כאבי גב

מכשיר קטן תוצאות גדולות

סובלים מדלקות, מפציעות או מבעיות אורתופדיות? הכירו את המכשיר עם הפעולה הכפולה: בי קיור לייזר, שמטפל גם בכאבים וגם במקור הבעיה. הרופאים והמטופלים קובעים, מדובר בסיפור הצלחה

אם הייתם יודעים שיש מכשיר רפואי שיכול להקל על הכאבים שלכם, לטפל בבעיות אורטופדיות שאתם סובלים מהן, לרפא פצעים ודלקות, ולעשות את כל זה בטיפול טבעי, בטוח, יעיל ונוח, ללא תופעות לוואי וללא מינון יתר – הייתם קונים אותו? אז זהו, שישי מכשיר כזה. קוראים לו בי- קיור לייזר, ואם עדיין לא נחשפתם אליו – כדאי לכם להכיר אותו. הסקפטיים ישאלו “איך מכשיר קטן כזה יפתור לי את הבעיה?”. עם השערות אפשר אולי להתווכח, אבל עם עובדות קשה הרבה יותר.

כך למשל ד”ר נמרוד לירם, אחראי תחום כירופרקטיקה בבית החולים הדסה עין כרם ומומחה למחלות עמוד השדרה, שריר ושלד, מעיד על יעילותו של המכשיר בטיפול במגוון בעיות: “במהלך השנתיים האחרונות נעשה במרפאה שלי שימוש נרחב בבי קיור לייזר”, הוא מספר. “בין השאר מטופלות במכשיר בהצלחה בעיות כמו דלקות גידים של הברך, כולל דלקות בשריר, בגידי הפיקה העליונים והתחתונים ובשרירי הברך האחורית; כאבי פרקים בגב התחתון ממקור חבלתי רצועתי; כאבים בשורש כף היד הנובעים משימוש יתר במקלדת המחשב ובעכבר; כאבים הנובעים משחיקת פרק הירך והשלכותיה על הרקמות התומכות; פגיעות חבלה טריות בשרירים ודלקות פרקים משניות לפגיעות אלו; כאבים בשרירי כף הרגל וכאבים בעצם הזנב. השימוש במכשיר תומך בהחלמה מהירה יותר ובחזרה לתפקוד”.

בנוסף, רופא מומחה שעבד בבית חולים במרכז הארץ מספר: “טיפלנו בבי קיור לייזר בחולים עם כאבי מפרקים וכאבים עצביים. במהלך הטיפול וגם אחריו לא היו כל תופעות לוואי שליליות וחלה הפחתה משמעותית בכאבים אצל רוב החולים שטופלו במכשיר”.

הניתוח בוטל

לבי-קיור לייזר כמה יתרונות ברורים, העיקרי שבהם הוא העובדה שהמטופל יכול להשתמש בו באופן עצמאי בבית. גם בני המשפחה האחרים יכולים ליהנות מטיפול יעיל וממענה מיידי למגוון רחב של בעיות אורתופדיות, פצעים, כאבי גב תחתון ועליון, כאבי ברכיים, דלקות פרקים, מרפק טניס, דלקת בשורש כף היד, דורבן ברגל, כוויות ועוד. זמן הטיפול נע בין שש ל שמונה דקות בסך הכל ויש לבצע אותו פעמיים ביום בכל נקודת טיפול.

דוד מולקנדוף מירושלים מספר: “סבלתי בערך 10 שנים מכאבים בברכיים, ולא ידעתי למה לשייך את זה. אם זה מהעבודה הקשה שלי באיטומי גגות או מהיותי רקדן בצעירותי. בכל אופן, הרגליים די שקשקו לי והיה לי קשה ללכת. ביקרתי אצל כל מיני אורתופדים שהמליצו לי לעשות ניתוח בברכיים. הרעיון לא נראה לי והחלטתי שלא להחליט. בינתיים הכאבים הלכו והתחזקו, עד שלפני כשנה וחצי נפלתי מסולם וספגתי מכה קשה נוספת בברכיים”.

“הלכתי שוב לרופא, ששלח אותי לבדיקה נוספת. התוצאה הייתה חד משמעית: צריך ניתוח בברכיים. קבעתי תור לניתוח בבית חולים שערי צדק, אבל אז ראיתי בעיתון מודעה על הבי-קיור לייזר. החלטתי לרכוש את המכשיר והשתמשתי בו לצד התרגילים שהרופא המליץ לי לעשות. התחלתי לעבוד כמו שכתוב במפרט שהגיע עם המכשיר על כל נקודה בברך, בשני הצדדים ומתחת לברך. השתמשתי במשך דקה וחצי בימומיים הראשונים וביום השלישי הרגשתי כאבים עזים בברך, קשים יותר מאלו שהיו לי עד אז. המתנתי כמה ימים שהכאבים יעברו וחזרתי להשתמש במכשיר במשך כמה ימים חצי דקה בשלוש נקודות בכל ברך. העלתי את זמן הטיפול בהדרגה והרגשתי כאילו אני מתחיל לשמן את הברכיים שלי.

“חזרתי ללכת והכאבים הלכו ופחתו. כשהגעתי לרופא שהיה אמור לנתח אותי, החלטנו לבטל בשלב זה את הניתוח. לפני שהתחלתי להשתמש במכשיר לא יכולתי ללכת ברגל לבית הכנסת – הייתי צריך לנסוע עם האוטו. אחרי הטיפולים בבי קיור לייזר התחלתי לצעוד לבד לבית הכנסת. היום, אני עושה כל יום סיבוב של שני קילומטרים בשכונה. אני משתמש במכשיר גם לאזורים אחרים בגוף כמו גב תחתון ולפעמים הכתפיים והאצבעות”.

משמש את בכירי הרופאים בארץ

לא רק המטופלים גם הממסד הרפואי לא נותר אדיש ליעילותו של הבי-קיור לייזר, המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית עם פטנט כחול לבן. המכשיר נמצא בשימוש של בכירי הרופאים במחלקות הכאב בבתי החולים הדסה, רמב”ם, שיבא, תל השומר , וכן נבחר בפעם השנייה ברציפות ללוות את ספורטאי המשלחת האולימפית של ישראל לטוקיו 2020. המכשיר החדשני מסייע לא רק לישראלים, הוא מיוצא לאוסטרליה, דרום אפריקה, מדינות רבות באירופה, קנדה ועוד.

רוצים לדעת אם המכשיר המהפכני שמטפל בכאבים של מטופלים בארץ ובעולם יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים עכשיו

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: