בי-קיור לייזר האם זה טוב לכאבי דורבן?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים באוכלוסייה סובלים מדורבן בעקב. הדלקת שגורמת לקושי בדריכה על הרגל, היא בין הדלקות הקשות לטיפול בתחום הדלקות האורתופדיות. כיום יש כל כך הרבה שיטות טיפול שונות המוצעות לטיפול בדורבן, שכבר התבלבלנו. אחת הדרכים המסקרנות המוצעת כיום, היא הטיפול במכשירי לייזר ביתיים. הבולט בניהם הוא כמובן מכשיר הבי-קיור לייזר, שאת הפרסומים עליו ניתן לראות ולשמוע בכל מקום, אבל האם הוא באמת כל כך יעיל כפתרון לדורבן?

ההתקדמות הטכנולוגית של העולם ב-20 השנה האחרונות לא פסחה גם על עולמות הרפואה בכלל ועולמות הטיפול בכאב בפרט. אמנם היחס לכאב הוא לא כמו היחס למחלות, אבל כיום כמעט ואין אדם שלא סובל מכאבים, מה גם שישנן מחלות רבות שעלולות לגרום לכאבים כחלק מהסימפטומים. לכן, אין זה מפתיע כי התחום הפך לרווי בסוגים שונים של טיפולים, שיטות, כדורים, משחות ומכשירים.

אחד הטיפולים שהפך לטרנדי בתקופה האחרונה בעקבות הזמן הרב שכולנו בילינו בבית, הוא טיפול באמצעות מכשירי לייזר ביתיים. המכשירים הביתיים מספקים טיפול בטכנולוגיית הלייזר הרך, המוכרת ממרפאות הכאב, רק בהבדל קטן, במקום מכונה נייחת וגדולה העומדת במרפאת הכאב, מכשיר ביתי נייד וקל.

אחת התופעות הנפוצות הגורמת לכאבים אצל רבים באוכלוסייה בשנים האחרונות היא דלקת ברצועה הנמתחת בתחתית כף הרגל, שזכתה לכינוי העממי "דורבן". את השם קיבלה הדלקת בעקבות שינוי גרמי שהיא יוצרת בעצם העקב שנראה כמו קוץ של דורבן.  הטיפולים המוצעים כיום הם מדרסים, גלי הלם, משחות וכל מיני תרופות סבתא. אבל רבים כמוני, מנסים ומתאכזבים. לכן כמוצא אחרון החלטתי לנסות את הטיפול בלייזר רך.

מה זה לייזר רך?

לפני שרצים לרכוש מכשיר, חשוב להבין קצת על הטכנולוגיה שהוא עובד עליה. אז לייזר רך, או לייזר קר הוא אנרגיית אור שהתגלתה לראשונה על ידי חוקר אוסטרי איי שם בשנות ה 80. מאז, השימוש בלייזר רך לטיפול בכאבים, דלקות ופצעים בעור הפך לדבר שבשגרה. מאז ועד היום ניתן למצוא במרפאות כאב ומכונים, מכשירי לייזר גדולים ונייחים המשמשים את המטפלים כחלק מהטיפול בסובלים.

הפעולה של הלייזר מאוד פשוטה, בשונה מתרופות ומשחות, הלייזר לא מחדיר אף חומר לגוף אלא עושה שימוש במנגנונים הטבעיים שלנו. בעצם, הלייזר חודר דרך העור שלנו לתוך הרקמות הפגועות ומעורר את מנגנוני הריפוי של הגוף כמו גם את מנגנוני שיכוך הכאב, שהרי גם ככה נמצאים בגופנו.

בי קיור לייזר- האם זה יעזור לכם?

כמו רבים, גם אני הייתי סקפטי לפני שהחלטתי לרכוש את מכשיר הבי קיור לייזר שעל פי הפרסומים אמור לפתור את בעיית הדורבן. אז עשיתי מה שכולם עושים והלכתי לחפש ביקורות של אנשים שהשתמשו במכשיר. בעמוד הפייסבוק של החברה כמו גם בגוגל יש שלל ביקורות כאשר רובן מספרות על אותן התחושות שהי גם לי, סקפטיות לפני קניה, אך באותה נשימה מספרים בתגובות על הצלחת הטיפול והעלמות הספק.

מתוך עמוד הפייסבוק של בי קיור לייזר

אחרי שקראתי תגובות לכאן ולכאן, נכנסתי לאתר החברה כדי לקבל קצת מידע. באתר מצאתי מחקרים שנעשו על המכשיר, רופאים ומטפלים הממליצים עליו ואפילו כמה סלבס, שהתנסו והתרצו.

לבסוף, ואחרי שיחה עם יועצת של החברה שסיפרה לי את כל הפרטים על תקופת ההתנסות המוצעת ועל תנאיה, רכשתי את הדגם המתקדם ביותר של מכשיר הבי קיור לייזר בתקווה ובאמונה שסוף סוף מצאתי את הפתרון לדורבן שלי. המכשיר הגיע יומיים למחרת, עם שליח עד פתח הבית, בחבילה נמצאו המכשיר, מטען ושתי חוברות הדרכה.

הטיפול הכאבים וההפתעה

הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. המכשיר מגיע עם סטנד שמאפשר העמיד אותו על הרצפה ולכוון לרגל כך שאפילו לא צריך להתכופף.

רוצים לשמוע  על המבצעים של בי קיור לייזר? לחצו!

אחרי שלושה ימים של טיפולים לפי החוברת, לא הרגשתי שום שיפור בכאבים. על כן, פניתי למוקד השירות וההדרכה של החברה בטלפון. הנציגה שענתה הסבירה שהטיפול מצריך זמן והתמדה, נתנה לי טיפים לנקודות נוספות שעשויות לעזור לזרז את התהליך וביקשה שאמשיך לטפל ואיעזר בסבלנות.

כעבור שבוע וקצת מאותה השיחה עם נציגת השירות, הופתעתי לראות שיפור בכאבים, וככל שהזמן עבר, הכאבים הלכו ופחתו עד שלבסוף הדלקת פשוט נעלמה כלא הייתה. וכך, כמו שקראנו בתגובות של הלקוחות, הסקפטיות הפכה לאמונה שלמה!

היום מציעים לכם בבי קיור לייזר תקופת התנסות של 60 יום בתנאים מיוחדים, כדי שתוכלו לראות בעצמכם איך הכאבים נעלמים, כתבו את מספר הטלפון שלכם והשם ויחזרו אליכם מהחברה עם כל הפרטים!

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: