לירז אסייג מספרת- כך הצלחתי להתגבר על הכאבים בברך

את לירז אסייג אתם ככל הנראה מכירים כאחת המתמודדות בתוכנית המציאות האח הגדול מלפני שלוש שנים. מאז הספיקה לירז לככב במדורי הרכילות, לדגמן ולתחזק חשבונות פעילים ברשתות החברתיות. אבל לפני כשנתיים, בניסיון להתכונן לריצת מרתון, שברה לירז את הברך וסבלה מכאבים עזים, עד שמצאה את הטיפול שהצליח לנצח את הכאב

הכל התחיל לפני כשנתיים כאשר לירז אסייג, המוכרת כמתמודדת עבר בבית הכי מפורסם במדינה, וכדוגמנית למידות גדולות, החליטה לנסות לרוץ מרתון. אך תוכניות לחוד ומציאות לחוד. על אף שלירז חובבת ספורט מושבעת, ומי שמכיר אותה ועוקב אחריה ברשת, יודע שלירז מתעסקת בקיקבוקס וספורט זמן רב, במהלך האימונים למרתון, שברה לירז את ברכה.

תחילה, לא הבינה כי מדובר בשבר והלכה לרופאים שונים, כאשר כל אחד נתן לה אבחנה אחרת. האחד אמר שמדובר בדלקת ונתן לה כדורים אנטי דלקתיים. כאשר אלו לא הטיבו עם הכאבים, לירז פנתה לרופא אחר שאמר שמדובר בנוזלים בברך, והוא הזריק לה חומר למפרק. מיותר לציין כי גם הטיפול הזה לא הטיב עם הכאבים אותם חוותה.

רוצים גם אתם להתגבר על הכאבים כמו לירז? לחצו עכשיו!

 

לבסוף, ואחרי שהחליטה ללכת לצילום על מנת להבין ממה נובעים הכאבים, היא גילתה שיש לה שבר בברך. השבר לא היה קיצוני מדי על מנת לנתח אך כן גרם ללירז לכאבים שהקשו עליה בתפקוד.

יום אחד, קיבלה לירז המלצה מחבר על מכשיר הבי קיור לייזר: “קודם כל בררתי, קראתי על המכשיר והבנתי שהוא מיועד לטיפול במצבים כמו שלי” לאחר שימוש במכשיר, החלה לרדת הנפיחות בברך, ואיתה גם הכאבים. “זה פשוט עבד, הנפיחות ירדה, הכאבים ירדו, אני יכולה לעלות שוב במדרגות”.

לירז מצטרפת ל למעלה מ 200 אלף מטופלים בארץ ובעולם שכבר עברו לטיפול ביתי בכאבים, דלקות ופצעים באמצעות מכשיר הבי-קיור לייזר. המכשיר שמשגע את עולם הטיפול בכאב ומומלץ על ידי אורתופדים ומומחי כאב, פועל בטכנולוגיית הלייזר הרך. הלייזר מהמכשיר חודר דרך העור אל תוך הרקמות ומעורר תהליכים של ריפוי עצמי, שיכוך כאבים וטיפול בדלקות.

רוצים לשמוע איך הבי קיור לייזר יכול לעזור לכם? השאירו פרטים ותוכלו ליהנות מ 60 ימי התנסות במכשיר בתנאים מיוחדים

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: