שדר הספורט הבכיר יורם ארבל מספר כיצד הצליח להתגבר על הכאבים בכתף ובמרפק

פציעות ספורט הן אינן דבר חדש לשדר הספורט הוותיק יורם ארבל. אבל גם יורם בעצמו סבל מכאבים באזור הכתף והמרפק בעקבות משחקי הגולף בהם נוהג לקחת חלק. בזכות מכשיר חדשני לטיפול בכאבים ודלקות, שמטפל בצורה טבעית וחיצונית, הצליח יורם להתגבר על הכאבים ולחזור לשחק.

כשדר ספורט ותיק שנכח באירוע ספורט גדולים ורבים, צמד המילים “פציעות ספורט” כלל לא חדש ליורם ארבל. “אני פוגש הרבה שחקנים שנפצעים תוך כדי משחק, פציעות קשות ופציעות קלות” מספר ארבל. אבל לעומת הספורט אותו נוהג ארבל לשדר, הוא עצמו דווקא מעדיף ספורט רגוע יותר, גולף.

על עף שגולף נחשב ספורט רגוע ועם פחות אפשרות להיפצע, חשוב לזכור שפגיעה ברקמות ובשרירים בגופנו אינה מצריחה בהכרח חבלה פיזית. גם חזרה ממושכת ומאומצת על תנועה מסוימת, כמו בגולף, עלולה ליצור פגיעה ואף לגרום לדלקת. כך היה ליורם שסבל מכאבים בכתף ובמרפק שהקשו עליו ליהנות ממשחקי הגולף.

טיפול טבעי בפציעות ספורט

בחיפוש אחר טיפול לכאבים מהם סבל, מצא יורם את מכשיר הבי קיור לייזר. מכשיר הפועל על טכנולוגיית הלייזר הרך, שנמצאת למעלה מ 40 שנה בעולם הטיפול בכאב, ומציע טיפול טבעי, וחיצוני לכאבים דלקות ופצעים. הבי קיור לייזר הוא פיתוח ופטנט ישראלי שחולל מהפכה בעולם הטיפול בכאבים ופציעות הספורט.

” אם גם אתם ספורטאים כמוני וסובלים מכאבים פה ושם, דלקות במפרקים, המכשיר הזה עושה פלאים”

המכשיר כבר טיפל בספורטאים רבים בhניהם: מיקי ברקוביץ, אלמוג בוזגלו, ירדן ג’רבי, שחר צוברי, ואפילו בקלריס אגבגננו, הג’ודוקה הצרפתייה שזכתה ב 4 אליפויות עולם. עם טיפול מוצלח בכל כך הרבה ספורטאים אין פלא שמכשיר הבי קיור לייזר נבחר על ידי הצוות הרפואי של מכון וינגייט כמכשיר הרשמי של המשלחת הישראלית לאולימפיאדה בפעם השנייה ברציפות.

צפו ביורם ארבל מספר על ההתנסות שלו עם מכשיר הבי קיור לייזר

איך זה עובד?

הטיפול במכשיר הבי קיור לייזר מאוד פשוט, מניחים את המכשיר על נקודת הטיפול על פי אזור הכאב, ל-6 עד 8 דקות פעמיים ביום ונותנים ללייזר לעשות את העבודה. קרן הלייזר שיוצאת מהמכשיר, חודרת דרך העור אל תוך הרקמות ומעוררת תהליכים ביו-סטמולנטים בגוף. אותם תהליכים כוללים העברת אנרגיה לתאים ולרקמות הפגועות, אשר גורמת להם לייצור מוגבר של ATP שהוא החומר הפעיל בתא.

בנוסף, הלייזר מעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף וגורם לשחרור מוגבר של אנדורפינים, שאחראים על שיכוך הכאב ושל אנזימים נוגדי דלקת. עבור ספורטאים, יש חשיבות גדולה לכך שמדובר בטיפול טבעי וחיצוני. בדרך זו ניתן להפחית את השימוש בכדורים שונים שעלולים לכלול תופעות לוואי.

 

סובלים מכאבים, דלקות או פציעות ומחפשים טיפול טבעי ויעיל? הגיע הזמן לטפל בעצמכם עם בי קיור לייזר, השאירו פרטים עכשיו ותוכלו לקבל חודשיים התנסות בתנאים מיוחדים ומשלוח עד הבית

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: