האנשים שהצליחו להיפטר מכאבים כרוניים שהגבילו את השגרה היומית שלהם מספרים על הפתרון

ארבעה אנשים שסבלו מכאבים כרוניים משתפים איך אחרי אינספור ניסיונות וטיפולים שונים שלא הועילו, הצליחו לחזור לפעילות מלאה כבעבר ולהתגבר על הכאבים בזכות מכשיר הבי-קיור לייזר

"יום אחד קפצה לי פרסומת של בי-קיור לייזר והמכשיר הזה נהיה החבר הכי טוב שלי"

קרן גינוסר (צילום: בי-קיור לייזר)

"התחלתי לטפל בעזרת המכשיר באזור הכואב, כמה דקות בבוקר וגם לפני השינה, זה הדבר היחידי שעזר לי להירדם בלילה. חזרתי פשוט לפעילות רגילה, ללכת למרחקים יותר רחוקים, לשחק, לרוץ פשוט חזרתי לעצמי". מספרת קרן גינוסר, שעד לפני כשנה וחצי חיה חיים מלאי פעילות, הייתה הולכת ורצה, חייה היו שוקקים בחוויות.

ביום אחד הכל השתנה והיא אובחנה עם פריצת דיסק. היא החלה לסבול מכאבים עזים ויצאה למסע כדי לאתר את הטיפול שיקל על הכאבים ויטפל בבעיה – "הלכתי לטיפולים, אפילו לקחתי חבילת טיפולים של אוטאופט ושל אורטופד, דיקור סיני, עשיתי את זה במשך תקופה וזה לא עזר". אחרי אינספור ניסיונות החליטה להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר וזה עבד!

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. בהיעדר כאב, אפשר לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד. "אני ממליצה על בי-קיור לייזר לכל משפחה בארץ", אומרת גינוסר, "צריך לפחות מכשיר אחד בבית שיעזור בכאבים, בפצעים הוא ממש עזרה ראשונה".

"בזכות הבי-קיור לייזר אני מצליחה לרקוד על כל החתונות"

אני ממש מאמינה במכשיר הזה. חני דובקין (צילום: בי-קיור לייזר)

זה מנע ממני לעשות ספורט שאני מאוד אוהבת, אני רצה, עושה אימוני כוח, אני עובדת המון שעות מחוץ לבית ואני צריכה להיות אמא שמחה מאושרת ובריאה".

שגרת חייה המהירה של חני דובקין, אמא לחמישה העובדת במשרה מלאה, הופרה לפני שנים כשהחלה לסבול מכאבי ברכיים. פתאום פעולות פשוטות הפכו לקשות עבורה והיא מצאה את עצמה אובדת עצות. "המון שנים סבלתי מבעיות ברכיים ברמה שממש פגעה לי באיכות החיים, לא הצלחתי לעלות או לרדת במדרגות, הייתי ממש מתוסכלת, הלכתי לרופאים, הלכתי למומחים, עשיתי הכל, הוצאתי אלפי שקלים ולא ידעתי מה עוד לעשות".

שלושה שבועות בלבד אחרי שהחלה להשתמש בבי-קיור לייזר חזרה לרוץ ולרקוד ובעיקר לחגוג את החיים. "התחלתי להשתמש במכשיר וזה אמנם לעצור את מרוץ החיים פעמיים ביום לשמונה דקות, אבל זה ממש לא נורא לשבת על הספה. כבר אחרי שבועיים שלושה הבחנתי בהטבה מטורפת". לאחר שחזרה במלוא המרץ לשגרה היא אומרת בחיוך ניצחון "כשאמא בריאה, אז הבית בריא ומאושר ואני ממש מאמינה במכשיר הזה וממליצה עליו בפה מלא. אם מישהו רוצה המלצה או לשאול שאלות, אני הכתובת".

מעוניניים בפרטים נוספים על מכשיר הבי-קיור לייזר? השאירו פרטים ושימו סוף לכאבים>>

  "אם במקרה יחזור הדורבן אני יודע שיש לי פתרון"

  יהודה בילר. (צילום: בי-קיור לייזר)

  לפני כשנה יהודה בילר, חזר לארץ מטיול במקסיקו ובקוסטה ריקה כשהוא סובל מכאבי דורבן מאוד חזקים שהפריעו לשגרה הפעילה שלו. הוא החליט לרכוש את מכשיר הבי-קיור לייזר "היה מבצע לאזרחים ותיקים עם אפשרות להחזיר, כמובן שלא החזרתי"  מספר יהודה. "התחלתי לטפל במשך חודש הקפדתי מאוד. הצליח. עבר לי הכאב עבר לי הכל. חזרתי לפעילות מלאה", היום הוא מחזיק את הבי-קיור לייזר בבית וזה נותן לו שקט נפשי ואין לו חשש גם אם הכאב יחזור. "אני יודע שאם וכאשר יהיו לי כאבים אז יש לי מענה בבית, מענה שהוכיח את עצמו והציל אותי.

  "המכשיר הזה הוא מכשיר פלא אמיתי"

  אני בן אדם פעיל שהולך הרבה, בעיקר בבוקר וכאבי הברכיים הפריעו לי מאוד ללכת, כמעט ולא יכולתי, מספר עמיר פלג מעין הוד."קודם ניסיתי תרופות משככות כאבים, ואת זה אני לא ממליץ בשום אופן, זה לא עזר ואולי אפילו החמיר את המצב". בהמשך ניסה פלג גם הליכים ניתוחיים שונים שגם הם לא סייעו לו לטפל בבעיה או להביא להקלה בכאבים.

  הפתרון של פלג הגיע ממש במקרה כשהבחין באחת הפרסומות והחליט לרכוש. "המכשיר הזה פתר לי את כל הבעיות. שלושה טיפולים ביום, כל טיפול של שמונה דקות שאם עושים אותם נכון, השילוב בין יכולות ההתמדה שלנו לבין היכולות של המכשיר – התוצאה היא מופלאה. היום אני לא סובל משום כאבים בברכיים ומדי פעם עושה את הטיפול כדי למנוע חזרה של הכאב. אני משתמש במכשיר היפהפה הזה גם לדברים אחרים. הוא מכשיר מופלא, שיחד עם עבודה שלנו מביא לתוצאות מופלאות ואני ממליץ עליו בחום רב".

  רוצים גם לנסות את המכשיר למשך 60 ימים במחיר מיוחד? השאירו פרטים ושימו סוף לכאבים >>

   השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: