יותר ויותר בריטים מטפלים בעצמם עם המכשיר הישראלי הזה- סיפורו של ג’ון והמכשיר שעזר לו להפסיק להשתמש במשככי כאבים

20 שנה היה רגיל ג'ון בראון מלונדון בריטניה לצרוך משככי כאבים שעזרו לו להתמודד עם פריצת הדיסק ממנה סבל. אך תופעות הלוואי של הכדורים השפיעו קשות על הכבד של ג'ון ואילצו אותו להפסיק ליטול אותם. בחיפוש אחרי פתרון אחר לכאבים, נתקל ג'ון בפרסום למכשיר ישראלי חדשני. היום, ג'ון מטפל בעצמו באופן טבעי, ללא תופעות לוואי ואף חזר לשחק עם הנכדים שלו ללא כאבים

כאבים הם נחלתם של מרבים מהאוכלוסייה, כל אחד ואחת מאיתנו סובלים או נסבול מכאבים שונים. החל מכאבים בגב, בצוואר, בברכיים ועוד. מאז שאנחנו ילדים, התרגלנו לטיפול בעזרת משככי כאבים. הפתרון המהיר והנוח הזה מאפשר לאנשים הסובלים מכאבים לבלוע כדור, ותוך חצי שעה עד ארבעים וחמש דקות הכאב נחלש לכמה שעות.

אך מה שההורים שלנו שכחו לספר לנו על משככי הכאבים, אלו תופעות הלוואי הנלוות אליהם והסכנות שבפיתוח תלות. גם ג’ון בראון, תושב לונדון הכיר את הפתרון של משככי כאבים, לכן אחרי שגילה כי הוא סובל מפריצת דיסק, ובהחלטה לא לבצע ניתוח לטיפול בפריצה ג’ון החל לצרוך משככי כאבים.

“עכשיו, בזכות המכשיר אני יכול להרים את הנכדים שלי ולשחק איתם”

במשך 20 שנה היה ג’ון נוטל משככי כאבים על מנת שיוכל לתפקד באופן רגיל וללא כאבים. אך יום אחד בבדיקת דם שגרתית נאמר לג’ון כי עליו להפסיק עם הכדורים בעקבות פגיעה בכבד. בחיפוש אחר פתרון אחר לכאבים מהם סבל וההבנה כי לא יוכל להמשיך לצרוך את משככי הכאבים, נתקל ג’ון בפרסום למכשיר לייזר ישראלי לטיפול בכאבים, בי-קיור לייזר.

צפו בסיפורו של ג’ון

 

נסו את בי קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד, לחצו לפרטים>>

הבי-קיור לייזר שכבר מזמן הפך למוצר חובה בכל בית בישראל, כבר נמכר במספר מדינות ברחבי העולם בהצלחה בניהן: ברזיל, רומניה, סינגפור, קנדה, איטליה ועכשיו הבי קיור לייזר כובש את אנגליה.

המכשיר החדשני מציע טיפול באמצעות לייזר רך, עם פטנט ייחודי ששומר על עוצמת הלייזר ויכולותיו בשטח טיפול מירבי של 4.5 ס”מ. “בכל שעה ביום, כשאני מרגיש את הכאב הכי קל ברגע שאני מרגיש את הכאב הכי קל, לדוגמה מדלקת פרקים שיש לי בצוואר, אני שם את המכשיר וזה עובר”.

עבור ג’ון היתרון המרכזי של הבי קיור לייזר הוא שהמכשיר מטפל בכאבים ביעילות וללא תופעות לוואי! כך שג’ון יכול לטפל בעצמו כמה שהוא רוצה, מהיכן שהוא רוצה והכי חשוב, בעצמו!

עוד אין לכם בי קיור לייזר בבית? הצטרפו עכשיו למהפכה העולמית של בי קיור לייזר ותוכלו גם אתם לנצח את הכאבים בקלות וללא תופעות לוואי!

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: