עומדים לעבור טיפול בכאבים? כדאי שתנסו להשתמש בבי-קיור לייזר

עולם הרפואה הקונבנציונלית מציע מגוון טיפולים לטיפול בכאבים שונים (כאבי גב, דורבן, כאבי מפרקים, דלקות וכו'), אשר מוצעים עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם. יחד עם זאת, חשוב לדעת קודם כל מה עומד מאחוריהם, ומהי האלטרנטיבה המוכחת שתעזור לכם לטפל בבעיית השורש מבלי שתצטרכו לצאת מהבית, לעבור תהליכים פולשניים או לסבול מתופעות לוואי – הכירו את מכשיר הבי קיור לייזר

על דבר אחד אין ספק: כאשר יש כאב שמפריע לשגרת החיים, יש לטפל בו בהקדם ובכל אפשרות העומדת על השולחן.

למרות זאת, מיליוני ישראלים אשר מדווחים על כך שהם סובלים מכאבים הנובעים מסיבות שונות (טראומות, פציעות ספורט, זקנה, מחלות וכו') מגיעים לגורמים המקצועיים אשר מצליחים לאבחן את הבעיה אך לא מציגים למטופלים את תמונת המצב המלאה: ישנם פתרונות מסורתיים אשר מוצעים כמעט "על אוטומט", תוך התעלמות ממכשיר הבי-קיור לייזר המהפכני אשר נמצא בשוק כבר מספר שנים ומצליח להביא מזור למי שגילה את יתרונותיו – ובמאמר זה נסקר פתרונות של תרופות לכאבים ונבחן את הדרך הטובה ביותר עבורכם.

כדור נגד כאבים

אחד מהפתרונות המוכרים והנצרכים ביותר בעולם הרפואה, מציג את החיסרון שלו כבר משמו. כדור לכאבים בסופו של דבר, נועד לאלחש את הכאבים עצמם ותו לא. הוא לא מטפל בבעיית השורש, וכל מטרתו היא רק לאפשר מנוחה או פעולות ללא ההגבלה המכנית של אותם כאבים.

שימוש בכדורים מסוג זה יכול לסייע בהתמודדות, אך מהרגע שבו השפעת הכדור תתמוגג, המצב יחזור לקדמותו. כך, עלולה להתפתח תלות ואף התמכרות, בייחוד כאשר מדובר בכדורים חזקים כגון פרקוסט ועוד, הנחשבים מצד אחד כעוצמתיים אך גם ככאלו המחזיקים ברשימת תופעות לוואי מדאיגה. בנוסף, ככל שהצריכה עולה – כך גם העלות הכספית, אשר עלולה להסתכל במאות ואף אלפי שקלים בחודש.

לסיכום, פתרון זה מתאים רק במקרים נקודתיים ועלול להתפרש כמסוכן במספר מישורים כאשר התהליך מתמשך לטווח הארוך.

רוצים לנסות את הפטנט הישראלי שמצליח לטפל יותר טוב מהאלטרנטיבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם להתנסות של 60 יום במודל מיוחד

משחות לכאבים

בדומה לכדורים, סוג טיפול זה נועד יותר כדי לתת מענה לטווח הקצר כהקלה על הכאבים. בנוסף, אופן הטיפול במשחה פחות רלוונטי עבור כאבים שמקורם בעצמות, ועבור בעיות כרוניות אשר דורשות טיפול מעמיק יותר בבעיית השורש.

מטופלים רבים מתקשים להשתמש באופציה זו גם מפני הדרישה למריחה מקומית על אזור הכאב, מה שמצריך גורם מסייע שיהיה לצידם בכל פעם מחדש. עוד נדבך נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא שחלק מאותן משחות מערב סטרואידים אשר מסוגלים לתת מענה מהיר, אך עלולים לעורר סיכון כאשר מתפתחת תלות לטווח הארוך, המסוגלת להזיק לגוף.

זריקות לכאבים

אופן טיפול זה נחשב לחזק יותר מפני שהוא נועד גם לריפוי הבעיה ולא רק לשיכוך הכאבים, ובעל יכולת חדירה טובה יותר מזו של המשחה. יחד עם זאת, לרוב פתרון זה יינתן רק במקרים מסוימים ורק לאחר ששיטות קודמות לא הועילו או רק לאחר מפגש עם רופא מומחה, מה שרק מאריך את זמן השיקום בפועל.

בנוסף לכך, עקב אופי הזריקות, המטופל נדרש להגיע פיזית למרפאה או קליניקה ייעודיים כדי שהוא יוכל לקבל טיפול על ידי איש מקצוע, מה שמצריך התניידות עבור אישים המתקשים בכך, חוסר יכולת בהתמודדות עם הבעיה בין התורות – מה שהחמיר משמעותית בעת משבר הקורונה אשר האריך את הזמן הנדרש בין טיפול לטיפול.

הזריקות השונות מתחלקות לשלושה סוגים שונים: קורטיקוסטרואידים – פתרון מבוסס סטרואידים (מה שמעורר את החשש שהעלינו בסעיף המשחות) אשר לא תמיד מצליח להביא למזור, חומצה היאלורונית אשר נחשבת כפתרון איכותי אך רק כזה המפחית את הכאב ומשפר את הניידות ולא מטפל בבעיה עצמה ופלסמה, אשר נחשבת לפתרון המוביל בתחום, אך יעילה בעיקר לכאבי ברכיים ספציפיים.

למרות שמדובר בפתרון היעיל יותר מבין השלושה בריפוי בפועל, מיליוני אנשים ברחבי העולם נמנעים באופן מודע מטיפול זה עקב החשש מטיפול פולשני וסיבוכים אשר עלולים לנבוע ממנו.

הגיע הזמן להתקדם לפתרון שגם מקל וגם מטפל

כפי שניתן לראות, הפתרונות אשר מוצעים לכם בכל פעם מחדש אמנם מחזיקים בהיסטוריה רפואית ענפה, אך בכל הנוגע לטיפול אמיתי ונוקב בכאב שלכם – הם לא מספקים את הסחורה. במקום לבחור בהם, הגיע הזמן להתנסות במכשיר המבוסס על פטנט ישראלי של שימוש בלייזר רך אשר מצליח לעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, ללא הסיכון בתופעות לוואי. רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע מקיף ואפשרות להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר משתלם.

מעוניינים לנסות את הטיפול הטבעי שיכול לעזור לנצח את הכאבים? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה לזמן מוגבל – שימוש במכשיר לתקופת ניסיון במחיר מופחת!

 

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: