סובלים מכאבי גב? הכירו את המכשיר החכם שריפא את כאבי הגב למאות אלפי אנשים בכל העולם

מי שסובל מכאבים כרוניים בגב מכיר את הכניעה המוחלטת לאותו כאב חד וברור שמגיע בגל כאב שלא עוזב במשך ימים, שבועות או חודשים. וגם כשהוא נסוג, הוא תמיד חוזר אם לא מטפלים במקור הבעיה. הכירו את הטיפול הביתי שמיטב המוחות הישראלים המציאו באמצעות התמדה של 8 דק' ביום אפשר להיפטר מכאבי גב כרוניים ללא תופעות לוואי.

לקום מהכיסא לרדת במדרגות או לצאת לסידורים הן פעולות יומיומיות שאנו עושים בקלות, כל עוד אין לנו בעיות כרוניות וכאבי גב. כל מי שסובל מכאבי גב יודע שהכאבים מתחילים נפגעת התנועתיות, כושר העבודה והיכלות לתפקד בצורה שגרתית. כאבים אלה משביתים אותנו מכל פעילות ולרוב חוזרים פעם אחר פעם. במיוחד בחורף, כששינויי הטמפרטורה מעצימים את הכאבים ואת הקשיים שבא בעקבותיהם.

הטיפולים המוצעים היום לכאבי גב, כוללים משככי כאבים, פיזיותרפיה, זריקות ולעיתים אף ניתוח. אבל מה הייתם אומרים אם הייתם מגלים שקיים מכשיר שיכול לעזור לכם לטפל בכאבים, בצורה טבעית, לא פולשנית, ללא תופעות לוואי ידועות ובלי לצאת מהבית? מסתבר שדווקא ישראל הינה אחראית לפיתוח טכנולוגי מהפכני שמטפל בכאבים ללא כל חומרים כימיים או התערבות כירורגית, ומרפא כאבים כרוניים למאות אלפי אנשים בכל העולם.

ההמצאה הישראלית נכנסת לכל בית – והרופאים מהללים בכל העולם!

המכשיר המהפכני שכבר כובש את העולם, ומטפל בכאבים של למעלה מ-180 אלף מטופלים, משתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך, שנמצאת בשימוש במרפאות כאב בעולם כבר למעלה מ-40 שנה, ומביא אותה אליכם לסלון. באמצעות פטנט ייחודי וכחול לבן, הצליחו בבי קיור לייזר לרתום את הלייזר הרך במלוא עוצמתו, לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לתפעול המספק טיפול מלא בלייזר רך, בלי לצאת מהבית.

איך מפעילים את המכשיר?

לאורך השנים התרגלנו לכך שטיפולים רפואיים דורשים מאתנו סוג מסוים של מאמץ, אבל השימוש בבי קיור לייזר כל כך קל ולא מעיק, שלעתים תשכחו שהוא אפילו שם. המכשיר קל, נייד ופשוט לאחיזה. גודלו כגודל מכונת גילוח והאחיזה בו זהה. במהלך השימוש המכשיר אינו מחובר לחשמל, וכל שעליכם לעשות הוא לקחת אותו ולהצמידו ישירות על האזור הכואב.

הטיפול אינו פולשני, כך שהתחושה היחידה שתחוו היא של נגיעה קלה של המכשיר על העור שלכם באזור הכואב. תוכלו להשתמש במכשיר בישיבה על הספה ולצפות בטלוויזיה, בשכיבה במיטה במהלך קריאת ספר, בזמן מנוחה באימון כושר או מול מסך המחשב בעבודה. מדובר בפעולה לא מעיקה ונטולת תופעות לוואי, כך שרמת המאמץ במהלך השימוש אפסית.

מה מייחד את הבי-קיור לייזר לעומת טיפולים אחרים?

  • אין תופעות לוואי ואין חשש משימוש יתר – כיוון שהטיפול בלייזר רך לא כרוך בחום או קור, האזור הנגוע לא ניזוק, שלא כמו בטיפולים חלופיים כמו תרופות וללא ההשפעות המדרדרות שלהן – התמכרות, עמידות, דיכאון, בחילות וסכנה להתקף לב.
  • יעילות המכשיר – יעילות הבי-קיור לייזר הוכחה מחקרית במוסדות אקדמיים ורפואיים בכל העולם, כגון אוניברסיטת Sapienza באיטליה, אוניברסיטת Perm ברוסיה, בית החולים רמב"ם בחיפה, בית חולים הדסה בירושלים, מכון גיאו-קרטוגרפיה ועוד. במוסדות אלה הוכח שיעילותו של המכשיר שוות ערך לזו של טיפול תרופתי.
  • נוחות השימוש – המטופלים שמשתמשים בבי-קיור לייזר עושים זאת בכל זמן ומקום שיבחרו, כי המכשיר קל וקומפקטי ניתן לשים אותו בתיק ואפילו לקחת אותו לעבודה. הטיפול מצריך רק מספר דקות ביום. בנוסף, עם הבי-קיור לייזר אין יותר צורך להיות תלויים בתורים מייגעים לבתי חולים ומרפאות.

לסיכום – אף אחד לא צריך לסבול. אז אם גם אתם סובלים מכאבים או רוצים להימנע מהם בעתיד – אתם חייבים מכשיר כזה בארון.

עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד! השאירו פרטים 

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: