המגפה של המאה ה-21: משככי כאבים

הרפואה המודרנית הביאה עמה את בשורת משככי הכאבים, אבל בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים שמשככי הכאבים עלולים הזיק יותר מאשר להביא מתועלת ומוותרים עליהם. אז מה אתם אמורים לעשות כשיש כאבים? יש פתרון טבעי יותר; מכשיר הבי-קיור לייזר שמטפל בכאבים ללא סיכון וללא תופעות לוואי

אין אדם שלא סובל מכאבים במהלך חייו, בין אם כאב בעקבות דלקת ובין אם כאבים כרוניים שלא מניחים לנו. התגובה הראשונית שלנו להתמודדות עם כאבים, היא לגשת אל ארון התרופות ולהושיט יד לעבר משכך הכאבים שעוזר לנו. אנחנו לא ממש עוצרים לחשוב אם משכך הכאבים עושה לנו נזק, כי כשכואב לנו, הפתרון הקל ביותר הוא לבלוע כדור.

בשנים האחרונות קמים יותר ויותר אנשים שאומרים בפה מלא: "לא למשככי הכאבים", מתוך רשימה שלמה של סיבות, בהן הנזק שלהם עולה על התועלת. אפילו נשיא ארה"ב לשעבר דונאלד טראמפ הכריז לפני מספר שנים על משככי הכאבים כמגיפה לאומית, לאחר שהתפרסם, כי בשנת 2015 מתו כ-33 אלף אמריקאים משימוש באופיואידים – משככי כאבים חזקים שנצרכים במדינה בכמויות חריגות.

במקביל פתח טראמפ בהליכים לצמצום צריכת האופיואידים והכריז מלחמה על חברות התרופות המפיצות תרופות אלה. גם בישראל הנתונים לא רחוקים ולמעשה, מספר המרשמים לאופיואידים שניתנו בעשור האחרון בישראל זינק בעשרות אחוזים ומוגדר כבר כתופעה מדאיגה.

למה משככי הכאבים מסוכנים לנו?

הרבה לפני שהקורונה פרצה אל חיינו, הדאיגו הנתונים בישראל את גורמי הרפואה השונים, אשר מצביעים על הכפלה ושילוש הנתונים בעשור האחרון. כך לדוגמא, בקופת חולים כללית מספר המרשמים לאופיואידים בשנת 2010 עמד על 20 אלף, אך בשנת 2017 קפץ מספר המרשמים ל-54 אלף, עלייה של כ-170%. גם בקופת חולים מאוחדת הנתונים מדאיגים, אם בשנת 2013 רשמה הקופה 115 אלף מרשמים לאופיואידים, בשנת 2017 עלה המספר ל-166 אלף מרשמים, עלייה של 45%.

בקבוצת משככי הכאבים האופיאטיים, תרופות הדומות מבחינה כימית ופרמקולוגית למורפיום ולהרואין, נכללות תרופות כמו בופרנורפין, פנטניל, אוקסיקודון ועוד, המסייעות לסובלים מכאבים עזים כמו אנשים שעברו תאונה או ניתוח, ובחלק מהמקרים גם לחולים הסובלים מכאב כרוני.

נטילת כדורים אלה תסייע להקלת הכאבים, אך עלולה לגרום לגוף להתרגל למינון, מה שיגרום לנו להעלות מינונים בהדרגה עד להתמכרות שתלווה בתסמינים קשים. בחלק גדול מהמקרים, גופו של המטופל יתרגל ויתחסן לתרופה, ואף יאבד את היכולת להתגבר בעצמו על כאבים. מחקרים מראים שבין 15 ל־20 אחוזים מנוטלי משככי הכאבים הללו – יתמכרו אליהם.

איך תדעו אם התמכרתם?

ההתמכרות למשככי הכאבים בא לידי ביטוי בשלל תופעות, בין אם פיזיות גופניות או פסיכולוגיות, אבל איך תדעו אם אתם או אחד מהקרובים אליכם התמכרתם? הנה כמה סימנים:

1. ביקורים תכופים אצל רופא המשפחה, אצל האורתופד, הנירולוג ועוד, כאשר מכל אחד מהרופאים נבקש מרשם, או הגדלת מינונים.

2.עיסוק אובססיבי בתרופות, המטופל כל הזמן עסוק בשאלות כמו האם יש לו מספיק תרופות, האם יישאר לו לסוף השבוע וכו'.
3.שינויים במצב הרוח בהתאם להימצאות התרופה או לחוסר בה: התפרצויות זעם, עצבנות וכדומה.

4.פגיעה בתפקוד יום יומי, קושי להתמיד בעבודה או לימודים, ירידה במוטיבציה להגיע להישגים.

5.תלונות מרובות על כאב, שיראו לעיתים כאילו נועדו להצדיק לקיחת תרופות והעלאת מינונים.

לא להיבהל, יש פתרון: ללא תופעות לוואי 

לאחר שהתרגלנו שלכל כאב יש כדור שיכול להתגבר עליו, אנו מבינים כיום שיש כדורים חזקים שעדיף להימנע מהם, אך מה בכל זאת ניתן לעשות כדי להקל ולו במעט על הכאבים?

הפתרון הוא מכשיר הבי-קיור לייזר, אפשרות טבעית שמנצחת את הכאב אצלכם בבית. הבי-קיור לייזר הוא פטנט ישראלי שהוכח  מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים,

יש תחליף לכדורים. בי-קיור לייזר

בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות. מדובר במכשיר שעושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך והתוצאה היא מכשיר רפואי ביתי, בעל יעילות קלינית גבוהה הפועל בקלות וללא תופעות לוואי ידועות.

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא. מחקרים רפואיים שנערכו בקרב משתמשי מכשיר הבי-קיור לייזר הוכיחו את יעילותו והשפעתו לאורך זמן. חשוב לציין שכ-30% מהמטופלים שסבלו כאבי תופת עזים, חוו לאחר השימוש במכשיר הקלה בכאבים.

הטיפול במכשיר עדין, אינו פולשני ונטול תופעות לוואי ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים.

הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות.

מפחדים להתמכר למשככי כאבים? עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר למשך-60 יום במחיר מיוחד! השאירו פרטים עכשיו, המבצע לזמן מוגבל >>

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: