כבר לא קשה במדרגות-הטיפול שעזר לגבריאל, נכה צה”ל, להתגבר על כאבי הברכיים

עבור גבריאל מושיץ, נכה צה"ל, תשע המדרגות בכניסה לביתו היו מאבק יום יומי. גבריאל שצריך לעלות ולרדת את המדרגות מספר פעמים ביום על מנת לצאת ולהיכנס לביתו מצא עצמו פעמים רבות נעזר בשארית כוחותיו בקיר על מנת לעלות. עד שנחשף למכשיר הבי קיור לייזר ומאז כבר לא קשה במדרגות.

גביראל מושיץ סחב פציעה בברך משירותו הצבאי לאורך שנים. הפציעה הקשתה על גבריאל להגיע לביתו, בעיקר בגלל 9 מדרגות אותן עליו לעלות ולרדת בכל פעם שירצה להגיע או לצאת מביתו. “כל יום אני מטפס את תשע המדרגות של הכניסה לבית. הייתה לי בעיה עם זה, הייתי מוכרח להחזיק ממש בקיר בשביל לעלות למעלה”. באחד הימים נחשף גבריאל למודעה בעיתון שהציעה את מכשיר הבי קיור לייזר לטיפול בכאבים לנכי צה”ל. גבריאל החליט לנסות את הטיפול החדשני, בתקווה שזה יוכל לעזור לו לטפל בכאבים.

“אמרתי לעצמי, למה שלא אנסה? מיקי ברקוביץ מפרסם את זה בטלוויזיה אולי גם לי זה יעזור. קניתי את המכשיר ונפטרתי מהבעיה”

גבריאל ניסה את מכשיר הבי קיור לייזר ולאחר מספר ימים חש הקלה בכאבים ואותן 9 מדרגות בכניסה לביתו כבר לא היוו בעיה.

המכשיר שמטפל בכאבים ברחבי העולם

באחת מנסיעותיו לחו”ל פגש גבריאל מכר ותיק שסיפר לו על כאבים בברך מהם הוא סובל ועל הניתוח המתוכנן לו בעקבותיהם. גבריאל שלוקח איתו את מכשיר הבי קיור לייזר גם לחו”ל למקרה ויצטרך הציע לחברו לנסות להשתמש במכשיר בזמן ביקורו על מנת להקל על הכאבים. חברו שכאמור היה מועמד לניתוח בברך השתמש במכשיר לפי הוראותיו של גבריאל ותוך זמן קצר הכאבים נעלמו. כשחזר החבר לרופאו, כבר לא היה צורך בניתוח והחבר חזר לצעוד ללא כאבים בברך.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם:

  לא רק חברו של גבריאל גילה על נפלאות המכשיר, הבי קיור לייזר זוכה להתעניינות ואהדה רבה בקרב הקהל הבינלאומי ונמכר כבר במספר מדינות ברחבי אירופה ואמריקה, מוצג בתערוכות רפואה בינלאומיות מסביב לעולם וכבר זכה לכינוי “פלא טכנולוגי” מפי מספר רופאים מומחים בארץ ובעולם. בחודש נובמבר 2014 הוצג המכשיר המתקדם בתערוכת Medica, שנחשבת אחת מהתערוכות החשובות בעולם הרפואה. באירוע נכחו למעלה מ5,000 בעלי מקצוע מרחבי העולם שזיכו את הבי קיור לייזר במקום הראשון בקרב המבקרים, בקטגורית החדשנות.

  לטפל בכאב- בבית

  המהפכה הגדולה שהביא הבי קיור לייזר לעולם הרפואה האישית היא בהיותו מכשיר קומפקטי, ניתן לנשיאה ומתאים לא רק לשימוש ביתי אלא אף לשימוש אישי, כלומר שאין צורך באדם נוסף על מנת לתפעל את המכשיר אשר גודלו הוא כגודל שלט הטלוויזיה. דבר שהפך את המכשיר לטיפול  האופטימאלי עבור גבריאל, כיוון והוא כלל לא היה צריך לצאת מהבית. אחד העזרים שנוספו לאחרונה הוא זרוע שעליה מתלבש המכשיר שמאפשרת טיפול ללא צורך בהחזקת המכשיר ובנוסף מאפשרת הזרוע הגעה לאזורים שלרוב לא ניתן להגיע אליהם בכוחות עצמנו כמו גב תחתון.

  איך עובד ה”פלא הטכנולוגי”

  הבי קיור לייזר פועל על טכנולוגיית הלייזר הרך, שעד לא מזמן הייתה זמינה למטופלים רק במרפאות כאב, בתי חולים ואוניברסיטאות. הבי קיור לייזר מטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה, בזכות קרן הלייזר שפועלת בשתי חזיתות מרכזיות: החזית הראשונה היא הקלה בכאבים, השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של הורמון האנדורפין המיוצר באופן טבעי במוחנו. האנדורפין אחראי על שיכוך הכאבים אותם אנו חשים, על ידי הגברת השחרור נוכל להרגיש הקלה בכאב.

  החזית השנייה היא הטיפול במקור הבעיה, עלי ידי הגברה של שחרור אנזימים נוגדי דלקת והרחבת זרימת הדם. המכשיר בטוח לחלוטין לשימוש על ידי כל בני הבית, בכל גיל והוא מחזיק באישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן ISO, תו תקן אירופי CE מחמיר ואישור מנהל הבריאות הקנדי.

  רוצה לשמוע אם המכשיר יכול לעזור גם לך ? השאיר/י פרטים ויועץ שלנו יצור איתך קשר

   האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: