כל מה שצריך לדעת על הפתרון הטבעי והחדשני לסובלים מדלקת חוליות מקשחת (ספונדיליטיס)

אם חשבתם שכאבי גב מתחילים רק לקראת גיל 40 תחשבו שוב! דלקת חוליות מקשחת פוגעת בבני 18-30 והיא עלולה לגרום לכאבי גב קשים והגבלה בתנועה. החדשות הטובות הן שיש פתרון טבעי, ביתי וללא תופעות לוואי שיכול להקל על הסובלים ולטפל בדלקת

סובלים מכאבים באזור הגב התחתון בכל בוקר מיד כשאתם קמים? או אחרי מנוחה או ישיבה ממושכת? ודווקא כאשר אתם בתנועה אתם חשים הקלה? על אף שזה נשמע הפוך מכל מה שהתרגלנו לחשוב על כאבי גב, המצב הזה מוכר לאלו הסובלים מדלקת חוליות מקשחת.

המחלה הקשה הזו שוברת את כל החוקים בכל מה שקשור לכאבי גב, לא מספיק שהכאב מורגש במנוחה ולא בתנועה, הנפגעים העיקריים מהמחלה הם גברים בני 18-30.

מה מרגישים?

ברוב המקרים הדלקת מתפתחת תחילה באזור מפרק האגן, וממשיכה לכיוון עמוד השדרה. הסובלים מדלקת חוליות מקשחת מתלוננים על כאבי גב קשים שלעיתים אף מעירים אותם מהשינה. גם הקימה בבוקר קשה, שכאמור הכאבים במחלה הזו מופיעם דווקא בזמן מנוחה.

אצל חולים שאינם מטופלים ומצב הדלקת מתקדם, הגב של הופך להיות במצב של מקשה אחת, כלומר – הגב ישר ואין לחולה את כל התנועתיות של החוליות בעמוד השדרה. במצבים חמורים, החולה יכול לנסות  להתכופף קדימה אך הו אינו יהיה מסוגל לעשות זאת.

הדלקת שכיחה פי 2 עד פי 3 אצל גברים בהשוואה לנשים

מה הטיפולים המוצעים?

הטיפולים במחלה מתחילים בתרופות אנטי דלקתיות, משחות וכדורים מסוגים שונים. בשנים האחרונות פותחו כמה טיפולים ביולוגיים שאמורים לעזור לסובלים מדלקת החוליות לטפל בבעיה. אך אחת התלונות הגדולות של המטופלים אלו תופעות הלוואי הכרוכות בנטילת משככי הכאבים או הטיפולים הביולוגיים.

אך כיום ניתן לטפל גם בכאבים וגם בדלקת באמצעות לייזר רך שאינו כרוך בתופעות לוואי והוכח כיעיל לטיפול במצבים של כאבים ודלקות.

מהו לייזר רך?

לייזר רך המוכר גם כלייזר קר, הוא קרן לייזר בעוצמה נמוכה בעל אורך גל של 808nm שהתגלה על ידי חוקר אוסטרי לפני קצת יותר מ-40 שנה. מאז ועד היום תחום המחקר סביב יכולות הלייזר הרך הלך וגדל וכיום יודעים להצביע על יכולותיו הרבות של הלייזר. בניהן ניתן למצוא טיפול בכאבים, דלקות, פצעים בעור ועוד.

פעולת הלייזר פשוטה להפליא, הקרן חודרת דרך העור לתוך הרקמות הרכות ללא אפקט של חימום או קירור, ללא קרינה וכאמור ללא תופעות לוואי. במפגש של הלייזר עם הרקמות הוא מעורר תהליכים ביוסטמולנטים בתא הכוללים: ייצור מוגבר של ATP (החומר האנרגטי של התא), שחרור אנדורפינים, הגברת זרימת דם ושחרור אנזימים נוגדי דלקת.

 

רוצים להתנסות במכשיר החדשני ל60 יום במחיר מיוחד? לחצו לפרטים 

בי-קיור לייזר- טיפול ביתי בלייזר רך

בי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לטיפול ביתי, שבזכות פטנט ייחודי הצליח לרתום את מלוא כוחו של הלייזר הרך לתוך מכשיר בגודל של מכונת גילוח. השימוש בבי-קיור לייזר מאפשר חזרה לשגרה ללא כאבים באמצעות טיפול יומי, אישי שניתן לעשות בכל מקום ובכל זמן.

שמעתם נכון, לא צריך יותר להמתין חודשים עד לתור פנוי לרופא, לצאת מהבית, לחפש חניה, לחכות בתור, להיכנס לרופא, רק כדי שזה ישלח אותך לבדיקה שהתור הפנוי אליה הוא עוד חודשיים. עם בי-קיור לייזר אתם יכולים לטפל בעצמכם בכל מקום ובכל זמן, באופן יעיל, פשוט והכי חשוב ללא תופעות לוואי.

אין זה מפתיע שיעילותו של הבי קיור לייזר הוכחה ב-5 מחקרים קליניים שונים שהראו כולם פה אחד, בי קיור לייזר יעיל לטיפול בכאבים ודלקות. הוא גם מומלץ על ידי רופאי כאב ואורתופדיים מהבכירים בתחום ואף משמש אותם במרפאות הכאב בבתי החולים רמב”ם וולפסון, תל השומר והדסה.

רוצים להתגבר על הכאבים ולחזור לשגרת החיים? קחו את הבי קיור לייזר להתנסות של 60 יום במחיר מיוחד ותוכלו לחזור לחיים טובים בלי כאבים! השאירו פרטים עכשיו!

 

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: