גבר עם כאבי גב

סובלים מכאבי גב? מכשיר הלייזר הביתי שישנה את חייכם

אתם יושבים רוב היום בעבודה ובבית ובעקבות כך נוצרים כאבי גב, לעתים כרוניים. טיפול בעזרת לייזר רך, שהוכח כיעיל באותה מידה כמו טיפול תרופתי, יאפשר לכם להיעזר בטיפול אפקטיבי, טבעי לחלוטין, לא פולשני וללא תופעות לוואי. הכירו את המכשיר שגודלו כגודל שלט טלוויזיה שיפחית את כאבי הגב שלכם

אורח החיים המודרני כופה עלינו ישיבה ממושכת. ההתפתחויות הטכנולוגיות והעובדה שמרבית המקצועות כוללות סביבה ממוחשבת, גורמים לנו לשבת שעות ארוכות. יש לכך השפעה עצומה על שלד הגוף ומערכות השרירים בגופינו. הנזק החמור ביותר נגרם לגב. בזמן ישיבה אנחנו משנים את המנח הטבעי של אגן הירכיים, גורמים להסטת חוליות עמוד השדרה לאחור ויוצרים לחץ על החוליות המותניות והגב התחתון. במקביל, מכיוון שאנחנו לא בתנועה, מערכת השרירים המייצבת אינה תומכת מספיק בפלג הגוף העליון, הכתפיים נשמטות קדימה בזמן הקלדה ומצטבר לחץ על החלק העליון של עמוד השדרה והשרירים. במשך השנים, כשגם הגיל הופך לפקטור משמעותי, כאבי הגב הופכים לאחד הכאבים שרבים סובלים מהם, הכאבים פוגעים באיכות החיים ומקשים על התפקוד היומיומי.

“יש לי היסטוריה ארוכה של בעיות אורתופדיות”, מספר יצחק בוחבוט מבאר שבע, “זה התחיל לפני שנים כשהייתי בצבא קבע וגילו לי שלוש פריצות דיסק. קיוויתי למצוא פתרון שלא יחייב אותי לעבור ניתוח. התחלתי טיפולים שכללו זריקות ופיזיותרפיה וכדורים – דבר לא עזר. ואז נחשפתי למכשיר בי קיור לייזר שמטפל באמצעות לייזר רך. אני משתמש בו שלוש פעמים ביום, שש דקות בכל פעם, לפעמים קצת יותר, כאבי הגב עוברים לי. חבל לקחת כדורים כשאפשר לטפל בכאבים בעזרת מכשיר כה פשוט”.

בוחבוט הוא אחד ממאות אלפים בארץ ובעולם שבזכות מכשיר בי קיור לייזר וטכנולוגיית לייזר רך חייהם השתפרו לאין ערוך בזכות הקלה משמעותית בכאבים. רגע, לייזר רך? במה מדובר?

לייזר רך הוא אנרגיית אור בעוצמה נמוכה שחודר דרך העור לעומק הרקמות,  ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור. בזכות טכנולוגיה חדשנית, הלייזר יוצר אנרגיה שמאיצה את תהליך הריפוי הטבעי, על ידי המרצת מחזור הדם ויצירת אנזימים שנלחמים בכאבים, דלקות ופצעים. המכשיר מסייע לגוף לסנן ולנקות את האזור הבצקתי והכי חשוב – הלייזר מפחית את הכאבים ומסייע לגוף להתגבר עליהם.

יעילות מכשיר בי קיור לייזר בטיפול בכאבי גב

כאבי הגב הכרוניים הם לא גזירת גורל ולא ברירת מחדל, אתם יכולים לנצח אותם ולהחזיר את החיוך לפנים. כדי לטפל בכאבי הגב באמצעות לייזר רך אין צורך ללכת לקופת החולים או לנסוע לבית החולים, משום שבזכות מכשיר בי קיור לייזר ביתי אתם יכולים להפחית משמעותית את הכאב שאתם חשים ביום ובלילה.

זהו מכשיר רפואי שמציע טיפול זהה לזה שניתן בעבר על ידי מכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים. גודלו של המכשיר כגודלו של שלט טלוויזיה והוא מבוסס על פטנט ופיתוח העומדים בתקנים אירופאים מחמירים. המכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי וזכה לאישור רפואי במדינות רבות בעולם.

“אנחנו יודעים שיש לבי קיור לייזר השפעה על תהליך דלקתי ברקמות”, אומר פרופ’ דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל, “אני מאוד מרוצה שיש לי טיפול זמין ופשוט נגד כאב, קל להפעלה, ללא סיבוכים ואני יכול להיעזר בו ללא דאגה ולהמליץ לאנשים להשתמש בו, ובכך גם למנוע לקיחת תרופות”.

מחקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה בקרב אנשים הסובלים מכאבי גב וברכיים ומשתמשים במכשיר בי קיור לייזר, מצא כי 60% מהם הגדירו אותו כאחד משלושת הטיפולים היעילים ביותר בכאב עוצמתי ו-46% הגדירו אותו כיעיל מכולם. בניגוד לתרופות לשיכוך כאבים, בי קיור לייזר מציע טיפול טבעי לחלוטין, לא פולשני, בטוח וללא תופעות לוואי.

כיצד עובד מכשיר בי קיור לייזר?

מכשיר הבי קיור לייזר מאפשר טיפול באמצעות סטנד מתכוונן שמאפשר להגיע לאזורים שונים בגב שלרוב מחוץ להישג ידנו. כך תוכלו לטפל בכאבי הגב בזמן שאתם מתרווחים על הספה וצופים בטלוויזיה או שוכבים במיטה עם ספר. הטיפול פשוט, אורכו כ-8-6 דקות, ורצוי להשתמש במכשיר פעמיים ביום על פי פרוטוקול הטיפול באזור הכואב.

ההחלטה לשים סוף לכאבים ולהיעזר במכשיר רפואי שיקל עליהם היא שלכם. היתרון הגדול של בי קיור לייזר הוא שמדובר במכשיר קטן, נייד וקל משקל, שמאפשר שימוש ביתי נוח ויעיל וניתן להעבירו בין בני המשפחה. 120 אלף משתמשים בישראל ועוד אלפים במדינות רבות דוגמת גרמניה, צרפת, איטליה, אנגליה, אוסטרליה ועוד, מטפלים בכאבים שלהם בעזרת בי קיור לייזר. חוץ מבעיות כרוניות בגב המכשיר נמצא יעיל לטיפול בעוד כ-15 אזורים שונים בגוף. זה הזמן שלכם להיעזר בטכנולוגיה כדי להפסיק לסבול מכאבי גב ולהתחיל ליהנות מיתרונותיו.

אתם סובלים מכאבים כרוניים? בי קיור לייזר הוא המכשיר שיטפל בהם ויחזיר לכם את איכות החיים. השאירו פרטיכם כאן.

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: