סובלים מכאבים בעקבות פריצת דיסק בגב? כך הצליח כדורגלן העבר אלי דריקס להתגבר עליהם

לפני כשנה וחצי גילה אלי דריקס כי כאבי הגב מהם סבל במשך זמן רב נובעים מפריצת דיסק בגבו התחתון. אחרי ניסיונות טיפול בפיזיותרפיה ודיקור שאמנם עזרו אך לא העלימו את הכאבים, מצא אלי את הפתרון שבעזרתו הצליח לחזור לחיים טובים, ללא כאבים

עוד לפני שהיה מנכ”ל מכבי תל אביב בכדורסל ובכיר בספורט 1, אלי דריקס היה מהכדורגלנים המצליחים בישראל. כספורטאי ומי שמתעסק בספורט כל חייו גם אלי לא הצליח להתחמק מפציעות וכאבים וכך, אחרי זמן רב בו סבל מכאבים בגב התחתון, גילה לבסוף כי הכאבים נובעים מפריצת דיסק.

הכאבים מהם סבל אלי, הגבילו אותו מאוד בתנועה היום יומית, החל מהקימה מהמיטה בבוקר, כניסה ויציאה מהרכב ואפילו כאבים אחרי ישיבה ממושכת.

פריצת דיסק- איך זה קורה?

בין כל חוליה וחוליה בגב נמצא דיסק העשוי מקרום סיבי וקשה ובתוכו נוזל סמיך דמוי ג’ל. מטרתו של הדיסק היא יצירת הפרדה בין החוליות על מנת למנוע את שחיקתן. פריצת דיסק מתרחשת כאשר הקרום הסיבי ממנו עשוי הדיסק נחלש, והג’ל הנמצא במרכז הדיסק פורץ החוצה אל תוך חלל הגב.

דיסק יכול לפרוץ בגב התחתון או באזור הצוואר והכאבים אותם נחוש משתנים בהתאם למיקום הפריצה. במידה והפריצה קרתה באזור עמוד השדרה המותני, הכאב צפוי להופיע באזור הישבן, הרגליים ולעתים עד הקרסול.

כמו כן, הסובלים מפריצה בדיסק סובלים מתחושת נימול או עקצוץ, גם כאן בהתאם למיקום הפריצה והמקום המוקרן. שינויים במזג האוויר, תנועות חדות ופגיעות באזור הפציעה מהוות גם הן גורמים לכאבים אותם חשים הסובלים מפריצת הדיסק.

 

 

 

רוצים להתנסות בבי קיור לייזר ל-60 יום במחיר מיוחד? לחצו 

הטיפול שהעמיד את אלי על הרגליים

מטופלים רבים הסובלים מפריצת דיסק, פונים ראשית לטיפולי הפיזיוטרפיה, כך עשה גם אלי. הבעיה היא שהטיפולים אמנם שיפרו את המצב אך לא פתרו את הכאבים מהם סבל. יום אחד החליט אלי לרכוש את מכשיר הבי-קיור לייזר ואחרי טיפול של כמה שבועות הצליח לנצח את הכאבים.

“עשיתי טיפול נקודתי בגב התחתון ותוך שבועיים שלושה חל שיפור דרסטי במצב שלי ואפשר לומר שהכאבים נעלמו”

בי קיור לייזר הוא מכשיר ביתי מוכח מחקרית המטפל בקרני לייזר רך, בדומה למכשירים המתקדמים במרפאות הכאב, רק שאתם יכולים לטפל איתו בעצמכם בבית, בלי להיות תלויים בטפסים, תורים והפניות. הבי-קיור לייזר מעודד שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוח ואחראיים לשיכוך הכאב. המכשיר מטפל במקור הבעיה עצמה ומפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיני הדלקת – אודם, נפיחות וכאב אשר מתמתנים עד כדי נעלמים.

“היום אני עושה פעילות ספורטיבית בצורה חופשית ומתנועע ללא מגבלות”

בנוסף, הוא מעורר את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף; במקרים רבים הכאב המתמשך נוצר כתוצאה מלחץ על סיבי העצב, הנוצר מנפיחות, בצקות ודלקת סביב האזור הפגוע. הבי-קיור מפחית מהלחץ הנגרם וכתוצאה מכך הדלקת הולכת ומתפוגגת. הטיפול בבי קיור לייזר נעשה בנוחות ובסביבה הביתית שלכם, פעמיים ביום סך הכול

 

אין סיבה להמשיך לחיות עם הכאב! המכשיר היעיל ביותר בעולם מגיע אליכם הביתה להתנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים ויועץ של בי קיור לייזר יחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות 

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: