המחקר הזה גילה מהי הדרך היעילה ביותר לטפל בהרפס סימפלקס

ניסוי מדעי גילה: שיטת טיפול בלייזר רך מבטיחה שיפור מידי בהרפס סימפלקס 1 (הרפס השפתיים) – ללא תופעות לוואי ומבלי שתצטרכו לגעת בפצע!

שוב הגיעה העונה בה אתם מצטלמים רק בפרופיל, נמנעים מנשיקות, משתייה משותפת מאותה כוס או מרגישים רע רק מלהסתכל במראה?

הרפס סימפלקס 1 לא רק כואב, מטריד ומפריע למראה שלנו, הוא גם נפוץ מאד: לפחות 50% מהמבוגרים בעולם המערבי סובלים ממנו, והוא שכיח יותר באוכלוסיות בעלות תנאי מחייה ירודים יותר יחסית לעולם המערבי. הוא מדבק מאוד וכך הוא מתפשט – דרך נשיקות לדוגמה. אם אתם סובלים ממנו אתם יודעים ודאי כמה השבוע בו הנגיף מבקר את הפה שלכם הוא מתסכל ומציק.

על פי תוצאות ניסוי מדעי שנערך ב-2012, קיימת דרך חדשנית ומהפכנית לרפא את ההרפס ולהוריד למינימום את אורך התקופה שהפצע מופיע, עד לריפוי. מי שסובל מהרפס יודע כמה החדשות האלה נשמעות טובות מכדי להיות אמיתיות, אבל תוצאות הניסוי יחזירו לכם את האופטימיות.

"עוד חוזר הניגון": האם אפשר להיפטר מההרפס?

הרפס סימפלקס סוג 1 (הרפס באזור האף והשפתיים) הוא נגיף שגורם לתופעה גופנית מתסכלת וכואבת, המתבטאת בהופעתן של שלפוחיות מכוערות וכואבות באזור הפה. ההחלמה אורכת 3-10 ימים ומלווה גם היא באי-נעימות פיזית ואסתטית. הבעיה עם ההרפס היא שכמו בחתונה קתולית – אי אפשר להיפרד ממנו. גם לאחר שהפצע הראשוני מתרפא הנגיף נשאר בגוף במצב רדום עד שהוא "מתעורר" מחדש, ואז שוב נחווה שלפוחיות באותו המקום או בסמוך. כיום, לא קיים טיפול המרפא לחלוטין את ההרפס ומכחיד את הנגיף שחדר לגוף. הטיפולים השונים יכולים רק להפחית את ההתפרצויות ולטפל בסימפטומים.

אבל, יש גם בשורות טובות: בניסוי שנערך בשנת 2012 הוכח כי הטיפול בלייזר רך מקצר באופן משמעותי את תקופת ההחלמה מההרפס ומאריך את התקופה שבה הוא במצב "רדום". כך, גם אם לא ניתן להיפטר ממנו לחלוטין, אפשר לפחות לגרום לו להופיע פחות ופחות, עד למינימום.

מהלך הניסוי: מהו הטיפול המומלץ ביותר להרפס?

מדובר בניסוי בו השתתפו 232 חולים הסובלים מהרפס סימפלקס סוג 1, אשר חולקו לשתי קבוצות. קבוצה אחת קיבלה טיפול בלייזר רך וקבוצה שנייה קיבלה טיפול "מסורתי", בקרם או כדורי אציקלוביר. חשוב לציין כי זוהי אחת התרופות הנרכשות והשמישות ביותר בטיפול בהרפס. הרופאים שהשתתפו בניסוי לא היו חשופים לכל המידע, כדי שלא ישפיעו על התוצאה בטעות. רופא אחד היה אחראי על האבחנה הרפואית, רופא שני על הטיפול, והשלישי על ההערכה – עד כמה הטיפול הצליח.

במהלך הניסוי החולים נבדקו באופן יומיומי, במשך השבוע הראשון, כדי לבדוק את ההחלמה, ופעם בחודש למשך שנה, על מנת לבדוק את ההישנות של התסמינים. במחקר עוקב שנעשה במקביל לניסוי המוזכר לעיל, עקבו אחר 322 חולים בהרפס במשך חמש שנים כדי לבדוק מה אורך התקופה – עד שההרפס חוזר. תוצאות הניסוי היו מדהימות! הן הראו יעילות חד משמעית למי שטופל בלייזר רך הן מבחינת הריפוי ההתחלתי, והן מבחינת הארכת התקופה עד להישנות ההרפס.

המסקנה: יעילות גבוהה מוכחת ללייזר הרך

עם הוכחות אי אפשר להתווכח, מכשיר לייזר רך הוא הפיתרון האולטימטיבי לריפוי ולהפחתת ההישנות של פצעי הרפס. מדובר במכשיר ביתי בשם בי קיור לייזר פרו, פרי פיתוח ישראלי, והוא טיפול נוח, יעיל ומומלץ על ידי רופאים בארץ ובעולם.

אם אתם סובלים מהרפס, אתם חייבים לנסות אותו, גם מפני שהטיפול בו הוכח כיעיל יותר לעומת הטיפול התרופתי (או הטיפול במשחה) וגם מפני שאין לו תופעות לוואי כלל. כמו בניסוי, הלייזר הרך מעורר את הפעילות התאית, ממריץ את מחזור הדם ומחזק את התקשורת הבין תאית. כך, המכשיר מעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף – והתוצאות מדברות בעד עצמן.

כיצד מטפלים בהרפס סימפלקס סוג 1 במכשיר לייזר רך?

באמצעות עירור התקשורת הבין תאית והמרצת מחזור הדם, מכשיר הלייזר מסייע בהפחתת כאבי ההרפס, ההפחתת הנפיחות שנובעת מההרפס, הזירוז ההחלמה, הריפוי וההגלדה וההיעלמות מהירה יותר של הנגע.

אופן הטיפול: הניחו את מכשיר הבי-קיור לייזר על הפצע מבלי ליצור מגע ישיר, למשך 6-8 דקות, פעמיים ביום. לאחר מכן חטאו את המכשיר כדי שיהיה מוכן לשימוש חוזר.

לטיפול יעיל בהרפס ולקיצור משמעותי במשך זמן ההחלמה ממנו, השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם הפרטים המלאים.

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: