לא רק צוואר תפוס – כל הסיבות לכאבים בצוואר

כשהצוואר שלנו כואב, אנחנו מרגישים חסרי אונים. כל תנועה הכי קטנה מרגישה בלתי אפשרית ואנחנו מנסים לעשות הכל כדי להזיז את הראש כמה שפחות. רבים מכנים את הכאבים כ- "צוואר תפוס" אך ישנן סיבות רבות לכאבים בצוואר. בניהן, מתח ניכר בשרירי הצוואר בגלל שעות עבודה רבות מול המחשב או נהיגה ממושכת. אבל מכשיר קטן אחד מציע פתרון טבעי, יעיל ונוח.

אחת התלונות הנפוצות ביותר לכאבים כיום הם כאבי הצוואר. התופעה שזכתה לכינוי "צוואר תפוס" פוגעת ביכולת שלנו לתפקד ביום יום. החל מהקימה מהמיטה ועד לשתיית הקפה של הבוקר, כל תזוזה הכי קטנה של הראש גוררת אחריה קריאת כאב חסרת אונים. ברוב המקרים הכאב אינו מסוכן, והוא נגרם כתוצאה ממתיחת שריר, מעומס־יתר על שרירי הצוואר הנוצר למשל, מעבודה ממושכת ליד המחשב או מנהיגה ממושכת ולעיתים מדובר במצבים קשים יותר כמו בלט דיסק בצוואר.

אחת הפגיעות הקשות בצוואר שגורמת לכאבים היא פריצת הדיסק הצווארי. בדומה לפריצה המוכרת בגב, גם פריצת דיסק צווארי מובילה להתפתחות כאבים עזים המשפיעים על אורח החיים של הסובלים ממנה. מטופלים רבים מוצאים עצמם מחפשים אחרי פתרון לכאבים שלהם לעתים ללא הצלחה.

כך למשל מספר יצחק:" גילו לי שלוש פריצות דיסק בצוואר, נפגשתי עם מומחה שהמליץ לי על ניתוח וקיוויתי שאני אצליח למצוא פתרון ללא ניתוח" הוא ממשיך "זה התחיל מזריקות לא נעימות בצוואר, בכל שבוע כמה שעות של טיפול ואז  עוד שעה בחדר התאוששות, במקביל גם פיזיותרפיה וכדורים שום דבר לא עזר".אחרי חיפוש ופגישות עם מומחים שונים גילה יצחק את מכשיר הבי קיור לייזר ומאז, חייו השתנו, הכאבים חלפו והניתוח? בוטל!

טיפול טבעי בכאבי הצוואר

אם סבלתם אי פעם מכאבים בצוואר, אתם וודאי יודעים עד כמה החיפוש אחרי תרופה או טיפול שיעזור לכם עם הכאבים יכול להיות מסתכל. אתם מוצאים את עצמכם הולכים מרופא לרופא, ממטפל אחד לאחר ומנסים סוגי כדורים שונים שאולי מעבירים את הכאב לכמה שעות אבל פוגעים בגוף לכמה שנים.

אבל מה הייתם אומרים אם היו מספרים לכם שיש דרך אחרת, טבעית, לא פולשנית, ללא תופעות לוואי ואתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית. ככל הנראה שהייתם חושבים שמי שמספר לכם על זה כנראה השתגע, אבל זה הכל נכון. הכירו את הבי קיור לייזר, המכשיר היחיד בארץ שמשתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך בלבד לטיפול בכאבים, דלקות, ופצעים.

מיקי ברקוביץ

לייזר רך?

למרות ששילוב המילים לייזר ורך אינו נשמע טבעי, הטכנולוגייה המהפכנית הזו נמצאת בשימוש בעולמות הרפואה כבר למעלה מ-40 שנה. הלייזר הרך הוא אנרגיית אור שחודרת דרך העור לתוך הרקמות ומעוררת תהליכים ביוסטמולנטים בגוף המעוררים את מנגנוני הריפוי הטבעי ומזרזים את תהליך ההחלמה. כל זה תוך הגברת רמת האנדורפינים בדם שהם ההורמונים האחראים לשיכוך הכאב.

כלומר, הלייזר הרך פועל בשתי החזיתות הוא גם מטפל בכאבים, על מנת לאפשר לסובלים לחזור לשגרת החיים ולתפקוד. באותו הזמן מטפל הלייזר גם במקור הבעיה, שברוב המקרים היא הדלקת.

בזכות פטנט ייחודי כחול לבן, הצליחו בבי קיור לייזר לרתום את הטכנולוגיה המהפכנית לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לשימוש ולנסיעה.

מומלץ על ידי מיטב הרופאים

עם השנים הפך המכשיר לחביב הרופאים המטפלים בכאב, כך למשל ראשי מחלקת הכאב בבית החולים רמבם ד"ר ויקטור שבשיביץ ופרופסור איזנברג כתבו: " מכשיר הלייזר נמצא בשימוש היחידה לשיכוך כאב מקיץ 2008. מאז ניסינו את השימוש במכשיר על חולים עם כאב אקוטי וכרוני בצוואר, בגב התחתון, בברכיים ובמפרקים נוספים. הרושם הקליני מניסיוננו הוא כי המכשיר אכן מראה תוצאות חיוביות. בכוונתנו להמשיך ולהשתמש במכשיר זה ביחידת הכאב ברמב"ם".

גם אתם מחפשים פתרון אמיתי לכאבים שלכם? השאירו פרטים ותוכלו להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: