מפסיקים לחפש מתנה לחגים – בי-קיור לייזר הוא מתנה לחיים

עוד לפני 9 שנים, כאשר נחשף מיקי ברקוביץ בפעם הראשונה למכשיר הבי-קיור לייזר, הוא הבין שמדובר במוצר מהפכני. כבר אז מיקי ידע כי המכשיר הקטן הזה, הולך לשנות את האופן בו אנחנו מטפלים בכאבים ודלקות. היום כשחגי תשרי בפתח, וכולנו בטירוף של חיפוש מתנות לחג, מיקי כבר יודע שבי- קיור לייזר הוא לא רק מתנה לחג, בי קיור לייזר הוא מתנה לחיים. לכן החליטו בבי-קיור לייזר לפנק את הרוכשים במתנה נחמדה לחג, בכל רכישה

כשחקן כדורסל מקצועי בדימוס, מיקי ברקוביץ יודע דבר או שניים על כאבים ופציעות. זאת בדיוק הסיבה שעוד כשהוא פגש לראשונה בבי-קיור לייזר, הוא ידע שהמכשיר הקטן הזה הולך לעשות שינוי גדול באופן בו אנחנו מטפלים בכאבים. היום, 9 שנים אחרי אותה פגישה ראשונה, מיקי כבר יודע שהבי-קיור לייזר הוא טיפול שהוא גם טבעי ולא פולשני, גם יעיל, וגם נוח, שמתאים לסוגים רבים של כאבים, דלקות ופצעים בעור.

לכן, דווקא בתקופה זו, כשכולנו נמצאים בשיא ההכנות לקראת החגים, בי-קיור לייזר מזמינים אתכם לחוות את מה שמיקי הבין כבר לפני 9 שנים. “כי מתנות לחג, זה נחמד, אבל בי קיור לייזר, הוא מתנה לחיים”.

בי קיור לייזר-מכשיר אחד שמטפל בכל המשפחה

אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך מכשיר בגודל של מכונת גילוח, יכול לעזור לכאבים, דלקות או פצעים בעור. אז אנחנו כאן כדי להסביר, הבי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי, מאושר ע”י משרד הבריאות, המותאם לטיפול ביתי ועצמאי. העובדה כי מדובר בטיפול שניתן לבצע לבד ומכל מקום, מהווה יתרון משמעותי על פני טיפולים אחרים המצריכים הגעה פיזית למרפאה או מכון לקבלת הטיפול.

המכשיר, שכבר זכה לכינוי “פלא טכנולוגי” מפי רופאים ומומחים בתחום הלייזר בעולם, פועל בטכנולוגיית הלייזר הרך. טכנולוגיה זו, שהתגלתה לראשונה לפני קצת יותר מ-40 שנה, היא בעצם קרן לייזר רך החודרת דרך העור אל תוך הרקמות, מבלי לגרום לצריבה או פגיעה בהן. להיפך מפגש קרן הלייזר עם הרקמות מעורר תהליכים ביולוגים של שיכוך כאב, הזרמת דם וטיפול בדלקת.

צפו בסיפורו של מיקי

 

בעצם, כאשר אנחנו מניחים את המכשיר על נקודת הטיפול באזור הכואב, הקרן חודרת דרך העור וגורמת ל 3 תהליכים מרכזיים:

  1. שחרור מוגבר של אנדורפינים- האנדורפינים הם הורמונים טבעיים המשוחררים במוחנו ואחראים על ההקלה של תחושת הכאב אותה אנו חווים.
  2. הגברת זרימת הדם- תהליך נוסף המתרחש עם חדירת הלייזר הוא הגברה של זרימת הדם לאזור הפגוע או המודלק. הזרמת הדם החדש לאזור, מאפשרת ניקוי יעיל יותר של רעלים והזרמה מהירה יותר של מתווכי הדלקת על מנת שיוכלו לזרז את תהליכי ההחלמה.
  3. שחרור מוגבר של אנזימים נוגדי דלקת- לבסוף, השימוש בבי קיור לייזר מגביר שחרור של אנזימים טבעיים נוגדי דלקת. אנזימים אלו מטפלים באזור המודלק ומאפשרים ירידה של הלחץ העצבי שהוא הגורם המרכזי לכאבים.

מתנה לחג וגם מתנה לחיים

אז את החיפוש אחר מתנות לחג אתם יכולים להפסיק, כי למה לקנות רק מתנה לחג כשאפשר לקנות מתנה לחיים. אבל אל דאגה, בבי-קיור לייזר החליטו לפנק אתכם ובמיוחד עכשיו הם מציעים מתנה נחמדה לכל רוכש, כי בכל זאת, חג.

כל זה בנוסף למבצעים ומחירים מיוחדים על כל הדגמים של המכשיר, כך כל אחד יוכל לבחור את המתנה הטובה והמתאימה ביותר עבורו.

 

מהרו להשאיר פרטים ותוכלו ליהנות ממשלוח של בי קיור לייזר עד הבית ללא עלות בתוך כ-2 ימי עסקים וגם תוכלו לבחור 1 מבין 3 מתנות שוות במיוחד שיעשו לכם את החג שמח!

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: