חודש הקניות נגמר ומבצעי סוף שנה רק מתחילים!

חודש הקניות אמנם הגיע לסיומו, אבל אל תהיו שאננים כי הגיע הזמן למבצעי סוף השנה! אחרי השנה שעברנו, אין כמו לפתוח את השנה החדשה במבצעים מיוחדים והכי חשוב ללא כאבים!

אחרי טירוף הקניות של חודש נובמבר, אין הרבה זמן לחכות עד לחגיגת המבצעים של סוף השנה! אבל חגיגות המבצעים מקבלות השנה נקודת מבט קצת שונה, בזמן שמגפה עולמית עדיין משתוללת ולא מאפשרת לנו לצאת מהבית אפילו לצרכים הכי בסיסיים של טיפול בכאבים שלנו.

חיים טובים ללא כאבים- עכשיו במבצע! 

על אף הקושי הקיים בתקופה הזו שבה רבים צריכים להישאר בבית, ישנם כאלו שהקושי עבורם גדול עוד יותר. החיים בצל כאבים כרוניים מקשה על חיים של אחוז לא מבוטל מהאוכלוסייה. אבל כשמשלבים את זה עם סגר וחוסר יכולת לצאת מהבית לקבל טיפול, מקבלים קבוצה גדולה של אנשים שפשוט סובלים.

לכן, סוף השנה היא הזדמנות מצוינת להכיר מכשיר רפואי, פרי פיתוח ופטנט ישראלי, שמחולל מהפכה בתחום הטיפול הביתי בכאב. אנחנו מדברים כמובן, על הבי-קיור לייזר, מכשיר רפואי לטיפול ביתי בכאבים דלקות ופצעים בעור שעכשיו לכבוד סוף השנה מוצע במחירים מיוחדים ועם סטנד מתנה בכל רכישה!

המכשיר שמנצח את הכאב- במבצע מיוחד לסוף השנה

אם לא שמעתם את השם בי-קיור לייזר, הגיע הזמן שתגלו שיש דרכים יעילות לטיפול בכאבים שלא מצריכות לצאת מהבית. הבי-קיור לייזר הוא מכשיר קטן, בגודל של מכונת גילוח, הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך לטיפול במגוון רחב של כאבים אורתופדיים ודלקות. החל מכאבי גב וברכיים, כאבים בצוואר או במפרק הירך ועד לטיפול בדלקות כמו דורבן בעקב, מרפק טניס ואפילו דלקות חניכיים.

טכנולוגיית הלייזר הרך כלל לא חדשה בעולם הרפואה, והיא נמצאת בשימוש מתחילת שנות ה -80 של המאה הקודמת. החדשנות של הבי-קיור לייזר היא בפטנט הייחודי שהצליח לרתום את כוחו של הלייזר הרך, לתוך מכשיר ביתי שמאפשר טיפול עצמי, בכל זמן ובכל מקום.

איך זה עובד? האם הוא בטוח?

הרבה שאלות עולות כאשר מדברים על טיפול בלייזר, אז אנחנו כאן על מנת לעשות מעט סדר. כפי שכבר אמרנו לייזר רך היא טכנולוגיה שמטפלים בכאב משתמשים בה כמעט 40 שנה. הלייזר חודר דרך העור לתוך הרקמות ומעורר תהליכים ביולוגים בתוך התא.

המפגש של קרן הלייזר עם הרקמות מעורר את מנגנוני הריפוי של הגוף, וגורם לשחרור מוגבר של אנדורפינים ואנזימים נוגדי דלקת. בנוסף הלייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה מה שמאפשר זרימת דם טובה יותר לאזורים הפגועים וניקוי רעלים ופסולת דלקתית. הלייזר הרך בטוח לשימוש מגיל שנה ועד 120. הוא אינו מעביר קרינה, לא מחמם או מקרר רקמות והכי חשוב ללא תופעות לוואי ידועות.

טפלו בכאבים עם בי קיור לייזר עכשיו במבצע התנסות ל60 יום במחיר מיוחד 

לכבוד סוף השנה – כול הדגמים במחירים מיוחדים + תקופת התנסות + סטנד מתנה בכל קניה! 

כיום, אחרי למעלה מ 10 שנים בשוק ומכירה של למעלה מ 200 אלף מכשירים בארץ ובעוד 20 מדינות בעולם, ניתן למצוא 3 דגמים של מכשיר הבי-קיור לייזר. ההבדל בין הדגמים הוא עוצמת הלייזר וכמות הפולסים שכל דגם עושה בשנייה של טיפול, כך שכל מטופל יוכל לקבל את הטיפול המותאם ביותר עבורו ועבור הכאבים שלו.

גם בבי קיור לייזר לא שכחו ששנה חדשה בפתח ועכשיו אתם יכולים ליהנות ממבצעים מיוחדים על כל הדגמים וגם תקופת התנסות של 60 ימים במחיר מיוחד וגם סטנד מתנה בכל רכישה. אז הפעם במקום לחפש את הסייל הבא באחת מרשתות האופנה, נצלו את סוף השנה  כדי להתחיל את השנה החדשה ללא כאבים!

רוצים לשמוע על המבצעים, ההטבות ועל תקופת ההתנסות? אז למה אתם מחכים, השאירו פרטים עכשיו ותוכלו גם אתם ליהנות מחיים טובים ללא כאבים! 

 

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: