השחקנית ציפי מור סבלה מכאבים בעקבות מחלת הפיברומיאלגיה עד שהתחילה להשתמש במכשיר ששינה לה את החיים

ציפי מור, השחקנית האהובה המוכרת לכולנו מתוכניות הילדים המיתולוגיות הבית של פיסטוק ורגע עם דודלי, סבלה בשנים האחרונות מכאבים במקומות רבים בגופה בעקבות מחלת הפיברומיאלגיה. אחרי שניסתה טיפולים רבים שלא עזרו, רגע לפני שכבר ויתרה, מצאה ציפי את הטיפול שהביא להקלה בכאבים והכל בטיפול טבעי, לא פולשני ובלי לקום מהספה

את ציפי מור אין צורך להציג, בימים בהם היה בטלוויזיה רק ערוץ 1 והמונח כוכב ילדים עוד לא היה שגור בפינו, ציפי הייתה ללא ספק כוכבת. אבל השנים חלפו, ויחד עם אותם הילדים שהיו יושבים לצפות בה על המסך, גם ציפי גדלה כבר, ואתם יודעים איך אומרים, עם הגיל מגיעים הכאבים.

“תראו, בבית של פיסטוק לא היו לי כאבים, אבל גדלתי והחלו לצוץ גם הכאבים” מספרת ציפי, “התחילה לי פיברומיאלגיה, שזה כאבים בכל הגוף”. פיברומיאלגיה או בשמה העברי דאבת השרירים היא תסמונת מקבוצת המחלות הראומטיות כלומר מחלות הקשורות במפרקים, ברקמות רכות וברקמות חיבור.

הפיברומיאלגיה מאופיינת בתסמינם של כאב מופשט וכרוני בנקודות שונות בגוף ללא הסבר פיזיולוגי, עייפות כרונית ולעיתים גם בעיות במערכת העיכול. מכיוון ולא קיימת אבחנה מדויקת בנוגע לגורמים להתפרצות התסמונת המטרה העיקרית בטיפול בה היא לשמר את היכולת התפקודית, לשפר את איכות החיים, ולהפחית את התסמינים.

 

רוצים להתחיל להקל על הכאבים כמו ציפי? לחצו כאן!

 

 

בחיפוש אחרי פתרון לכאבים, ניסתה ציפי טיפולים רבים: “לקחתי כדורים, הלכתי למרפאות כאב, שמו לי כוסות רוח, מה לא עשו לי. כולל מין פלסטרים כאלו שמותחים לך את הגוף, ואז קניתי את הבי קיור לייזר”

אחרי שרכשה את מכשיר הבי קיור לייזר, הבינה ציפי כי זה הפתרון שהיא חיפשה כל הזמן הזה. “שמתי אותו איפה שצריך, לפי ההוראות כמובן, צריך סבלנות. וזה עבד! טיפלתי בעצמי מול הטלוויזיה, קראתי ספר, במרפסת”

כמו ציפי, רבים מהסובלים הבינו שכיום ניתן לטפל בכאבי הנובעים מפיברומיאלגיה באמצעות טכנולוגיית הלייזר הרך שהוכחה כיעילה בהקלה על כאבים מבלי לצאת מהבית. הבי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי שהצליח לרתום את טכנולוגיית הלייזר הרך לתוך מכשיר ביתי, נייד ונוח לשימוש. הבי קיור לייזר הוכח מחקרית כיעיל בטיפול בכאבים. במחקר שנערך במכון ואוניברסיטת פרם ברוסיה ובדק את יעילות בי-קיור לייזר, נמצאו המסקנות הבאות:

  • בי-קיור לייזר הפחית את הכאב פי 3.5 ממטופלי קבוצת הביקורת
    • בי-קיור לייזר הפחית ואף מנע צריכת משככי כאבים
    • בי-קיור לייזר סייע במניעת סיבוכים נוירולוגיים, תחושתיים, מנע והפחית סיבוכים תפקודיים ואסתטיים

המכשיר מתאים לטיפול בכאבים אורתופדיים: גב ברכיים, צוואר, דורבן, כאבי שרירים, דלקות ופצעים בעור.

הצטרפו לציפי ולעוד למעלה מ 200 אלף מטופלים בארץ ובעולם שנהנים מטיפול טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי לכאבים שלהם! השאירו פרטים עכשיו ותוכלו ליהנות מ 60 ימי התנסות במחיר מיוחד 

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: