אישה במיטה עם כאבים

כאבי הפרקים מתגברים בחורף? כך תעברו את החורף ללא כאבים

רבים בציבור, בעיקר המבוגרים שבנינו, מכירים את התופעה הקשה של התגברות כאבי המפרקים בתקופת החורף. גם אנשים שמעולם לא חוו את התופעה על בשרם, וודאי שמעו עליה או מכירים אנשים הסובלים ממנה. מה גורם לתופעה וכיצד תוכלו לעבור את החורף ללא כאבים?

החורף הגיע ובין שוקו חם מתחת לשמיכה, לבין קפיצות בין השלוליות, יש אנשים שעבורם החורף הוא רק סימן להתגברות הכאבים שלהם. הדעות המקצועיות אמנם חלוקות בנושא השפעות מזג האוויר על כאבי מפרקים ושרירים, אך עם התחושות של הסובלים קשה להתווכח. כל מטפל העוסק בכאב שמע כבר לא פעם את חוליו מתלוננים על השפעות מזג האוויר על כאבי הגב התחתון, כאבי הברכיים והתגברות הכאבים של דלקת הפרקים.

במחקר שנערך בארצות הברית ניסו לבחון את השפעות מזג האוויר על דיווחי הכאב והנוקשות בקרב 200 חולים עם דלקת פרקים ניוונית (Osteoarthritis) בברכיים. במסגרת המחקר נרשמו דיווחים של שינויים בטמפרטורה, שינויים בלחץ הברומטרי, שינויים בלחות, טל ועוד. המחקר בדק את היחס של שינויים אלו אל מול הדיווחים של החולים על שינויים בעוצמת הכאב בברכיים ובנוקשות בברך. התוצאות הראו באופן חד משמעי שהכאב והנוקשות במפרקים הושפעו משינויים בלחץ הברומטרי וכן משינויים בטמפרטורה.

איך זה קורה?

במהלך החורף ישנה ירידה בטמפרטורות כאשר הקור, או כל אלמנט נלווה אחר של מזג-האוויר – אינו משפיע ישירות על התהליך הדלקתי או השחיקתי של המפרקים, אך הוא מגביר את רגישות החולים לכאב. מאחר וכאב הוא אחד הסימפטומים הבולטים שעליהם מדווחים חולים עם דלקות מפרקים, פריצות דיסק, או שחיקות בברכיים, הרי שהגברת הרגישות לכאב בהחלט עשויה להתרחש בעקבות שינויים במזג האוויר.

מעבר לירידה בטמפרטורות שגם לה השפעה על מערכת השלד והמפרקים, החורף מביא איתו גם ירידה בלחץ האוויר הברומטרי. לחץ ברומטרי נמוך, שמאפיין אזורים בגובה רב ומתפתח גם לפני הופעת סופות, בשילוב עם עליה באחוזי הלחות באוויר עשויים להיות קשורים בהחרפה של הכאב.

חורף בי קיור

לחורף ללא כאבים = בי קיור לייזר

אם גם אתם בין אלו הסובלים מכאבים מוגברים בחורף, אתם צריכים להכיר את הבי-קיור לייזר. המכשיר החדשני מציע פתרון מוכח מחקרית לטיפול בכאבי מפרקים, כאבי גב, פצעים ודלקות.

יגאל מהר”ל כבר שנים משתמש במכשיר הבי קיור לייזר בעיקר בעונת החורף. יגאל סבל מכאבים בקרסול וכל הרופאים המליצו לו לעבור ניתוח. הוא חיפש מוצא שגם יטפל בכאבים הרבים מהם סבל וגם ישפר את מצב בריאותו. “חיפשתי דרך שתעזור לו”, מספרת ציפי רעייתו. הם ניסו תחבושות אלסטיות, נעליים גבוהות, פיזיותרפיה ומה לא. עד נתקלו במכשיר הבי קיור לייזר. “הזמנתי את המכשיר ואחרי יומיים של שימוש הכאבים עברו. מאז אנחנו מתמידים בטיפול. המכשיר צמוד אלינו לכל מקום”.

מטפל במגוון כאבים

הבי קיור לייזר מטפל בסוגים רבים של כאב – פציעות ספורט, קרעים בשריר, קרעים בגידים, פגיעות במפרקים, סחוסים שחוקים בברכיים או בקרסוליים, כאבים בגב, כאבי מפרקים בידיים או בצוואר. כל מה שצריך זה כמה דקות של שימוש מדי יום  ועוצמת הכאב תרד ויחד איתה תוכלו להרגיש שיפור דרמטי ביכולת התפקוד שלכם.

הוא עושה זאת באמצעות טכנולוגיית לייזר רך – אנרגיית אור בעוצמה נמוכה אשר פעולת על פני העור ובו-זמנית הלייזר חודר דרכו אל עומק הרקמות, ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור. הלייזר מעביר אנרגיה אל התאים והרקמות בגוף וגורם לפעולות שעוזרות לגוף להפחית את עוצמת הכאב. הפחתת הכאב קורת על ידי העלאת כמות האנדורפינים בדם, שהם הורמונים טבעיים שמיוצרים בגופנו ואחראיים על שיכוך הכאבים. בנוסף לכך, הלייזר נותן אנרגיה לתאים עצמם ולרקמה, כדי שהם יוכלו להתמודד עם הפגיעה או הדלקת. כלומר הלייזר מטפל גם בכאב וגם בבעיה הרפואית.

רוצים גם אתם לעבור את החורף ללא כאבים? בי קיור לייזר עכשיו במבצע תקופת התנסות במחיר מיוחד. כתבו את הפרטים שלכם ואחד מיועצי החברה יחזור אליכם עם כל הפרטים

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: