השחקנית האהובה סנדרה שדה מספרת על הפתרון שלה לכאבי הברכיים

גם סנדרה שדה, אחת השחקניות העסוקות בישראל נפלה לסטטיסטיקה והתחילה לסבול מכאבים בברכיים. כשההתייעצות עם הרופאים לא עזרה, פגשה סנדרה חברה שסיפרה לה על טיפול טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי שעזר לה להתגבר על הכאבים. גם סנדרה השתמשה במכשיר על כאבי הברכיים שלה ותוך זמן קצר הכאבים נעלמו

אתם מכירים אותה מהטלוויזיה, מסרטים ומהתיאטרון, סנדרה שדה היא אחת השחקניות העסוקות בארץ וככזו, לא עומד לרשותה יותר מדי זמן לעצמה. אבל בכל זאת, סנדרה מצליחה למצוא את הזמן לדאוג לעצמה ובהמלצת הרופאה שלה החלה לצעוד במקביל לפילטיס שהיא עושה. הצעידות גרמו לסנדרה לכאבים בברכיים, שהקשו עליה לתפקד בשגרת היום שלה כשחקנית וגם ליהנות מהפילטיס שהיא כל כך אהבה לעשות.

למעלה מ- 80% מהאוכלוסייה יסבלו מכאבים בברכיים

תופעת כאבי הברכיים לא חדשה ועלולה להגרם מסיבות רבות ושונות החל משחיקה של הסחוס, קרע במיניסקוס, דלקת באחת הרצועות או תזוזה של הפיקה. אלו הן רק כמה מהבעיות העלולות להיווצר בברך המהווה את המפרק הגדול והמורכב ביותר בגופנו. לכן, אין פלא שגם סנדרה נפלה לסטטיסטיקה והחלה לסבול מכאבי ברכיים.

רבים מהסובלים מכאבי ברכיים, מנסים לפתור אותן בדרכים שונות, החל מפיזיותרפיה, כירופרקטיקה, טיפולים אלטרנטיביים, משככי כאבים, זריקות של סטרואידים למפרק ואפילו ניתוח להחלפת מפרק הברך כולו. אבל בזכות חברה קרובה, סנדרה מצאה פתרון טבעי, לא פולשני, ללא תופעות לוואי, והכי חשוב, כזה שלא מפריע לה באורך החיים כשחקנית עסוקה.

לטפל בכאב – בזמן שלך

הכירו את מכשיר הבי קיור לייזר, מכשיר רפואי, מאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש ביתי, העושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך לטיפול בכאבים דלקות ופצעים. ב-10 השנים מאז צאתו לשוק הצליח הבי-קיור לייזר לחולל מהפכה בכל הקשור לטיפול בכאבים. הבי קיור לייזר איפשר לכל אחד לקבל טיפול מלא בלייזר רך, שידוע ביכולותיו לטיפול בכאב, בכל מקום ובכל זמן.

סנדרה, ששמעה על המכשיר מחברה שהשתמשה בו אחרי ניתוח לקרע במיניסקוס, שמחה לגלות שיש מכשיר שיוכל לעזור לה לטפל בכאבים בזמן שלה. וכך היה, על ידי טיפול יומי, פעמיים-שלוש ביום, 6-8 דקות לנקודת טיפול ולאט לאט עוצמת הכאב יורדת עד שכבר לא מרגישים כאב, וניתן לחזור לשגרת חיים ללא כאבים.

 

סנדרה שדה ממליצה על הטיפול שעזר לה לטפל בכאבי הברכיים

איך עובד המכשיר שרופאים בארץ ובעולם מכנים- “פלא טכנולוגי”

טכנולוגיית הלייזר הרך, מוכרת בעולמות הטיפול בכאב כבר למעלה מ-40 שנה, אך רק לאחרונה החלו להיכנס לשוק מכשירים המציעים טיפול ביתי. הבי קיור לייזר, הוא המכשיר היחיד בארץ המציע טיפול מלא בלייזר רך ברוחב אלומה של 4.5 ס”מ, מה שמאפשר לו לספק כמות אנרגיה גדולה בזמן טיפול קצר.

הלייזר מהמכשיר חודר דרך העור אל תוך הרקמות ומעורר תהליכים ביו-סטימולטניים בגוף. בניהם, הגברת שחרור אנדורפינים שאחראים על שיכוך הכאב, הגברת זרימת הדם לאזור הפגוע, שחרור אנזימים נוגדי דלקת והגברת ייצור ה-ATP שהוא החומר הפעיל בתא.

לא רק סנדרה- גם הרופאים ממליצים

סנדרה מצטרפת ללמעלה מ-180 אלף מטופלים בישראל ובעולם שכבר נהנים מהיכולות של הב-קיור לייזר וחיים ללא כאבים. אליהם מצטרפים רופאים ומטפלים רבים שלאחר שנחשפו למחקרים הרבים שנעשו על מכשיר הבי קיור לייזר, מבינים כי אכן מדובר במכשיר מהפכני שיכול לעזור לאנשים רבים. אחד מהראשונים לזהות את המהפכניות של המכשיר היה פרופסור דניאל רייס, שהיה ממקימי המחלקה האורתופדית בבית החולים רמב”ם ושימש כיו”ר ארגון האורתופדים בישראל.

פרופסור רייס: “אנחנו יודעים מבחינה ביולוגית שיש לבי קיור לייזר השפעה על התהליך הדלקתי בתוך הרקמות שלרוב מלווה שגם בכאב. אני מאוד מרוצה שיש לי טיפול נגד כאבים שהוא זמין, שהוא פשוט להפעלה, שאין לו סיבוכים, ושאני כרופא יכול לבוא לאדם שיש לו כאבים ולהגיד לו- תנסה את הבי קיור לייזר”

 

גם אתם רוצים להפסיק לסבול מכאבים בברכיים כמו סנדרה? השאירו פרטים עכשיו ותוכלו ליהנות מ 60 ימי התנסות בבי קיור לייזר בתנאים מיוחדים

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: