קנו בי-קיור לייזר מתנה לחג וקבלו מתנה לחג מבי-קיור לייזר

בזמן שכולנו עדיין מחכים להחלטה על איך ועם מי נעביר את חג הפסח השנה, יש דבר אחד בטוח, אין מתנה יותר טובה מאשר חיים ללא כאבים. בי-קיור לייזר ממשיכים גם השנה להוביל את תחום הטיפול הביתי בכאב ומזמינים אתכם ליהנות מהטבות מיוחדות ומתנה בכל קניה

אם יש דבר אחד שהשנה הזו לימדה אותנו, זה שאפשר לעשות הרבה דברים מהבית, גם לטפל בכאבים. אבל את זה, הבינו כבר לפני 10 שנים בבי-קיור לייזר כשהוציאו את הדגם הראשון מסדרת המכשירים המתקדמת לטיפול ביתי בכאבים. מאז כבר יצאו לשוק שני דגמים נוספים שביחד מציעים טיפול ביתי בלייזר רך, בעוצמות שונות על מנת שכל לקוח יוכל להתאים עבורו את הטיפול במכשיר לפי צרכיו.

בנוסף לפיתוחם של הדגמים החדשים, ב10 השנים האחרונות בי קיור לייזר הספיק להיות מוכח ב-6 מחקרים קליניים בינלאומיים, מומלץ על ידי רופאים ומטפלים, נמכר במדינות רבות בעולם ואפילו נמצא בשימוש בבתי חולים ומרפאות.

לייזר רך? על מה מדובר

האסוציאציה הראשונה של רובנו כאשר אנחנו שומעים את המילה לייזר מתקשרת להסרת שיער או משקפיים. אבל לייזר זה שם רחב ליישום אור באורכי גל שונים. הלייזר הרך של בי קיור לייזר, עובד באורך גל של 808 nm שעל פי המחקרים בתחום, נחשב לטווח האורך עם יכולת החדירה הטובה ביותר.

הלייזר הרך שחודר דרך העור אל תוך הרקמות, מעורר תהליכים ביולוגים בגופנו ללא השפעה של חימום או קירו של הרקמה, ללא יצירת נזק וללא תופעות לוואי. בעצם, הלייזר פועל בעירור המערכות שקיימות באופן טבעי בגופנו.

צפו מה הופך את הבי קיור לייזר למתנה המושלמת לחג 

 

 

רוצים להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד? לחצו כאן!

בי קיור לייזר- מתנה לחג שהיא מתנה לחיים

בחג פסח, אנחנו חוגגים את יציאתו של עם ישראל מעבדות לחירות, אז למה לא לחגוג את זה עם המכשיר שיכול לשחרר אתכם מהשעבוד לכאבים ולהוציא אותכם לחיים חופשיים וללא כאבים? הבי קיור לייזר מציע לכם בדיוק את זה, מכשיר רפואי שיעילותו הוכחה מחקרית, ויכול לשמש את כל בני הבית בטיפול בכאבים שונים. החל מכאבי הברכיים או הגב, עד לדורבן בעקב, דלקות פרקים ואפילו אקנה!

אין ספק שבי קיור לייזר נשמע כמו המתנה המושלמת לכל משפחה לחג! ואם כל זה לא מספיק, גם השנה אתם קונים בי קיור לייזר מתנה לחג ובי קיור לייזר מפנקים אתכם במתנה לחג! עדיין קצת סקפטיים? אל תדאגו, בי קיור לייזר מציעים לכם להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד כך שתוכלו לראות בעצמכם איך המכשיר עוזר לכם לנצח את הכאבים.

 

תנו לעצמכם וליקרים שלכם את המתנה של חיים טובים ללא כאבים ותקבלו מתנה שווה מבי קיור וגם מלא מבצעים והטבות לכבוד החג! השאירו פרטים ויועץ של בי קיור יחזור אליכם 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: