סובלת מכאבי גב תחתון בזמן ההריון? את חייבת את המכשיר החדשני לטיפול בכאבים

יחד עם כל הדברים הטובים שמביא איתו ההריון, לא הכל בתשעת החודשים האלו פשוט. ככל שהוא הולך ומתקדם, ואחרי שחשבתן שבחילות הבוקר היו השלב הקשה, מגיעים הכאבים בגב התחתון. אבל פטנט ישראלי חדשני מציע פתרון פשוט, טבעי ובטוח לשימוש לנשים בהריון, שיעזור לכן עם כאבי הגב.

למרות שמדובר רק ב9 חודשים, הריון היא תקופה לא פשוטה עבור נשים. השינויים ההורמונליים והמבניים של הגוף משפיעים באופן ישיר על מצבן הבריאותי. כ- 80 אחוזים מהנשים מתלוננות על כאבים בגב התחתון בהריון אשר הופכים את תשעת החודשים למעט פחות נעימים.

ברוב המקרים הכאבים הם בלתי נמנעים ונגרמים מהעלייה במשקל שמביאה לחוסר יציבות. ככל שההריון מתקדם, הגוף נהיה כבד יותר ובאופן טבעי מתחילה הטיה של הגוף קדימה. הטיית הגוף בנוסף להיחלשות שרירי הבטן מהווים את הגורם המרכזי להתפתחות כאבי גב תחתון.

אבל הבעיה הגדולה ביותר היא מציאת הפתרון המתאים לטיפול בכאבים במהלך ההריון, כי הרי רוב משככי הכאבים מסוכנים לעובר ורצוי להימנע מהם כמה שיותר. אז מה עושים? מכשיר חדש מציע פתרון טבעי, נוח ומוכח מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים.

Unhappy pregnant woman suffering from back pain Premium Photo

מכשיר קטן הקלה גדולה

כאבי גב יכולים להיות מטרד לא קטן, בעיקר לאישה בהריון. לכן זה הזמן להכיר את המכשיר שכבר מזמן הפך למוצר חובה בכל בית, בי קיור לייזר. המכשיר החדשני הזה פועל בטכנולוגיית הלייזר הרך לטיפול בכאבים והוא בטוח לחלוטין לשימוש במהלך ההריון.

הבי-קיור לייזר הוא מכשיר בפיתוח ופטנט ישראלי ראשון מסוגו אשר פועל על המנגנונים הטבעיים של הגוף לריפוי עצמי, ללא אפקט של חימום או קירור, ללא פגיעה ברקמות וללא קרינה כלל!

טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי

כל אישה בהריון יודעת בעיקר מה אסור לה, לא להגזים עם המתוק שלא יעלה הסוכר, לא לשתות אלכוהול או משקאות דיאט כי זה מסוכן לעובר. אבל אחד האיסורים שמקשים על נשים בהריון אלו משככי הכאבים. הרי איזו אישה היום לא מסתובבת עם סוגים שונים של כדורים בתיק לכל כאב שלא יבוא.

אבל ההתמודדות עם כאבי הגב בהריון מצריכה את הנשים במציאת פתרונות טבעיים יותר. לכן, הבי קיור לייזר הוא הפתרון הטוב ביותר עבורן. הטיפול במכשיר הוא טבעי לחלוטין, לא פולשני וללא תופעות לוואי כלל. שימוש במכשיר מעורר תהליכים טבעיים בגוף כמו שחרור אנדורפינים לשיכוך הכאב, ואנזימים נוגדי דלקת. כך שכל אישה בהריון עם כאבים בגב התחתון תוכל לטפל בכאבים בלי לסכן את העובר.

רוצה גם להפסיק לסבול מכאבי גב בהריון? נסי את הבי קיור לייזר! השאירי פרטים ואחד היעוצים ייצור איתך קשר בהקדם עם כל הפרטים

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: