הטיפול שמנצח את הכאבים: מחקרים מוכיחים את יעילות טכנולוגיית הלייזר הרך

אם גם אתם נכנסתם לסטטיסטיקה של הסובלים מכאבים גופניים, הנובעים מבעיה אורתופדית, מדלקת, מכאבי גב או ברכיים – תשמחו לשמוע על הטכנולוגיה המהפכנית, תוצרת כחול לבן, שמציעה טיפול ביתי וטבעי שמטפל בשורש הבעיה ומחזיר אתכם לשגר

כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי שרירים, דלקת במפרקים ואפילו פציעות ספורט…. אם עברתם את גיל 40, ככל הנראה, גם אתם בתוך הסטטיסטיקה של אלו שסובלים מכאבים באזור מסוים בגוף.
בתחילה, אנחנו מנסים לחיות לצד הכאב, אבל בהמשך – אלו מתחילים לפגוע בשגרה לנו, ביכולת שלנו להתעמל, או אפילו סתם לבצע פעולות שגרתיות, כמו להרים ולשאת חפצים, או אפילו לפתוח צנצנות.

נגמרו הסיבות לסבול: פיתוח ישראלי מציע טיפול טבעי ובטוח ששם סוף לכאב

הכירו את הפיתוח הישראלי שכבש את העולם, ועומד לשנות את חייכם: מכשיר הבי-קיור לייזר, המבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך. לייזר רך, הנקרא גם לייזר קר, הוא אנרגיית אור בעצמה נמוכה, הפועל על פני העור ובו-זמנית חודר דרכו לעומק הרקמות ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור. בעשרים השנים האחרונות, נמצאת תרפיית הלייזר הרך בשימוש נרחב בארץ ובעולם – בבתי חולים, באוניברסיטאות, במרפאות ובמכונים מובילים. מכשיר הבי-קיור לייזר, מהווה פריצת דרך בתחום טיפולי הלייזר, בכך שהוא משלב את עוצמת הריפוי של מכונת הלייזר הקלינית מקצועית – במכשיר קל, נייד ונטען, שכל אדם יכול לרכוש ולהשתמש בו בנוחות. בי-קיור לייזר הפך את תראפיית הלייזר לזמינה עבור כל אדם וליעילה יותר, שכן המטופל יכול להשתמש במכשיר באופן יומיומי, מספר פעמים ביום על פי הצורך.

מטפלים בכאבים עם הבי קיור לייזר

המחקרים מוכיחים את יעילות טכנולוגיית הלייזר הרך

בעשורים האחרונים התבצעו מאות מחקרים אשר הוכיחו את יעילותה של טכנולוגיית הלייזר הרך בטיפול בבעיות אורתופדיות, בעיות עור, כאב, פצעים ודלקות.
לדוגמה, במחקר שנערך‭ ‬באוניברסיטת‭ ‬פארמה, איטליה ופורסם בנובמבר 2014 במגזין Laser Therapy,‬ ‬הנבדקים‭ ‬טופלו‭ ‬במכשיר‭ ‬פעם‭ ‬ביום‭,‬ למשך‭ ‬14 ‭ ‬ימים, כ-15 דקות לכל טיפול. ‭ ‬12‬נבדקים‭ ‬טופלו‭ ‬בבי‭-‬קיור‭ ‬לייזר‭ ‬פעיל‭ ‬ו-12 נוספים‭ ‬טופלו‭ ‬בבי‭-‬קיור‭ ‬לייזר דמה (פלאציבו).
תוצאות המחקר: בתוך‭ ‬שבוע‭ ‬חלה‭ ‬ירידה‭ ‬משמעותית‭ ‬של‭ ‬50%‭ ‬במדד‭ ‬הכאב‭ ‬במטופלים‭ ‬בלייזר‭,‬ לעומת‭ ‬ירידה‭ ‬של‭ ‬8%‭ ‬בלבד‭ ‬בקבוצת‭ ‬הביקורת‭ ‬(פלאציבו),‭ ‬במובהקות‭ ‬גבוהה‭ ‬ביותר.

“לקחתי את המכשיר, שמתי על היד ומיד הכאב נרגע”

“תאמין לי אם אומר לך שאחרי שניים או שלושה טיפולים, הכאב נעלם?” מספרת פרלה, אישה בשנות ה-60 לחייה, שסבלה מכאבים בכף היד, כאבים שהלכו ואיימו על שגרת יומה, לרבות עבודות הבית והטיפול בנכדים.

“אני יודעת שזה ממש קשה להאמין אבל זאת האמת. לקחתי את המכשיר ושמתי על היד ומיד הכאב נרגע, אחרי עוד טיפול או שניים הכאב חלף לגמרי, כאילו לא היה. אחרי שבוע של כאבי תופת בשורש כף היד הצלחתי לחזור סופסוף לתפקוד רגיל, ומה שהכי אהבתי בבי-קיור לייזר זה שלא הייתי צריכה לקבוע תורים לרופאים, לא נסעתי לקופת חולים, לא חיכיתי שבועיים לצילום, ובעיקר – לא לקחתי תרופות. אני משתדלת להמעיט כמה שאפשר בתרופות. אם אני ממש חולה אני לוקחת תמציות טבעיות. אז הכי מתאים לי טיפול שהוא טבעי , אין בו שום סיכונים ואין לו תופעות לוואי כמו בתרופות.”

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם:

  “חזרתי לאימונים אחרי הפציעה ללא כאבים”

  לא רק הגיל נותן את אותותיו ומביא עמו את הכאבים הגופניים. גם הספורטאים שבינינו, או אלו שסתם אוהבים להתעמל מעת לעת סובלים לא אחת מכאבים הנגרמים מפציעות ספורט (או כתוצאה מהגיל)  ופוגעים ביכולת להמשיך ולבצע פעילות גופנית.
  בין אם אתם רצים, משחקים כדורסל, שוחים או רוכבים על אופניים, סביר להניח שפציעות ספורט זה לא משהו שזר לכם. אלו יכולים להיות שרירים מתוחים, קרעים, נקעים, דלקות בגידים ועוד סוגים שונים של פציעות שעשויות להשבית את התחביב שלכם לתקופה ארוכה, ולגרום לכם להחליף את ריצת הבוקר בהמתנה בתור לפיזיותרפיסט.

  אבל לא הכל אבוד; אותה טכנולוגיית לייזר רך יעילה במיוחד גם עבור פציעות ספורט. בי-קיור לייזר ספורט הוא מכשיר ייעודי לבעיות אורתופדיות וכאבים הנובעים מדלקות ופציעות ספורט אקוטיות וכרוניות. המכשיר המופלא הזה יעזור לכם לחזור במהירות לפעילות הספורטיבית המועדפת עליכם, ויקל באופן משמעותי על הכאבים. מכשיר הבי-קיור לייזר ספורט מטפל במגוון רחב של תסמונות ודלקות, שרירים מתוחים ומכווצים, קרעים ונקעים, ואף מאיץ הליכי איחוי שרירים.

  ספורטאים רבים בארץ ובעולם, הן חובבים והן מקצוענים, משתמשים במכשיר באופן יומיומי, והוא אף נבחר כמכשיר הרשמי המלווה את המשלחת הישראלית בפעם השנייה ברצף לאולימפידה שתיערך בשנה הבאה בטוקיו.

  למה טכנולוגיית הלייזר הרך היא האידאלית לטיפול בכאבים?

  הטיפול במכשיר הבי-קיור הינו טבעי לחלוטין, לא פולשני וללא תופעות לוואי מיותרות, והכי חשוב: הוא מטפל בבעיה מהשורש, ולא רק בתסמינים שלה. ואל תשכחו את הנוחות שבטיפול – בי-קיור יחסוך לכם המתנה לתורים ארוכים ומייאשים לעזרה חיצונית, שכן הטיפול הוא ביתי, קל, ובטוח לשימוש, ואת התוצאות תראו בהקדם.

  סובלים מכאבים, בעיות אורתופדיות או דלקות שהורסים לכם את השגרה? אין סיבה להמשיך לסבול

   האם בי-קיור לייזר יכול לעזור גם לכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם: