כאבים בצוואר

כמה דקות של טיפול יומי: המכשיר שמטפל בכאבים במפרקים ובשרירים בלי לצאת מהבית ולכם יש הזדמנות להתנסות בו

אם היו אומרים לכם שיש מכשיר בטוח, קטן ומאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש ביתי, ששימוש קצר בו פעמיים ביום יפחית את הכאבים שלכם בשרירים או במפרקים במידה ניכרת, נכון שהייתם שמחים להיעזר בו? ובכן, יש מכשיר שכזה - ,מכשיר בי קיור לייזר. הכירו את המכשיר בעל הטכנולוגיה המתקדמת שכבש את הארץ והעולם, עכשיו הוא מגיע עד אליכם הביתה.

עמוס אטינגר מוכר לציבור כמנחה תכנית הטלוויזיה "חיים שכאלה", תכניות רדיו שונות וכתב שירים ופזמונים. במשך שנים הוא סבל מכאבים קלים שהופיעו ונעלמו בידו השמאלית, מהכתף ועד לאצבעות. "בשנים האחרונות הכאב התפתח לכאב חזק וכרוני, דבר שהחמיר את מצבי", הוא מספר, "ואז התוודעתי למכשיר שהתגלה כמכשיר פלאים – ביו קיור לייזר. המכשיר הזה שחרר אותי מאותם כאבים ואפשר לי לחזור לפעילות מלאה. ביו קיור לייזר הוא פטנט ישראלי כחול-לבן ועוזר לי ולרבים כמוני". עמוס כמו רבים אחרים נמצא בקבוצת סיכון להדבקות בימים אלו, אך בזכות הבי קיור לייזר הוא לא צריך לצאת מהבית כדי לטפל בכאבים שלו.

מכשיר בי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי שאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש ביתי. המכשיר מציע טיפול בלייזר רך, הזהה לזה שניתן על ידי מכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים, שבימים אלו רבים הסובלים מכאביים אינם מגיעים אליהם מחשש להידבקות. המכשיר מאושר גם על ידי משרד הבריאות הקנדי והוא בעל תקן אירופי מחמיר. הוא מסייע לרבים מדי יום בהפחתת כאבי מפרקים ושרירים, ומאפשר לסובלים מכאבים לקבל טיפול בלי לצאת מהבית. המכשיר מבוסס על פיתוח ופטנט ישראליים והפך פופולרי בארץ ובעולם בטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות ודלקות ובזכותו עשרות אלפי אנשים מנהלים אורח חיים פעיל.

מטפל במגוון סוגי פציעות וכאבים

בי קיור לייזר עוזר לטפל בסוגים רבים של כאב – פציעות ספורט, קרעים בשריר, קרעים בגידים, פגיעות במפרקים, סחוסים שחוקים בברכיים או בקרסוליים, כאבים בגב, כאבי מפרקים בידיים או בצוואר. כמה דקות של שימוש מדי יום יורידו את עוצמת הכאב וישפרו באופן דרמטי את יכולת התפקוד שלכם.

הוא עושה זאת באמצעות טכנולוגיית לייזר רך – אנרגיית אור בעוצמה נמוכה אשר פעול על פני העור ובו-זמנית חודר דרכו אל עומק הרקמות, ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור. הלייזר מחדיר את אנרגיית גלי האור אל הגוף וגורם לפעולות ברקמה שעוזרות להפחית את עוצמת הכאב על ידי העלאת כמות האנדרופינים בדם, ובנוסף הלייזר נותן אנרגיה לתאים עצמם ולרקמה, כדי שהם יוכלו להתמודד עם הפגיעה או הדלקת. כלומר הלייזר מטפל גם בכאב וגם בבעיה הרפואית.

 

 כך הצליח עמוס אטינגר להתגבר על הכאבים בלי לצאת מהבית

שלושה יתרונות שהופכים את בי קיור לייזר למכשיר מנצח

יגאל מהר"ל משתמש זה שנים בבי קיור. הוא סבל מכאבים בקרסול ורופאים המליצו לו לעבור ניתוח. יגאל חיפש מוצא שגם יטפל בכאבים הרבים מהם סבל וגם ישפר את מצב בריאותו. "חיפשתי דרך שתעזור לו", מספרת ציפי רעייתו. הם ניסו תחבושות אלסטיות, שימוש בנעליים גבוהות ושלל פתרונות. עד שהתוודעו למכשיר בי קיור לייזר. "הזמנתי את המכשיר ואחרי יומיים של שימוש הכאבים עברו. מאז אנחנו מתמידים בטיפול. המכשיר צמוד אלינו לכל מקום".

המלצותיהם של המטופלים מצטרפות על המכשיר להמלצותיהן החמות של רופאים בכירים ומגובות במחקרים שונים. מחקר באוניברסיטת סן פאולו קבע שמכשיר בי קיור לייזר יעיל בשיקום וטיפול בדלקות, והפחתת כאבים לאחר הניתוח. מחקר נוסף שנערך באוניברסיטת פארמה באיטליה מצא כי 50 אחוז מהכאבים פוחתים באמצעות שימוש בבי קיור לייזר זאת לעומת ירידה של שמונה אחוזים בלבד בקבוצת הביקורת. המשמעות ברורה: ביו קיור לייזר בטוח לשימוש ויעילותו מוכחת.

יתרון נוסף של המכשיר הוא היותו מכשיר קומפקטי, נוח לאחיזה ופשוט לשימוש. גודלו כגודל שלט רחוק של טלוויזיה, משקלו קל ואם היה לכם חשש שמא מדובר במכשיר גדול ומסורבל שהפעלתו מורכבת, הרי שההפך הוא הנכון – מדובר במכשיר קטן שמעוצב לאחיזה נוחה בכף היד והפעלתו ברורה וקלה לתפעול.

כאבים מלווים אתכם בכל מקום ובכל זמן ולכן המכשיר חייב להתאים לשימוש בכל מקום ובכל זמן. יתרון גדול נוסף הוא שבי קיור לייזר הוא טיפול ביתי – אין צורך לצאת לקבל טיפול במכונים שונים או להמתין בתור בבתי המרקחת, אפילו המשלוח הוא עד הבית. כדי להקל על הכאבים עליכם להשתמש במכשיר פעמיים ביום, במשך כ-6-8 דקות בכל פעם.

כך ניתן לטפל בכאבי הגב או הברך, בדורבן ברגל או בכאבים בכתף בזמן צפייה בטלוויזיה או שכיבה במיטה. "אני לוקח את המכשיר איתי לחו"ל", מספר עמוס אטינגר, "בעידן הטכנולוגי של היום אין שום סיבה שאדם בוגר יחיה בצל הכאב ויהיה מוגבל בפעילות שלו. אני ממליץ מכל הלב על בי קיור לייזר".

כשאנשים סובלים מכאבים כרוניים, כל חייהם משתנים. הם מוותרים על פעילויות עם חברים או המשפחה, נמנעים מפעילות ספורטיבית ותפקודם היומיומי נפגע מאוד בעקבות הגבלת תנועת הגוף. אתם לא צריכים לסבול מכאבים כשהפתרון נמצא בהישג יד והשימוש בו נוח ובטוח.

מעוניינים להתנסות ולהיפטר מהכאבים? השאירו פרטים כאן ובי קיור לייזר יכול להיות גם שלכם.

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: