בי-קיור לייזר האם זה באמת עוזר לכאבים בגב?

את העובדה שכאבי גב הם כמעט הכאבים הנפוצים ביותר בעולם כולנו כבר יודעים. אך כיום יש כל כך הרבה שיטות טיפול שונות המוצעות לטיפול בכאבי גב, שכבר התבלבלנו. אם בעבר, כשהיינו סובלים מכאבים היינו לוקחים כדור, ממתינים 40 דקות והכאב עובר לכמה שעות, היום יש דרכים רבות המוצעות לטיפול בכאבים. אחת הדרכים המסקרנות המוצעת כיום, היא הטיפול במכשירי לייזר ביתיים. הבולט בניהם הוא כמובן מכשיר הבי-קיור לייזר, שאת הפרסומים עליו ניתן לראות ולשמוע בכל מקום, אבל האם הוא באמת כל כך יעיל לגב שלנו?

ההתקדמות הטכנולוגית של העולם ב-20 השנה האחרונות לא פסחה גם על עולמות הרפואה בכלל ועולמות הטיפול בכאב בפרט. אמנם היחס לכאב הוא לא כמו היחס למחלות, אבל כיום כמעט ואין אדם שלא סובל מכאבים, מה גם שישנן מחלות רבות שעלולות לגרום לכאבים כחלק מהסימפטומים. לכן, אין זה מפתיע כי התחום הפך לרווי בסוגים שונים של טיפולים, שיטות, כדורים, משחות ומכשירים.

אחד הטיפולים שהפך לטרנדי בתקופה האחרונה בעקבות הזמן הרב שכולנו בילינו בבית, הוא טיפול באמצעות מכשירי לייזר ביתיים. המכשירים הביתיים מספקים טיפול בטכנולוגיית הלייזר הרך, המוכרת ממרפאות הכאב, רק בהבדל קטן, במקום מכונה נייחת וגדולה העומדת במרפאת הכאב, מכשיר ביתי נייד וקל.

מי שסובל מכאבי גב, ולא חשוב ממה הם נובעים, מכירים את המשפט "כבר ניסיתי הכל". גם אני כבר ניסיתי הכל, החל מטיפולי פיזיותרפיה, דרך זריקות, משככי כאבים, מסאג'ים, דיקור ומה לא. עד שלבסוף אחרי עיון רב החלטתי לנסות את מכשיר הבי קיור לייזר.

מה זה לייזר רך?

לפני שרצים לרכוש מכשיר, חשוב להבין קצת על הטכנולוגיה שהוא עובד עליה. אז לייזר רך, או לייזר קר הוא אנרגיית אור שהתגלתה לראשונה על ידי חוקר אוסטרי איי שם בשנות ה 80. מאז, השימוש בלייזר רך לטיפול בכאבים, דלקות ופצעים בעור הפך לדבר שבשגרה. מאז ועד היום ניתן למצוא במרפאות כאב ומכונים, מכשירי לייזר גדולים ונייחים המשמשים את המטפלים כחלק מהטיפול בסובלים.

הפעולה של הלייזר מאוד פשוטה, בשונה מתרופות ומשחות, הלייזר לא מחדיר אף חומר לגוף אלא עושה שימוש במנגנונים הטבעיים שלנו. בעצם, הלייזר חודר דרך העור שלנו לתוך הרקמות הפגועות ומעורר את מנגנוני הריפוי של הגוף כמו גם את מנגנוני שיכוך הכאב, שהרי גם ככה נמצאים בגופנו.

בי קיור לייזר- האם זה יעזור לכם?

כמו רבים, גם אני הייתי סקפטי לפני שהחלטתי לרכוש את מכשיר הבי קיור לייזר. אז עשיתי מה שכולם עושים והלכתי לחפש ביקורות של אנשים שהשתמשו במכשיר. בעמוד הפייסבוק של החברה כמו גם בגוגל יש שלל ביקורות כאשר רובן מספרות על אותן התחושות שהי גם לי, סקפטיות לפני קניה, אך באותה נשימה מספרים בתגובות על הצלחת הטיפול והעלמות הספק. כמעט כל תגובה שלשית התייחסה לכאבי גב וכמה המכשיר שינה לאנשים את החיים.
מתוך עמוד הפייסבוק של בי קיור לייזר

אחרי שקראתי תגובות לכאן ולכאן, נכנסתי לאתר החברה כדי לקבל קצת מידע. באתר מצאתי מחקרים שנעשו על המכשיר, רופאים ומטפלים הממליצים עליו ואפילו כמה סלבס, שהתנסו והתרצו.
לבסוף, ואחרי שיחה עם יועץ של החברה שסיפר לי את כל הפרטים על תקופת ההתנסות המוצעת ועל תנאיה, רכשתי את הדגם המתקדם ביותר של מכשיר הבי קיור לייזר בתקווה ובאמונה שזה הפתרון לכאבי הגב שלי. המכשיר הגיע יומיים למחרת, עם שליח עד פתח הבית, בחבילה נמצאו המכשיר, מטען ושתי חוברות הדרכה.

הטיפול הכאבים וההפתעה

הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. המכשיר מגיע עם סטנד שמאפשר להגיע לגב בצורה נוחה ואף להניח את המכשיר על משטח כך שיטפל בגב לבד.

רוצים לשמוע  על המבצעים של בי קיור לייזר? לחצו!

אחרי שלושה ימים של טיפולים לפי החוברת, לא הרגשנו שיפור בכאבים. על כן, פנינו למוקד השירות וההדרכה של החברה בטלפון. הנציגה שענתה הסבירה שהטיפול מצריך זמן והתמדה, נתנה לי טיפים לנקודות נוספות שעשויות לעזור לזרז את התהליך וביקשה שאמשיך לטפל ואיעזר בסבלנות.

כעבור שבוע מאותה השיחה עם נציגת השירות, הופתענו לראות שיפור בכאבים, וככל שהזמן עבר, הכאבים הלכו ופחתו. וכך, כמו שקראנו בתגובות של הלקוחות, הסקפטיות הפכה לאמונה שלמה!

היום מציעים לכם בבי קיור לייזר תקופת התנסות של 60 יום בתנאים מיוחדים, כדי שתוכלו לראות בעצמכם איך הכאבים נעלמים, כתבו את מספר הטלפון שלכם והשם ויחזרו אליכם מהחברה עם כל הפרטים!

    השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: