מה עומד מאחורי הטכנולוגיה של בי קיור לייזר? הפטנט האלקטרו-אופטי!

בוודאי שמעתם על המכשיר הרפואי הביתי, בי קיור לייזר. הפטנט הישראלי פרץ את הדרך לטיפול עצמי בכאבים וכבר מהווה אצל רבים מכשיר קבוע בבית.

אבל איך בעצם בי קיור לייזר משפיע על על הכאב והדלקת בצורה כל כך מהירה ויעילה? לאלומת הלייזר הייחודית העוצמתית של בי קיור לייזר באורך גל של 808nM יש השפעה פוטוכימית, בדומה לפוטוסינתזה בצמחים.

אחד ממנגנוני הפעולה העיקריים בגוף מתרחש במיטוכונדריה שהיא בעצם “תחנת הכוח הסלולרית” בתוך כל תא. ההשפעה הרפואית תלויה ביישום אורך הגל והצפיפות הנכונים של האור החודרים לרקמות היעד.

הפטנט האלקטרו-אופטי הבלעדי של בי קיור לייזר מאפשר את הזרימה החופשית של אלומת הלייזר הקוהרנטית ברוחב 4.5 סמ״ר, המבטיחה חדירה עמוקה, רחבה ואפקטיבית של האנרגיה הטובה. אותה  חדירה יכולה לשפר את מצב הרקמות ואת האפקט האנטי דלקתי.

בי קיור לייזר הוא 100% לייזר! על ידי טיפול עצמי מהיר ויעיל , בבי קיור לייזר עם 100% לייזר בעל אורך הגל והעוצמה שנבחרו בקפידה, תעזרו לגוף להגביר את ה-ATP (אנרגיה תאית חיונית) וכך תעזרו להגברת זרימת הדם, להתחדשות התא והרקמות, לזירוז החלמת הדלקת ולהפחתת כאבים.

מעל 200 אלף ישראלים כבר מטפלים בעצמם בכאבים

בעזרת המכשיר הרפואי בי קיור לייזר. טיפול עצמי של שש דקות, פעמיים ביום בכאבי הגב, ברכיים, צוואר, דורבן וגם פצעים, יסייע לחזור לשגרת החיים שאתם זוכרים ומתגעגעים אליה, בין אם זה להמשיך בשגרת הספורט, להרים את הנכד או פשוט לחזור לפעילות היומיום


איך זה עובד?

 

 

אנרגיית לייזר עוצמתית 808nM חודרת לתא


הגברת זרימת הדם


התחדשות התא והרקמות


חיוניות מוגברת של התאים


והעלמת הכאב זירוז החלמת הדלקת


חזרה לשגרת חיים ללא כאבים 💪


יתרונות השימוש בבי-קיור לייזר

  • מסייע לפצעים פתוחים וסוכרתיים
  • מסייע להפחתת כאבים אורתופדיים – זמניים וכרוניים
  • מסייע לטיפול באקנה ובעיות עור
  • מסייע בהפחתת דלקות
  • מסייע להזרמת הדם ולחידוש הרקמות
  • 100% אנרגיית לייזר המוכחת כמסייעת להמרצת התאים בגוף וטיפול בדלקת
  • בעל אלומת לייזר קוהרנטית ברוחב 4.5 סמ״ר המבטיחה יעילה ומדוייקת חדירה רחבה, עמוקה, יעילה ומדויקת

גם רופאי הכאב והאורתופדים לא נשארו אדישים ומשתמשים בבי קיור לייזר: “כרופא בכיר ומנהל מרפאת כאב אני ממליץ למטופלי להשתמש בבי קיור לייזר להפחתת כאבים ולטיפול בצלקת לאחר ניתוח. המטופלים שהשתמשו בבי קיור לייזר מדווחים על הקלה בכאב ועל הטבה במצבם, בתוך כשבוע מתחילת השימוש במכשיר. מטופלים אלו משתמשים במכשיר פעמיים עד 4 פעמים ביום, במשך 6-8 דקות בכל טיפול” ד”ר דותן אברהם מנהל מחלקת הכאב בבית החולים וולפסון

הצטרפו עכשיו מהפכת הטיפול בכאבים של בי קיור לייזר ותוכלו ליהנות מ60 ימי התנסות במכשיר במחיר מיוחד! השאירו פרטים עכשיו! 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: