בי-קיור לייזר – איך זה עובד?

הטיפול‭ ‬‬מעורר‭ ‬את‭ ‬מנגנוני‭ ‬הריפוי‭ ‬הטבעיים‭ ‬של‭ ‬הגוף‭ ‬באמצעות‭ ‬עירור‭ ‬הפעילות‭ ‬התאית‭,‬ חיזוק‭ ‬התקשורת‭ ‬הבין‭-‬תאית‭ ‬והמרצת‭ ‬מחזור‭ ‬הדם‭.‬ התוצאה‭:‬ הפחתת‭ ‬כאבים‭ ‬ודלקות‭ ‬תוך‭ ‬המרצת‭ ‬מנגנון‭ ‬ההחלמה‭ ‬הטבעי‭ ‬של‭ ‬ ‬הגוף‭

ההתקדמות הטכנולוגית ב-20 השנה האחרונות לא פסחה גם על עולמות הרפואה ועולמות הטיפול בכאב בפרט. כמעט ואין אדם שלא סובל מכאבים, ועם ההתקדמות הטכנולוגית התרבו גם הכאבים מהם האדם סובל. זו הסיבה שהתחום רווי בשיטות וסוגי טיפול שונים להקלה בכאבים.

בטוח כבר שמעתם או נחשפתם לאחד מהטיפולים הפופולריים בתקופה האחרונה – טיפול באמצעות מכשירי לייזר ביתיים בטכנולוגיית הלייזר הרך. זה אותה טכנולוגיה מוכרת ממרפאות הכאב, רק במקום מכונה נייחת וגדולה העומדת במרפאות הכאב ישנו מכשיר ביתי, נייד וקל.

קצת גאווה ישראלית: בי-קיור לייזר היא חברה שפיתחה מכשיר עם פעולה כפולה, גם מקל על הכאב וגם מגיע לשורש הבעיה ומטפל במקור הכאב. המכשיר הוא הצלחה גדולה לא רק בישראל אלא גם בכל העולם, כבר מאות אלפים משתמשים בו באופן שכיח והביקורות, ברוב המוחלט מהמקרים, בהחלט משבחות אותו.

כישראלים יש לנו נטייה לחשדנות, בטח כשמדובר במכשיר שנשמע כאילו הגיע מאיזה סרט של סטאר טראק או מלחמת הכוכבים, אז ממש בקצרה: המכשיר פועל על טכנולוגיה ייחודית (LLLT) היוצרת לייזר קר/רך נכנסת לגוף ומטפלת בכאבים ובשורש הבעיה שלהם. אין סכנה של צריבה ואין אפקט חימום ופגיעה בעור.

המכשיר מטפל במגוון רחב של כאבים, החל מכאבים אורטופדיים, דלקות פרקים, טיפול בפצעים, כאבי שיניים והרשימה עוד ארוכה. הוא מאוד אינטואיטיבי ופשוט לשימוש, כך שגם אנשים צעירים, בוגרים ומבוגרים יוכלו להבין איך להשתמש בו תוך דקות ספורות. לא מדובר כאן בטריק הומופאתי כזה או אחר, המכשיר הומלץ ע"י מיטב הרופאים (הן בישראל והן בעולם) והכי חשוב: בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי.

איך עובד הבי-קיור לייזר?

מדובר בפטנט ישראלי שהצליח לרתום את הלייזר הרך במלוא עוצמתו, לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לתפעול, כך כל אחד יכול לטפל בכאב בכל זמן ובכל מקום. היכולת להשתמש בטכנולוגיה הזו בבית, בחופשה או בכל מקום שתבחרו היא הישג ענק שנחשב על ידי מומחים ואנשי רפואה כפורץ דרך בתחום הטיפול בכאבים. הפעולה של הלייזר פשוטה, בשונה מתרופות ומשחות, הלייזר לא מחדיר אף חומר לגוף אלא עושה שימוש במנגנונים הטבעיים של הגוף. בעצם, קרן האור שנפלטת מהמכשיר מעודדת זרימת דם לאזור הפגוע ומשחררת אנדורפינים – הורמונים שאחראים להפחתת כאבים, שהרי גם ככה נמצאים בגופנו.

יתרון נוסף ובולט של בי-קיור לייזר הוא שמדובר בטיפול טבעי ולא פולשני. אופן השימוש פשוט מאוד, כל שצריך לעשות הוא להצמיד את המכשיר לאזור הכואב, 6-8 דקות פעמיים ביום ותגלו בעצמכם איך הכאב מתמתן עד כדי נעלם.

מכשיר בעל פטנט אלקטרו-אופטי בלעדי

מכשיר הבי-קיור לייזר מבוסס על טכנולוגיית LLLT (Low Level Laser Therapy) הפועלת בעזרת קרן לייזר בעוצמה נמוכה ורציפה ברוחב 4.5 סמ״ר על פני העור, ובו זמנית חודרת לעומק הרקמות להבטחת טיפול אפקטיבי בכאבים ובדלקות.

כיצד בי-קיור לייזר מפחית את הכאב?

בי קיור לייזר מעודד שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

כיצד בי-קיור לייזר מטפל במקור הבעיה?

בי קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיני הדלקת – האודם, הנפיחות והכאב, מתמתנים עד כדי נעלמים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

מעוניינים להתנסות? השאירו פרטים ותוכלו להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד!

  כיצד בי-קיור לייזר מעורר את האזור הפגוע לריפוי עצמי?

  במקרים רבים הכאב המתמשך נוצר כתוצאה מלחץ על סיבי העצב. הלחץ נוצר מנפיחות, בצקות ודלקת סביב האזור הפגוע. בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה.

  השימוש במכשיר

  הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות – כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק וכו'. כדאי גם לדעת שהמכשיר מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי.

  המחקרים מאחורי הטכנולוגיה ומכשיר הבי-קיור לייזר

  היעילות הטכנולוגיה נבדקה והוכחה בלמעלה מ-2000 מחקרים. טכנולוגיית הלייזר הרך נמצאה כיעילה לטיפול בכאבים, דלקות ופצעים. מחקרים שנעשו בישראל ובעולם מראים כי הפטנט הטכנולוגי הישראלי של בי-קיור לייזר מביא לתוצאות מפתיעות בהפחתת כאבים עוצמתיים.

  שורה של מחקרים נעשו על מכשיר הבי-קיור לייזר:

  • מחקר של אוניברסיטת Perm מצא כי ב-80% מהמקרים נרשמה אצל המטופלים בבי-קיור לייזר מניעה של בצקת וסיבוכים דלקתיים. המחקר אף הראה כי בי-קיור לייזר הפחית את הכאב פי 3.5 ממטופלי קבוצת הביקורת, ואף לא היה צורך לתת משככי כאבים לקבוצת המטופלים בבי-קיור לייזר לאחר ניתוחי ההשתלה. המחקר גם הראה שיקום מהיר יותר, בנוסף לטיפול בכאב.
  • מחקר שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא, בו נערכה השוואה בין טיפול תרופתי בכאב מול טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים. הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים במפרקי הלסת (TMJ) יעיל כמו הטיפול התרופתי. מסקנות המחקר נכונות גם לגבי הטיפול במפרקים דומים אחרים כגון מפרקי הצוואר, כפות ידיים, אצבעות וברכיים.
  • מחקר נוסף שנערך באוניברסיטת Parma באיטליה מצא כי השימוש בבי-קיור לייזר הביא להפחתה של למעלה מ-50% בכאבים במפרקי הלסת תוך שבועיים, מול ירידה של 8% בלבד בקבוצת הביקורת.
  • מחקר אחר בדק ומצא שמכשיר הבי-קיור לייזר יעיל בטיפול במוקוזיטיס, תופעת לוואי הנובעת מטיפולי הסרטן – דלקת היוצרת כיב ברירית והנפוצה ביניהן היא המוקוזיטיס בחלל הפה. המוקוזיטיס המופיע בפה גורם לכאבים,  דבר המוביל לעיתים קרובות לפגיעה ביכולת צריכת המזון של המטופל. פגיעה זו מובילה לרוב מטופלים רבים לירידה במשקל, חולשה וקושי בהתמודדות עם הטיפולים. לעיתים מטופלים מפסיקים את הטיפול במחלה בעקבות תופעות הלוואי של הטיפול.

  היום מציעים לכם בבי קיור לייזר תקופת התנסות של 60 יום בתנאים מיוחדים, כדי שתוכלו לראות בעצמכם איך הכאבים נעלמים, כתבו את מספר הטלפון שלכם והשם ויחזרו אליכם מהחברה עם כל הפרטים!

  בבי-קיור לייזר מודעים לחשש מלרכוש מכשיר או טיפול יקר שספק אם ישנה את המצב הקיים. אז כדי להסיר לא רק את הכאב אלא גם את הספקות, הם מציעים התנסות במכשיר ל-60 ימים במחיר מוזל המתאים לכל כיס. אתם תקבלו את המכשיר הביתה למשך חודשיים, תבחנו את השפעתו על האזורים הכואבים ואם בתום התקופה לא תהיו מרוצים מהתוצאות, תוכלו להחזיר את המכשיר ללא בעיה, בכפוף לתקנון החברה ובהתאם לתנאי הרכישה. במילים אחרות, לא נותרו לכם סיבות להמשיך לסבול

  רוצים להתנסות? השאירו פרטים ותהנו מהטבה משתלמת לזמן מוגבל – 60 ימי התנסות במכשיר במחיר מיוחד >> 

   השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: