מחקר חדש קובע- לייזר רך יעיל לטיפול בדורבן

מחקר חדש שנערך בבולטימור ופורסם השנה, רצה לבחון את השפעת הלייזר הרך בטיפול בדורבן בכף הרגל. מטרת החוקרים הייתה לקבוע האם ללייזר רך באמת יש השפעה על כאבים הנובעים מדלקת הדורבן והתוצאות היו חד משמעיות

דורבן הוא שם עממי שניתן לדלקת המתפתחת ברצועה שממוקמת בתחתית כף הרגל שלנו. כל מי שסבל מדורבן בחייו יוכל לספר לכם כי מדובר בכאבים עזים המקשים על היכולת של הסובלים ממנה לדרוך על הרגל. השם דורבן ניתן לדלקת בעקבות זיז עצם שיוצא בעקבות הדלקת ונראה בעבר בצילומים כמו קוץ של דורבן.

הסובלים מדורבן מסתובבים לרוב ימים ושבועות רבים בחיפוש אחר מרפא לכאבים. יש שפונים לטיפולים פיזיותרפים, אחרים שרוכשים מדרסים מיוחדים, טיפולים בגלי הלם ועוד שיטות רבות שמבטיחות לעזור עם הכאבים. אבל מחקר חדש שנערך בבולטימור קובע כי לייזר רך יעיל בטיפול בכאבי דורבן והיתרון הגדול- מדובר בטיפול טבעי לחלוטין.

המחקר קובע- לייזר רך יעיל לטיפול בדורבן

קבוצת חוקרים בבולטימור החליטו לבחון את יעילותו של הלייזר הרך לטיפול בבעיית הדורבן. לצורך כך לקחו החוקרים כ-6 ניסויים שנעשו בעבר על חולים עם דורבן בעקב שבחנו את הטיפול בלייזר רך בדלקת. הניסויים כללו קבוצות ביקורת אשר קיבלו טיפול דמה, קבוצה שקיבלה טיפול משולב של לייזר רך וטיפול תרופתי וקבוצה שקיבלה טיפול מלא בלייזר רך. המטופלים התבקשו לדרג את רמת הכאב שלהם על סולם -VAS המקובל בעולמות הרפואה למדידדת רמות כאב.

החוקרים ערכו בדיקה סטטיסטית מקיפה אשר בחנה את כל 6 הניסויים שנבחרו על מנת להגיע למסקנה שנוגעת ליעילות הטיפול בלייזר רך למקרים של דורבן בעקב. מהמחקר עלה באופן חד משמעי ” לייזר רך יכול להקל משמעותית על כאבי דורבן למשך 3 חודשים לאחר הטיפול. תוצאות הסקירה שלנו תואמות את ממצאי המחקרים הקודמים, המצביעים על היתרונות של לייזר רך בכאבי עקב הנגרמים על ידי דורבן” כך כתבו החוקרים.

טיפול ביתי בלייזר רך

אם אתם סובלים מכאבים של דורבן, אתם בטח שואלים את עצמכם עכשיו, איפה אפשר לעבור טיפול בלייזר רך. אבל שנייה לפני שאתם מחפשים את מרפאת הלייזר הקרובה לביתכם, כדאי שתדעו שאתם יכולים לטפל בלייזר רך לבד ובלי לצאת מהבית. איך? הכירו את בי-קיור לייזר.

בי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי, ראשון מסוגו בארץ שבזכות פטנט ייחודי מאפשר לכם לטפל בכאבי הדורבן בבית. הטיפול במכשיר הוא פשוט ולא דורש מאמץ, בסך הכל מניחים את פיית המכשיר על אזור הטיפול לפי הוראות השימוש 6-8 לכל נקודת טיפול לפחות פעמיים ביום.

איך זה עובד?

הלייזר הרך חודר דרך העור אל הרקמות המודלקות ומעורר תהליכים ביוסטמולנטים בגוף. תהליכים אלו של ריפוי עצמי עוזרים לגוף בתהליך ההחלמה ומאיצים את פעולת הריפוי הטבעי. השימוש בלייזר יוצר שחרור מוגבר של הורמון האנדורפין שאחראי על שיכוך הכאב בגוף, מגביר את זרימת הדם לאזור המודלק והבצקתי ומגביר שחרור של אנזימים נוגדי דלקת שמפרקים אותה מהשורש.

אחד היתרונות של לייזר רך לטיפול בדורבן הוא שמדובר בטיפול טבעי לחלוטין, לא פולשני וללא תופעות לוואי. שלא כמו משככי הכאבים או התרופות האנטי דלקתיות הלייזר הרך אינו פוגע ברקמות ואף מעביר להם אנרגיה נוספת.

סובלים מדורבן ורוצים להתנסות בטכנולגיה שהוכחה מחקרית כיעילה? בי קיור לייזר עכשיו במבצע התנסות לזמן מוגבל! השאירו פרטים 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: