פציעות של ספורטאים- שלומית מספרת איך התגברה על פציעה בכתף

דלקות, קרעים ויד שנרדמת אלו רק חלק מהבעיות מהן סבלה שלומית בעקבות עשיית הפעילות הספורטיבית שהיא כל כך אוהבת. אחרי ניסיונות שונים לטיפול בבעיה חברים המליצו לה על הבי קיור לייזר ומאז הכל השתנה.

אלו מאיתנו העוסקים בפעילות גופנית או ספורטיבית, גם כתחביב, מכירים את מגוון הפציעות והכאבים הנגרמים בעקבות הפעילות. כך גם שלומית, שאובחנה עם קרעים בגיד הכתף כתוצאה מעומס ומפעילות ספורטיבית מאומצת. כמו שלומית , חובבי ספורט רבים סובלים מפציעות ספורט שונות המונעות מהם לחזור לעשות את הדבר שהם כל כך אוהבים. פציעות כמו שין ספליט, מרפק טניס, דלקות בגידים ובשרירים ואפילו נקעים בקרסול הם רק חלק מהבעיות.

“אחרי רצף של פיזיותרפיה וניסיונות לטפל בבעיה ובדלקת שליוותה אותי במשך שנים, החלטתי לרכוש את הבי קיור לייזר”

בחיפוש אחר מענה מהיר, בטוח ויעיל מוצאים את עצמם הסובלים מכאבים מתרוצצים בין מרפאות לטיפול בכאב לבין טיפולים פיזיותרפים לעיתים ללא פתרון. שלומית שלא חובבת את הטיפול התרופתי, וכבר התייאשה מטיפולי הפיזיותרפיה, העדיפה לחפש אחר טיפול טבעי יותר ולא מזיקה, כך הגיע לבסוף לבי קיור לייזר.

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם:

  מה זה בי קיור לייזר?

  הבי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי שבזכות פטנט ייחודי הצליח לרתום את טכנולוגיית הלייזר הרך לתוך מכשיר בגודל של שלט טלוויזיה. השימוש במכשיר נעשה בנוחות בבית המטופל ועל ידו, מבלי לקום מהספה וללא תופעות לוואי.

  כך מספרת גם שלומית ” השתמשתי בבי קיור לייזר לפי ההוראות העליתי את המינון בהדרגה, טיפלתי במשך שבועיים ואני חייבת לומר שיש שיפור משמעותי בתנועת היד ולמעשה הכאב חלף לי לחלוטין”

  טכנולוגיית הלייזר הרך

  טכנולוגיית הלייזר הרך נמצאת בעולמות הרפואה כבר למעלה מ40 שנה. בעבר הלייזר הרך היה זמין רק במכוני כאב ובבתי חולים. אך היום בזכות הבי קיור לייזר ניתן להשתמש בלייזר רך בבית בצורה קלה ונוחה, להקלה על מגוון רחב של כאבים כמו: דורבן, שחיקת סחוס בברך, פריצת דיסק, כאבי גב, דלקת, קרע בכתף ועוד.

  איך זה עובד?

  הטיפול בלייזר רך מעורר תהליכים ביוסטימולנטים בגוף העוזרים לו להילחם בכאבים ובדלקת. הלייזר הרך פועל על פני העור וחודר דרכו אל הרקמות ומעורר את הפעילות התאית בחלק הפצוע או הדלקתי ומעודד וממריץ את מנגנוני הטיפול הטבעיים של הגוף. כתוצאה מכך מתחזקת התקשורת הבין-תאית ומחזור הדם עובד בצורה טובה יותר, כך שהאזור הבעייתי עובר ניקוי יעיל מהחומרים הדלקתיים, תוך המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף.

  בשימוש בלייזר על מקור הכאב נוצר שחרור מוגבר של אנדורפינים, מוליכים עצביים המיוצרים באופן טבעי במוחנו ואחראים על שיכוך הכאב. אחרי שטיפלנו בכאב ניתן לטפל בגורמים לכאב. ברוב המקרים מדובר בדלקות וזיהומים שיוצרים לחץ עצבי, הלייזר מעודד יצור אנזימים נוגדי דלקת, ממריץ את הדם באזור הפגוע, מרחיב את צינורות הלימפה ומוביל לניקוז יעיל של הדלקת.

   

  רוצים גם? השאירו פרטים ואחד מהיועצים שלנו יחזור אליכם

   

   האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: