סובלים מכאבי גב ושום דבר לא עוזר? הכירו את המכשיר שמטפל בכאבי גב של מטופלים בכל העולם

אם אתם סובלים מכאבי גב תחתון, אתם ככל הנראה לא לבד. כאבי גב הם אחד מסוגי הכאבים הנפוצים ביותר היום, יש מחקרים שאומרי שכל אחד או אחת מאיתנו יסבול בשלב כזה או אחר בחייו מכאבי גב. אבל שנייה לפני שאתם רצים לבדוק מתי מתפנה התור הבא אצל הפיזיותרפיסט הקרוב לביתכם, כדאי שתשמעו על המכשיר החדשני שמציע טיפול ביתי בכאבי הגב שלכם והוכח מקרית כיעיל לטיפול בכאבים ודלקות.

אורח החיים המודרני כופה עלינו ישיבה ממושכת. זאת כיוון וההתפתחויות הטכנולוגיות והעובדה שמרבית המקצועות כוללות סביבה ממוחשבת, גורמים לנו לשבת שעות ארוכות. יש לכך השפעה עצומה על שלד הגוף ומערכות השרירים בגופינו. הנזק החמור ביותר נגרם לגב שלנו. בזמן ישיבה אנחנו משנים את המנח הטבעי של אגן הירכיים, גורמים להסטת חוליות עמוד השדרה לאחור ויוצרים לחץ על החוליות המותניות והגב התחתון. במקביל, מכיוון שאנחנו לא בתנועה, מערכת השרירים המייצבת אינה תומכת מספיק בפלג הגוף העליון, הכתפיים נשמטות קדימה בזמן הקלדה ומצטבר לחץ על הגב העליון ועל עמוד השדרה והשרירים. במשך השנים, כשגם הגיל הופך לפקטור משמעותי, כאבי גב הופכים לאחד הכאבים שרבים סובלים מהם, הכאבים פוגעים באיכות החיים ומקשים על התפקוד היומיומי.

כאבי גב הם מסוג הכאבים שכמעט כל אחד ואחת מאיתנו יחוו במהלך חיינו. הם עלולים להופיע ככאבי גב תחתון או כאבים בגב העליון, הם עלולים להיגרם כתוצאה מפריצת דיסק או בלט ואפילו סתם מישיבה לא נכונה במשך זמן ממושך ויש נשים שמדווחות על הופעת כאבי גב בהריון. ברוב המקרים הכאבים נוצרים בעקבות דלקת המתפתחת באזורים השונים בגב לאורך עמוד השדרה אשר יוצאת לחץ עצבי. יש מטופלים המדווחים על הופעת כאבי גב חזקים בשעות שונות ביום או אחרי פעילות גופנית מאומצת. כמו כן רבים מדווחים על כאבי גב שמקרינים לאזור הרגליים, דבר הנגרם בעקבות לחץ עצבי הנוצר בגב.

“יש לי היסטוריה ארוכה של בעיות אורתופדיות”, מספר יצחק בוחבוט מבאר שבע, “זה התחיל לפני שנים כשהייתי בצבא קבע וגילו לי שלוש פריצות דיסק בגב. קיוויתי למצוא פתרון שלא יחייב אותי לעבור ניתוח. התחלתי טיפולים שכללו זריקות ופיזיותרפיה וכדורים – דבר לא עזר. ואז נחשפתי למכשיר בי קיור לייזר שמטפל באמצעות לייזר רך. אני משתמש בו שלוש פעמים ביום, שש דקות בכל פעם, לפעמים קצת יותר, כאבי הגב עוברים לי. חבל לקחת כדורים כשאפשר לטפל בכאבים בעזרת מכשיר כה פשוט”.

בוחבוט הוא אחד ממאות אלפים בארץ ובעולם שבזכות מכשיר בי קיור לייזר וטכנולוגיית לייזר רך חייהם השתפרו לאין ערוך בזכות הקלה משמעותית בכאבים. רגע, לייזר רך? במה מדובר?

לייזר רך הוא אנרגיית אור בעוצמה נמוכה שחודר דרך העור לעומק הרקמות,  ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור. בזכות טכנולוגיה חדשנית, הלייזר יוצר אנרגיה שמאיצה את תהליך הריפוי הטבעי, על ידי המרצת מחזור הדם ויצירת אנזימים שנלחמים בכאבים, דלקות ופצעים. המכשיר מסייע לגוף לסנן ולנקות את האזור הבצקתי והכי חשוב – הלייזר מפחית את הכאבים ומסייע לגוף להתגבר עליהם.

יעילות מכשיר בי קיור לייזר בטיפול בכאבי גב

כאבי גב כרוניים הם לא גזירת גורל ולא ברירת מחדל, אתם יכולים לנצח אותם ולהחזיר את החיוך לפנים. כדי לטפל בכאבי הגב באמצעות לייזר רך אין צורך ללכת לקופת החולים או לנסוע לבית החולים, משום שבזכות מכשיר בי קיור לייזר ביתי אתם יכולים להפחית משמעותית את הכאב שאתם חשים ביום ובלילה.

זהו מכשיר רפואי שמציע טיפול זהה לזה שניתן בעבר על ידי מכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים. גודלו של המכשיר כגודלו של שלט טלוויזיה והוא מבוסס על פטנט ופיתוח העומדים בתקנים אירופאים מחמירים. המכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי וזכה לאישור רפואי במדינות רבות בעולם.

“אנחנו יודעים שיש לבי קיור לייזר השפעה על תהליך דלקתי ברקמות”, אומר פרופ’ דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל, “אני מאוד מרוצה שיש לי טיפול זמין ופשוט נגד כאב, קל להפעלה, ללא סיבוכים ואני יכול להיעזר בו ללא דאגה ולהמליץ לאנשים להשתמש בו, ובכך גם למנוע לקיחת תרופות”.

 

כיצד עובד מכשיר בי קיור לייזר?

מכשיר הבי קיור לייזר מאפשר טיפול באמצעות סטנד מתכוונן שמאפשר להגיע לאזורים שונים בגב שלרוב מחוץ להישג ידנו. כך תוכלו לטפל בכאבי הגב בזמן שאתם מתרווחים על הספה וצופים בטלוויזיה או שוכבים במיטה עם ספר. הטיפול פשוט, אורכו כ-8-6 דקות, ורצוי להשתמש במכשיר פעמיים ביום על פי פרוטוקול הטיפול באזור הכואב.

ההחלטה לשים סוף לכאבי הגב ולהיעזר במכשיר רפואי שיקל עליהם היא שלכם. היתרון הגדול של בי קיור לייזר הוא שמדובר במכשיר קטן, נייד וקל משקל, שמאפשר שימוש ביתי נוח ויעיל וניתן להעבירו בין בני המשפחה. 120 אלף משתמשים בישראל ועוד אלפים במדינות רבות דוגמת גרמניה, צרפת, איטליה, אנגליה, אוסטרליה ועוד, מטפלים בכאבים שלהם בעזרת בי קיור לייזר. חוץ מבעיות כרוניות בגב המכשיר נמצא יעיל לטיפול בעוד כ-15 אזורים שונים בגוף. זה הזמן שלכם להיעזר בטכנולוגיה כדי להפסיק לסבול מכאבי גב ולהתחיל ליהנות מיתרונותיו.

 

צפו בהמלצתו של פרופסור רייס לטיפול בבי קיור לייזר

אתם סובלים מכאבי גב כרוניים? בי קיור לייזר הוא המכשיר שיטפל בהם ויחזיר לכם את איכות החיים. השאירו פרטיכם כאן.

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: