי של התא וגם כן OSD  שזה חומר אנטי אוקסידנטי. השילוב של השניים, התנועה המוגברת יחד עם התנועה האוקסידנטית, מסלק את הפסולת בצורה יותר מהירה מהאזור בין אם זה אזור כואב או מודלק וזה מה שמזרז את תהליך הריפוי”

בנוסף לטיפול בדלקת על ידי העברת האנרגיה לתא ושחרור האנטי אוקסידנטים, המכשיר מטפל גם בכאב על ידי הגברת שחרור הורמון האנדורפין המיוצר באופן טבעי במוחנו ואחראי על שיכוך הכאב.

המחקרים מוכיחים

מחקרים שנעשו בארץ, באירופה ובדרום אמריקה הציגו תוצאות דומות שהראו כי הלייזר הרך עליו פועל מכשיר הבי קיור לייזר מציג תוצאות טובות יותר מתרופות אנטי דלקתיות בכל הנוגע לטיפול בדלקת ואילו תוצאות דומות בכל הנוגע לטיפול בכאב אל מול משככי הכאבים. היתרון של טיפול בלייזר רך הוא שהוא לא כולל תופעות לוואי כלל.

כך למשל במחקר שבוצע באוניברסיטת Sapienza ברומא, אשר השווה בין טיפול תרופתי בכאב לבין טיפול בבי קיור לייזר לכאבי מפרקים, התקבלו תוצאות מעניינות: הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאביי פרקים יעיל באותה מידה כמו הטיפול התרופתי. על התוצאות הללו יש להוסיף את העובדה כי בניגוד לתרופות לשיכוך כאבים, בי-קיור לייזר מציע טיפול טבעי לחלוטין, לא פולשני בטוח לשימוש והכי חשוב ללא תופעות לוואי.

צפו בהמלצתו של ד”ר בן קיק

בבי קיור לייזר מאמינים כי אחרי למעלה מ 12 שנים בהם המכשיר מטפל בלמעלה מ- 200 אלף מטופלים בארץ ובעולם אפשר להיות בטוחים כי מדובר במכשיר המתקדם ביותר לטיפול בכאבים. זו הסיבה שבימים אלו מוצע מכשיר הבי קיור לייזר במבצע התנסות מיוחד שיאפשר גם לכם לגלות בעצמכם את יכולותיו של המכשיר. השאירו פרטים עכשיו ותוכלו ליהנות מ 60 יום התנסות במחיר מיוחד לקוראי הבלוג בלבד! 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: