המכשיר הישראלי שכובש את אנגליה – שרון סטיבנס על הטיפול החדשני שנתן לה חיים חדשים

בישראל אין אחד שלא מכיר את הבי-קיור לייזר אבל המכשיר הישראלי לטיפול בכאבים כבר מזמן כבש את העולם. אחרי רומניה, סינגפור, ברזיל וגרמניה, הבי קיור לייזר מגיע לכבוש את הממלכה הבריטית. שרון סטיבנס תושבת לונדון שסבלה מכאבים כרוניים מרבית חייה, מספרת איך הייתה בין הראשונות בבריטניה שניסתה את המכשיר הישראלי שנתן לה חיים חדשים.

המצאות ישראליות שכובשות את העולם הן לא דבר חדש. עגבניות השרי, הטפטפות, והדיסק און קי אלו מעט דוגמאות להמצאות ישראליות שחוללו מהפכה בעולם. עכשיו, אחרי ההצלחה בארץ ובמספר מדינות בעולם, עם למעלה מ-200 אלף מטופלים הבי-קיור לייזר בדרך לכבוש את בריטניה.

שרון סטיבנס, תושבת לונדון סבלה שנים רבות מכאבים איומים ששיבשו לה את שגרת החיים. “הייתי יושבת כאן ובוכה, סבלתי מכאבים איומים, הייתי צורחת בכל פעם שהייתי זזה” מספרת שרון. הכאבים התרכזו באזור עמוד השדרה ובקרסוליים והקשו על שרון לתפקד ביום יום.

משככי כאבים, מטפלים, ולא פחות משלושה ניתוחים עברה שרון בניסיון למצוא מזור לכאבים, אך ללא הצלחה. יום אחד נתקלה שרון בפרסום למכשיר ישראלי חדש שמטפל בכאבים. למרות שלא הכירה את המכשיר או אנשים שהשתמשו בו, כמוצא אחרון ולאחר שבאמת ניסתה הכל, החליטה שרון לרכוש את הבי-קיור לייזר ומאז חייה השתנו מן הקצה אל הקצה.

 

צפו בסיפורה המדהים של שרון

 

על תקופת ההתנסות של בי קיור כבר שמעתם? לחצו לפרטים>>

“הבי-קיור לייזר אפשר לי לעשות הרבה יותר ממה שעשיתי בשנים האחרונות, הפסקתי להיעזר במטפלים, אני מטפלת בעצמי. זה נתן לי חיים חדשים”

אם אתם עוד לא מכירים, הבי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לטיפול ביתי העובד על טכנולוגיית הלייזר הרך לטיפול בכאבים, דלקות ופצעים בעור. בזכות הפטנט הייחודי של בי-קיור לייזר, מטופלים יכולים ליהנות מטיפול מלא בלייזר רך, עם שטח טיפול מירבי של 4.5 סמ, מה שמאפשר שטח טיפול רחב וחדירה טובה יותר לרקמות הפגועות.

הלייזר שחודר לרקמה מעורר תהליכים ביולוגים של ריפוי, שיכוך כאב וטיפול בדלקת. הטיפול במכשיר הוא פשוט ונוח ומבוצע על ידי המטופל בעצמו, בזמן ובמקום שמתאים לו.

 

רוצים גם אתם להצטרף למהפכה העולמית של בי-קיור לייזר? השאירו פרטים עכשיו וגם אתם כמו שרון תוכלו להתגבר על הכאבים והתחיל חיים חדשים, ללא כאבים.

    האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: