גם חני נחמיאס ממליצה: בי-קיור לייזר זה הסוד שלי לטיפול בכאבים

בלי סודות: חני נחמיאס מצליחה לשמור על שגרת חיים בקצב מהיר בזכות מכשיר הבי-קיור לייזר. היא מטפלת בעצמה, בילדים וגם בנכד ומבחינה – זה מכשיר חובה בכל בית!

כוכבת הילדים, השחקנית והזמרת חני נחמיאס, משתפת אותנו בקצב החיים המטורף והשגרה היומית העמוסה שלה. גם היום כשהיא פחות בעולם הילדים ויותר רלוונטית לעולם המבוגרים היא עדין עובדת מסביב לשעון ולא מבזבזת אף רגע. "קצב החיים שלי די מטורף, אני מודה. אני עובדת המון, אני כרגע מופיעה בשני מחזות זמר. רוקדת על הבמה כמו משוגעת כמעט ערב ערב" היא מספרת.

כדי להצליח לשמור על שגרה פעילה וגוף בריא חשוב לה לשלב פעילות ספורטיבית באופן יומיומי, פילאטיס, יוגה או משקולות "מדי פעם הגוף משלם את המחיר. הזרועות, הברכיים לפעמים חורקות, השכמות הורגות אותי!" מספרת חני.

כשאנשים סובלים מכאבים כרוניים, כל חייהם משתנים. הם מוותרים על טיולים ונסיעות, נמנעים מפעילות ספורטיבית ותפקודם היומיומי נפגע מאוד בעקבות הגבלת תנועת הגוף.

"בעיני זה מכשיר חובה, צריך להיות בכל בית"

חני מצאה את הפתרון שהפך לחלק מהשגרה "יש לי בבית מכשיר פלאי שנקרא בי-קיור לייזר, פעמים ביום 8-10 דקות, אני מניחה את המכשיר על המקום שכואב, ההקלה בכאבים כמעט מידית, שבועיים משהו כזה, הכאב נעלם". המכשיר הפך לחלק מהשגרה היומית שלה והוא עוזר לה להתגבר על הכאבים, בזכות המכשיר היא לא מוותרת על אף פעילות.

יש מכשיר רפואי שיכול להקל עליכם בטיפול טבעי, יעיל ונוח. לא תנסו? לפרטים על הטבת ההתנסות נצלו את ההזדמנות והשאירו פרטים עוד היום>>

  למה בי-קיור לייזר?

  אם עדיין לא נחשפתם למכשיר – כדאי לכם להכיר. לבי-קיור לייזר יש כמה יתרונות ברורים, העיקרי שבהם הוא שאפשר להשתמש בו באופן עצמאי בבית. מכשיר אחד ואתם מסודרים, גם בני המשפחה האחרים יכולים ליהנות מטיפול יעיל וממענה מיידי למגוון רחב של בעיות אורתופדיות, פצעים, כאבי גב, כאבי ברכיים, דלקות פרקים, דלקת בשורש כף היד, דורבן ברגלצ ועוד. בנוסף, הבי-קיור לייזר מטפל בבעיה מהשורש ולא רק בכאב, ביעילות ובנוחות, ללא סיכונים מיותרים וללא תופעות לוואי. יתרון נוסף ומשמעותי הוא שאין צורך לצאת מהבית ולחכות בתורים, מכשיר לטיפול בכאבים שנמצא תמיד במגירה, בהישג יד.

  איך מכשיר קטן כזה יפתור לי את הבעיה?

  המכשיר פועל בטכנולוגיית הלייזר הרך, זו טכנולוגיה מוכרת ויעילה בעולם הרפואה שנמצאת בשימוש במכונות במרפאות כאב במשך שנים רבות והוכחה כיעילה לטיפול בכאבים, דלקות ופצעים קשיי ריפוי.המטרה של הלייזר הרך היא להאיץ את תהליך ההחלמה של הרקמה.

  הפעולה של הלייזר מאוד פשוטה, הלייזר חודר דרך העור לתוך הרקמות הפגועות ומעורר את מנגנוני הריפוי של הגוף כמו גם את מנגנוני שיכוך הכאב וזה מה שמזרז את תהליך הריפוי. הבי-קיור לייזר מאפשר למטופל או למטופלת לעשות טיפול בבית שעוזר להפחית את הדלקת ולהפחית כאב גם ברמה היומיומית וגם לטווח הארוך.

  מתאים גם לכאב הספציפי שלכם?

  עם עובדות קשה להתווכח. מכשיר הבי-קיור לייזר, על כל דגמיו, קיבל אישור ממשרד הבריאות הישראלי, ממכון התקנים הישראלי ואישור לשימוש בקהילה האירופאית ואושר ע"י רשויות הבריאות בקנדה ואוסטרליה. בנוסף, מחקרים קליניים הוכיחו את ההשפעה החיובית של טכנולוגיית הלייזר הרך בטיפול בכאב, פגיעות אורתופדיות, דלקות, פציעות ספורט ופצעים.

  בי-קיור לייזר זה פתרון פשוט שיכול לשפר את איכות חייכם בעשרות אחוזים. בחברה מבינים שלעיתים קיים חשש לרכוש מכשיר שייתכן ולא ישנו את המצב הקיים, אך בבי-קיור לייזר כ"כ בטוחים במכשיר וביכולות שלו שהם מציעים לכם אותו תקופת התנסות של 60 ימים במחיר מוזל המתאים לכל כיס.

  חני נחמיאס על השימוש במכשיר הבי-קיור לייזר לטיפול בדלקות וכאבים:

  יש מכשיר רפואי שיכול להקל עליכם בטיפול טבעי, יעיל ונוח. לא תנסו? לפרטים על ההטבת התנסות השאירו פרטים עכשיו >> 

   השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: