המחקרים קובעים הכאבים פוחתים

6 מחקרים בינלאומיים הציגו מסקנות דומות בנוגע ליעילותו של מכשיר הלייזר הביתי לטיפול בכאבים. המחקרים הראו כי השימוש במכשיר אפקטיבי בטיפול בכאבים כמו משככי כאבים, ללא תופעות הלוואי הנלוות ובלי לפגוע בגוף.

בסקירה מדעית שבוצעה לאחרונה, לבחינת יעילותם של מכשירים ביתיים מבוססי אנרגיית אור, לטיפול בכאבים ובפצעים עלו מסקנות מעניינות. מסקנות הסקירה אשר פורסמו השנה במגזין היוקרתי Photomedicine and Laser surgery, הראו כי המכשיר שהציג את התוצאות החיוביות ביותר מבין המכשירים הרפואיים שנבחנו הינו בי קיור לייזר. מסקנה זו ממקמת אותו בראש הרשימה העולמית מבחינת יעילות הטיפול בכאבים ובפצעים – בבית.

לתוצאות אלו מתווסף מחקר קליני שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא, אשר בדק את יעילותו של מכשיר הבי קיור לייזר אל מול יעילות טיפולים תרופתיים וכן מול קבוצת ביקורת. המחקר, אשר התמקד בכאבים במפרק הלסת , מצא באופן מובהק כי יעילות הטיפול בבי קיור לייזר הינו כמעט זהה ליעילות השימוש במשככי כאבים. כל זאת ללא תופעות לוואי העלולות להיגרם בעקבות השימוש בטיפול תרופתי.

ומה אומרים הרופאים?

מכשיר הבי קיור לייזר כבר זה לכינוי "פלא טכנולוגי" מפי רופאים בארץ ובעולם. לכן, אין זה מפתיע שפרופסור רייס, מבכירי המומחים בכירורגיה אורתופדית בארץ ונשיא האיגוד הישראלי לאורתופדיה, ממליץ להחזיק את המכשיר בבית, לכל כאב של יבוא.

לטפל בכאבים בכל מקום שרוצים

בי-קיור לייזר, פטנט ישראלי חדשני, היחיד מסוגו בארץ, מצליח לשלב את טכנולוגיית הלייזר הרך לתוך מכשיר ביתי נייד ונוח לשימוש. המהפכה הגדולה שהביא בי-קיור לייזר לעולם הרפואה היא בהיותו מכשיר קומפקטי ופשוט לשימוש, המאפשר למטופל לטפל בעצמו בבית, במשרד, בחופשה ובכל מקום.

 

מטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה

כאבי גב, ברכיים, מרפק טניס, ארטריטיס, דורבן ועוד, לכולם מחנה משותף והוא הכאב הנגרם מתהליכים דלקתיים בגוף. בי-קיור לייזר מטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה באמצעות קרן לייזר הפועלת בשתי חזיתות מרכזיות: החזית הראשונה היא הקלה בכאבים השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של הורמון האנדורפין המיוצר באופן טבעי במוחנו ואחראי על שיכוך הכאב. החזית השנייה היא טיפול במקור הבעיה. הלייזר מגביר את שחרור האנזימים נוגדי הדלקת ומרחיב את זרימת הדם למקום הפגוע, על מנת לאפשר החלמה מהירה יותר.

המכשיר בטוח לחלוטין לשימוש על ידי בני הבית, מעל גיל שנה והוא מחזיק באישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן ISO, תו תקן אירופי CE, ואישור מנהל הבריאות הקנדי. כל אלו הופכים את הבי קיור לייזר למכשיר חובה בכל בית

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: