סובלים מכאבים בשוק (שין ספלינט)? קחו את בי קיור לייזר ל-60 יום התנסות במחיר מיוחד ותשתחררו מהכאבים אחת ולתמיד

הכאבים המופיעים בעצם השוק, ידועים בכינויים שין ספלינט נפוצים בקרב ספורטאים או חיילים ביחידות לוחמות. יש סיבות שונות לכאבים החל משברי מאמץ ועד לפגיע בשרירים, אך יש דבר אחד המשותף להן, הבי קיור לייזר עוזר בכולן. דווקא בימים אלו, נצלו את הזמן לטיפול בעצמכם ובכאבים שלכם בעזרת המכשיר שהביא את הטיפול בכאבים אליכם עד הבית!

עצם השוק ממוקמת בקדמת הרגל ומחברת בין מפרק הברך למפרק כף הרגל. העצם הארוכה והצרה הזו מהווה מקור לכאבים רבים הקרויים גם שין ספלינט ומופיעים בעיקר אצל ספורטאים, חיילים קרביים ואנשים העוסקים בפעילות הכוללת ריצה. הסיבה הנפוצה ביותר לתופעת השין ספלינטס הנה עומס מתמשך הנובע מזעזועים המגיעים ממפגש כפות הרגליים עם הרצפה בעת הליכה, קפיצה, ריצה ופעילויות אחרות המערבות העמסה על השרירים והעצמות.

הטיפול בשין ספלינט כולל לרוב מנוחה, טיפול אנטי דלקתי או טיפולי פיזיותרפיה. אבל היום כשרבים נמצאים בבידוד או פשוט נזהרים מפני כל יציאה מהבית האפשרויות לטיפול הולכות וקטנות כשהכאבים רק הולכים וגדלים. לכן, דווקא בימים אלו כדאי להשתמש במכשיר הבי קיור לייזר- מכשיר רפואי שאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש ביתי והוכח מחקרית כיעיל לטיפול בסוגים שונים של כאבים דלקות ופצעים.

מה גורם לכאבים בשוק?

מי שסובל מפציעות שין ספלינט, לרוב יתלונן על כאבים מופשטים באזור עצם השוקה, בחלקה הקדמי או בחלקה הפנימי-אחורי. הכאב עלול להופיע בזמן מנוחה, בזמן פעילות מאומצת היוצרת עומס על השרירים העוטפים את העצם או תוך לחיצה על האזור.

כפי שציינו קודם לכן, הגורם המרכזי להיווצרות הכאבים הוא עומס מתמשך על האזור שנובע מזעזועים הקורים לרוב בזמן ריצה, הליכה, קפיצה או העמסה של משקל רב על השרירים העוטפים את העצם. אך גם למבנה של כף הרגל יכולה להיות השפעה על היווצרות הכאבים. אנשים עם מבנה שטוח של קשת כף הרגל עלולים לסבול גם כן מכאבי שין ספלינט בעקבות העומס הנוצר על האזור הנובע ממבנה כף הרגל.

כמו כן, מתיחה של השרירי העוטפים את העצם, דלקת בגיד ובחיבור שלו לעצם, קער בשרירים, דלקת במעטפת העצם או שברי מאמץ אלו הם לרוב התוצאות של העומס אותו אנחנו יוצרים על האזור והגורמים לכאבים השונים.

בי-קיור לייזר- מנצח את הכאבים בלי לצאת מהבית

המכשיר שעשה מהפכה בעולם הטיפול בכאב, אושר על ידי משרד הבריאות לטיפול ביתי ומציע לכל מי שסובל מכאבים, טיפול מלא בלייזר רך, בבית. הטיפול בלייזר רך נמצא בעולמות הרפואה כבר למעלה מ40 שנה, אך עד היום הוא היה ניתן רק על ידי מכונות נייחות בבתי חולים ובמכונים פרטיים. בזכות הפטנט הייחודי של הבי קיור לייזר כל אחד יכול לקבל טיפול מלא בלייזר רך, זהה לזה הניתן במרפאות ובמכונים, בלי לצאת מהבית.

מכשיר הבי קיור לייזר הוכח מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים ב-6 מחקרים בין-לאומיים שונים שנערכו באוניברסיטאות באיטליה, רוסיה, ברזיל ואפילו בבית החולים הדסה כאן בישראל. המחקרים הראו באופן שלא משתמע לשני פנים, כי הבי קיור לייזר יעיל לטיפול בכאבים, דלקות ופצעים קשיי ריפוי. לא בכדי הבי קיור לייזר מומלץ על ידי מיטב הרופאים ומנהלי מחלקות הכאב בבתי החולים. כך למשל דר’ ויקטור שבשייביץ מנהל מרפאת הכאב ברמב”ם וד”ר אדית בלן, מנהלת יחידת הכאב ב’מרכז רפואי כרמל’, שמדווחים באופן קבוע על שימוש במכשיר הבי-קיור לייזר בתוך המחלקות שלהם ועל שיפורים עקביים בתפקוד המטופלים.

 

הטיפול במכשיר קל ונוח, פשוט מניחים את הבי קיור לייזר על נקודת הטיפול באזור הכואב, על פי פרוטוקול הטיפולים המצורף, למשך 6-8 דקות פעמיים ביום.

איך בי קיור לייזר מטפל בכאב?

מכשיר הבי קיור לייזר משחרר קרן לייזר רך שחודרת דרך העור אל תוך הרקמות ומעוררת תהליכים ביוסטימולנטים בגופינו. בין היתר, מעביר הלייזר אנרגיה לתאים הפגועים וגורם לייצור מוגבר של ATP, המשמש כחומר האנרגטי של התא. מעבר לאנרגיה המועברת לרקמה הפגועה הלייזר גורם לשחרור מוגבר של אנדורפינים, הורמונים האחראים בגופינו על שיכוך הכאב. במקביל לשיכוח הכאב, פועל הלייזר על מנת לטפל גם בדלקת או בקרע שנוצר.

זאת על ידי הגברת שחרור של אנזימים נוגדי דלקת שנלחמים לפרק את הדלקת מהשורש והגברת זרימת הדם באזור הפגוע מה שמאפשר סילוק רעלים מהיר וזירוז האיחוי. למעלה מ-150 אלף מטופלים בארץ ובעולם כבר נהנים מטיפול ביתי בבי קיור לייזר ועכשיו לכם יש הזדמנות להתנסות בו ל 60 יום במחיר מיוחד.

 

רוצים להתנסות בבי קיור לייזר למשך 60 יום ולראות בעצמכם את הכאב הולך ופוחת? השאירו פרטים עכשיו ותוכלו ליהנות ממבצעים בלעדיים על מגוון הדגמים + מתנה ושליח עד הבית ללא עלות! 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: