לנהל את הכאב

ספורטאים שחיים בשגרת אימונים של ריצה, סובלים מפציעות וכאבים שונים בעיקר ברגליים. אלופת ישראל במרתון לשעבר ריקי סלם, התאמנה למרתון כשהחלה לסבול מכאב ברכיים שנבע מעומס אימונים, וכשחיפשה פתרון להקל על הכאבים הגיעה לבי-קיור לייזר. "התחושה הזו שאפשר לנהל את המיחוש ולהחזיר את עצמי לפעילות כמה שיותר מהר"

בעשורים האחרונים התפשטה בעולם מגמת הבריאות כשהדאגה לאורח חיים בריא יותר עלה, יחד עם הצורך לעשות ספורט באופן קבוע. יותר ויותר אנשים החלו לדאוג לעצמם, לאכול בריא ולהכניס ספורט אל משוואת החיים. 

יחד עם התפשטות המגמה בעולם, צצו קבוצות ספורט שונות, קבוצות ריצה או הליכה ויותר ויותר אנשים מצאו עצמם מתמודדים עם פציעות וכאבים שלא היו קודם, בעיקר כאלה הנובעים ממאמץ או מעומס אימונים.

ריקי סלם רצה למרחקים ארוכים, זכתה כמה שנים ברציפות בתואר אלופת ישראל במרתון, בחצי מרתון ובריצת 10 קילומטרים. לדבריה, כשהחלה את דרכה הספורטיבית הרגישה כאב בברכיים שנבע מעומס אימונים. "לא כל כך ידעתי מה לעשות ומתוך החיפוש הזה הגעתי לבי-קיור לייזר", היא מספרת. "ותוך תקופה די קצרה, התחלתי להרגיש שיפור ומשם הדרך להירגע כספורטאית ולצאת מתוך הלופ הזה שנכנסתי אליו, הייתה יותר קלה". 

"כספורטאים אנחנו רוצים לחזור כמה שיותר מהר לפעילות. זה נותן איזשהו רוגע, מאפשר לי להרגיש שיש לי שליטה וזה החלק החשוב"

אם ספורטאי פעיל שחי שגרת אימונים נפצע או סובל מכאב כלשהו, הוא יעשה הכל כדי לחזור להתאמן. כשסלם פגשה את בי-קיור לייזר היא קיבלה מענה לבעיותיה. "כספורטאים אנחנו רוצים לחזור כמה שיותר מהר לפעילות. זה נותן איזשהו רוגע, מאפשר לי להרגיש שיש לי שליטה וזה החלק החשוב, התחושה הזו שאפשר לנהל את הכאב, שאפשר לנהל את המיחוש ושאפשר להחזיר את עצמי לפעילות כמה שיותר מהר. מ-2008 יש לי את המכשיר ואני משדרגת אותו כשיוצאים השדרוגים וזה כמו מדחום. ברגע שאני מרגישה שמשהו מפריע לי, אני שמה אותו וזה פשוט מקצר את זמן ההחלמה. אני שמחה שיש לי אותו"

שמחה שיש לי בי-קיור לייזר. ריקי סלם (צילום: בי-קיור לייזר)

בי-קיור לייזר: איך זה עובד?

בי-קיור לייזר, המכשיר המהפכני שכבר הצליח לטפל במעל מ-220 אלף איש בישראל, משתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך, באמצעות פטנט ישראלי ייחודי, שנרתם במלוא עוצמתו, לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לתפעול המספק טיפול בבית.

פעולת הלייזר הרך (קר) מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל, ובהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

הטיפול במכשיר עדין, ונטול תופעות לוואי ידועות, ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים. 

בי-קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיניה – האודם, הנפיחות והכאב, מתמתנים עד כדי נעלמים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול – לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות – כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק וכו'. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי. לא סתם, יעילותו הוכחה בתוצאות של למעלה מ-2000 מחקרים, שזו הכמות הגדולה ביותר שהושקעה עד היום במחקר על מכשיר מסוג זה.

אל תתנו לכאב הכרוני לנצח ולהמשיך למוטט את חייכם. לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם >>

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: