דוד דביר מסביר- "מניסיוני כרקדן זה הטיפול הטוב ביותר לכאבים ופציעות"

דוד דביר, מורה למחול, כוראוגרף, רקדן ושורד לשעבר, נתפס בעיני רבים כאדם חזק שהצליח להגיע לגיל מבוגר בכושר וללא כאבים. אך אל תתנו לכושר שלו להטעות אתכם, גם דוד כמו רקדנים רבים סובל מכאבי שרירים, פציעות ודלקות. יותר נכון, סבל, עד שהכיר את הטיפול שהעלים לו את הכאב

"כרקדן אני נפצע הרבה בחלקי גוף שונים והלכתי לטיפולים שונים, כלום לא עזר" כך מספר אחד הרקדנים, הכוראוגרפים והמורים לריקוד המוערכים והמצליחים בארץ, דוד דביר. על אף היכולות המרשימות שהציג בתוכנית הישרדות, גם דוד כמו רקדנים רבים סובל מכאבי שרירים, פציעות ודלקות, שמקשים עליו ביום יום.

" מניסיוני, החזקתי המון מכשירים בבית, לצערי הרב, לא שמרתי אותם כי הם לא עזרו לי, הבי-קיור לייזר אני שומר אותו- הוא נהדר"

יום אחד נחשף דוד למכשיר הבי קיור לייזר, אחרי שניסה סוגים רבים של מכשירים, טיפולים, משחות וכדורים שלא עזרו לו, החליט דוד לבדוק את הבי קיור לייזר. לאחר חיפוש קצר ברשת, קריאת הביקורות, הרופאים הממליצים, המחקרים וסיפורי ההצלחה של למעלה מ 200 אלף מטופלים החליט דוד להזמין מכשיר בי קיור לייזר.

מכשיר הבי קיור לייזר עכשיו במבצע התנסות בתנאים מיוחדים 

הבי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך אשר מטפלת בכאבים, דלקות ופצעים בעור בעזרת עירור מערכות הגוף. מה זה אומר? זה אומר שהטיפול במכשיר הוא טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי, זאת מכיוון והמכשיר אינו מחדיר שום חומר אל הגוף אלא גורם לגוף לעשות את העבודה ומזרז את תהליך ההחלמה הטבעי.

לאחר חודש של טיפול, הופתע דוד לגלות כי הכאבים נעלמו כלא היו, ובכך הצליח דוד לחזור לעשות את מה שהוא הכי אוהב, לרקוד! גם לאחר נפילה בדרכו לאסוף את אשתו בה נפגע בידו, דוד ידע שאין לו מה לדאוג, כמה טיפולים בבי קיור לייזר והכאב יחלוף.

הקשיבו לסיפורו של דוד

רוצים גם אתם להשתחרר מהכאבים? נסו את בי קיור לייזר ל60 יום במחיר מיוחד ותוכלו לראות בעצמכם שאפשר לחיות חיים טובים, בלי כאבים!

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: