אחרי לידה והגב עוד כואב? על הגורמים לכאבים ופתרון אחד ביתי, טבעי וללא תופעות לוואי

לצד כל אותן הריוניות שמתלוננות על כאבי הגב, ישנה עלייה בכמות הנשים אחרי לידה המתלוננות על אותם הכאבים. עבור חלקן הם המשך של ההיריון ואחרות סובלות מכאבים רק אחרי הלידה. מה גורם לכאבים ואיך הכי טוב לטפל? כל התשובות כאן

הרבה כבר נכתב על פלא הלידה, איך אחרי תשעה חודשים בהם נשאת בבטן את התינוק שלך, הוא יוצא לאוויר העולם ונותן לך תפקיד חדש, אמא. אבל עם כל אותם רגעים מאושרים, רבות מהיולדות חוות כאבים אחרי הלידה, בעיקר באזור הגב התחתון.

הכאבים, כך מספרים לך, אמורים לעבור תוך כמה ימים. “זה טבעי” אומרות לך חברות שעברו את זה אבל עבור לא מעט נשים, הכאבים לא עוברים וחופשת הלידה הופכת לחופשת כאב.

למה כואב?

במהלך ההיריון גוף האישה עובר שינויים פיזיולוגיים רבים. החל מהתפתחות העובר בתוך הרחם, שינויים באגן הירכיים, עליה במשקל גוף הגורם לנטייה קדימה ולקושי בהחזקת הגוף, בעיקר לקראת סוף ההיריון.

ההשפעה הגדולה ביותר היא על שרירי הגב, בניהם קבוצת שרירים הנקראת “זוקפי הגב”. כשמם כן הם אחראית קבוצה זו של שרירים על זקיפת הגב ומניעה של רכינה קדימה שקורת בעקבות כח המשיכה. רמת הקושי של עבודת זוקפי הגב מתגברת בהריון עקב העליה במשקל וחוסר היציבות. כמו כן, גם שרירי הישבן והירך המחוברים לשרירי הגב מסייעים לתמיכה בגב התחתון, דבר העלול גם הוא להשפיע על הכאבים ועל הקרנתם לאזור הרגליים.

בנוסף לכל זה, יש נשים המתלוננות על כאבי גב הנובעים מזריקת האפידורל שקיבלו. למרות שעדיין לא הוכח שהזריקה אכן גורמת לכאבים, עם תחושות אי אפשר להתווכח.

מכשיר קטן פתרון גדול

את עם תינוק קטן בבית, בחופשת לידה, סובלת מכאבים ויציאה מהבית לטיפול לא נראה כמו משהו שבאמת אפשר לעשות. לכן, הגיע הזמן להתקדם לטיפול המהפכני בלייזר רך.
לא מדובר בטיפול לייזר כמו שאת מכירה להסרת שיער או משקפיים, לייזר רך הוא אנרגיית אור שפועלת על התאים בגופנו וגורמת להם לעשות את כל העבודה.

הכירו את בי קיור לייזר- מכשיר רפואי לטיפול ביתי, מוכח מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים אורתופדיים, דלקות ופצעים בעור. בזכות פטנט ייחודי, הצליחו בבי-קיור לייזר לרתום את עוצמת הלייזר הרך שהייתה זמינה עד לא מזמן רק במרפאות כאב בבתי חולים, לתוך מכשיר בגודל של שלט טלוויזיה.

הטיפול במכשיר הוא פשוט, מניחים את המכשיר במקום הכאב, על פי הוראות הטיפול, פעמיים ביום, 6 דקות לכל נקודה, ואתן בדרך להקלה בכאבים.

“אחרי הלידה, סבלתי מאוד מהגב, בקושי הצלחתי לקום מהמיטה להניק, אחרי כמה ימים של טיפול בבי קיור לייזר הכאבים הלכו והשתפרו, פשוט מדהים” דנה, כרמיאל

איך זה עובד?

הרבה שאלות עולות כאשר מדברים על טיפול בלייזר, אז אנחנו כאן על מנת לעשות מעט סדר. כפי שכבר אמרנו לייזר רך היא טכנולוגיה שמטפלים בכאב משתמשים בה כמעט 40 שנה. הלייזר חודר דרך העור לתוך הרקמות ומעורר תהליכים ביולוגים בתוך התא.

המפגש של קרן הלייזר עם הרקמות מעורר את מנגנוני הריפוי של הגוף, וגורם לשחרור מוגבר של אנדורפינים ואנזימים נוגדי דלקת. בנוסף הלייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה מה שמאפשר זרימת דם טובה יותר לאזורים הפגועים וניקוי רעלים ופסולת דלקתית. הלייזר הרך בטוח לשימוש מגיל שנה ועד 120. הוא אינו מעביר קרינה, לא מחמם או מקרר רקמות והכי חשוב ללא תופעות לוואי. אל דאגה, אין כל בעיה להשתמש במכשיר גם בתקופת ההנקה.

אחד היתרונות הגדולים בכך שיש לך מכשיר בי קיור בבית, הוא העובדה כי המכשיר יעיל לטיפול במגוון מאוד רחב של כאבים ודלקות, החל מכאבים אורתופדיים, כאבי שרירים או מפרקים, דלקות חניכיים ואפילו כוויות וצלקות. והכי חשוב, אורך חיי המכשיר הוא לפחות 10 שנים כך שיכול להיות לכם ראש שקט לשנים הבאות, גם לנפילות של הקטנצ’יק בעוד כמה שנים.

סובלת מכאבי גב אחרי הלידה או בהריון? יש לך הזדמנות להתנסות במכשיר הבי קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד! השאירי פרטים עכשיו ואת בדרך להקלה בכאבים! 

 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: